Кокосиха• 01 апреля в 19:31
О котрій годині дитина 3 р має лягти спати? Щоб піти з настроєм в садочок
Моя бігає до 23:00
А в 7:30 не хоче вставати
На визідних спать до 9:00
А в 7:30 не хоче вставати
На визідних спать до 9:00
НетЕщеНаверное• 01 апреля в 19:33
Мой тоже до 11 12 не спит, встаёт тяжело, но зато днём в саду спит отлично
Червона рута• 01 апреля в 19:38
Я всегда укладывала своих в 9. Это не только режим для них, но и личное время для меня вечером.
Мой младший до сих пор ложиться в 10, иногда позволяю посидеть дольше, если каникулы или праздник, то он выдерживает до 11, и его вырубать начинает.
Режим - лучший мамин помощник))
Кокосиха
• 01 апреля в 19:45
Ответ дляЧервона рута
Режим - лучший мамин помощник))
Розкажіть ще про ваш режим
Харчування - коли?
Скільки гуляєте в день
Дякую
Харчування - коли?
Скільки гуляєте в день
Дякую
Додаю напруги• 01 апреля в 19:46
Я скільки себе памʼятаю,ще з дитячого садочка,сова-лягаю пізно і встаю рано важко.Це залежить від внутрішніх біоритмів,а ще,чи подобається дитині в садочку)
Звісно,якщо добре виспатися,настрій буде набагато ліпше,але саме прокидання до 9 важкий процес.
Червона рута• 01 апреля в 20:25
Ответ дляКокосиха
Розкажіть ще про ваш режим
Харчування - коли?
Скільки гуляєте в день
Дякую
Харчування - коли?
Скільки гуляєте в день
Дякую
Моему младшему 11. Я давно забыла, что там было, но уложить пораньше было обязательным.
Міс Всесвіт• 01 апреля в 20:26
Ответ дляТанго утрьох
Чому не в 19.00?
Ну, смейтесь дальше, ваши тоже в три года до полуночи не спят? Вам тоже норм?
dahashutka19• 01 апреля в 21:34
Якби моя вдень спала, то раніше 23 також не засинала б . А так, в 21:30 вже спить , підйом в 7:40-7:50 .
Прикуси Язика• 01 апреля в 21:54
В 20.00 уже покупаны и спят, встают в 6.40, в 7.20 выходим в школу/садик.
Мороженная курица• 01 апреля в 22:01
Моей всегда нужно было ровно 11 часов на сон, что бы быть в хорошем настроении и полной сил. Так что, в вашем случае, укладывала бы в 20:30
Чекаю завтра• 01 апреля в 23:22
Ответ дляТанго утрьох
Чому не в 19.00?
У наших майже всіх друзів і знайомих діти лягають спати одразу після садочка, тобто біля 19ї, встають рано о 6, дехто о 7,але денного сну немає. Їм так зручно.У нас ще 3 години спить удень, лягає о 21-21.30 встає о 6-7. У нас і увечері є час для себе і вдень цілих 3 години спокою. Для мене ідеально. І ще ми увечері любимо прогулятися, дитина гуляє з нами,а якби рано лягав спати то всі б були вдома.