Оце так цабе• 01 апреля в 19:21
Внутрісімейне всиновлення
Дівчата, хто проходив внутрісімейне всиновлення. Які в суді ставлять питання чоловіку і дитині? Скільки у вас було засідань?
Впораюсь зі всим• 01 апреля в 19:29
37 человек читаем, ждем инфу про вашего странного мужичка)
Оце так цабе
• 01 апреля в 19:30
Ответ дляВпораюсь зі всим
А чем простите мой ’мужичек’ странный?
Впораюсь зі всим• 01 апреля в 19:32
Ответ дляОце так цабе
А чем простите мой ’мужичек’ странный?
Полюбил чужого ребенка, как своего, это редкость. Или просто ему жить негде
Оце так цабе
• 01 апреля в 19:34
Ответ дляВпораюсь зі всим
У него свое жилье, и общее в браке куплено за его деньги, поэтому жить ему есть где. Любит ребенка уже 10 лет, и не разделяет детей на твоя и наш, дети оба наши. Странный коммент однако
Миллениалка• 01 апреля в 19:36
Ответ дляОце так цабе
:) чому тоді хвилюєтесь? У вас явно все пройде гладко і немає до чого готуватися.
Оце так цабе
• 01 апреля в 19:37
Ответ дляМиллениалка
Не хвилююсь зовсім. Просто в опікунському коли проходили весь процес перевірки доцільності всиновлення, сказали, що в суді будуть задавати не зручні питання. Тому цікаво які
Впораюсь зі всим• 01 апреля в 19:38
Ответ дляОце так цабе
Ну тогда радуемся за вас и расходимся 😉👍 Дальше не интересно
Оце так цабе
• 01 апреля в 19:40
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну так і питання в темі було інакше. Тому тема і не мала бути для вас дуже цікавою, нема чого тут чекати екшену
dahashutka19• 01 апреля в 21:36
Ми це зробили просто через рагс. Чоловік сказав , що він батько і признає дитину . Так було швидше . Але це було 5 років тому
Мішечок щастя• 01 апреля в 21:56
Ответ дляdahashutka19
А дитина була доросла?
Оце так цабе
• 02 апреля в 08:04
Ответ дляdahashutka19
Це коли в литини в свідоцтві немає батька. тоді можна зробити визнання батьківства. Це зовсім інша процедура
dahashutka19• 02 апреля в 17:18
Ответ дляОце так цабе
Зрозуміла