Бабка_в_кедах• 01 апреля в 22:55

Хотіли б декрет тільки на 3 місяці?

Ось така пропозиція
В Україні пропонують декрет тривалістю 3 місяці, — заступник міністра з питань дошкільної освіти

Щоб мами виходили на роботу якомога швидше, пропонується створити дитячі садки для малюків від трьох місяців.
Тема просто поговорити

ㅤ
Та легко!• 01 апреля в 22:56
Кто это будет финансировать?😅
Дуболом• 01 апреля в 22:56
У мене так і було, бо працюю на американську компанію, це жахливо насправді
КонхфЭдкаТузик• 01 апреля в 22:56
завтра напишуть шо ви не так зрозуміли
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 22:57
Ответ дляТа легко!
Кто это будет финансировать?😅
Наприклад, можуть зробити ці садочки платними
Успокойся_Успокойся• 01 апреля в 22:57
Можна таке почати запроваджувати, але не під час війни .
Цикавенная• 01 апреля в 22:57
Нашим беднягам воспитателям нужно памятник поставить, что они с ясельной сидят за 7000 грн. С 3-х месячными не представляю где они кого-то найдут.
Та легко!• 01 апреля в 22:58
Ответ дляБабка_в_кедах
Вы себе представляете стоимость такого садика?))))))
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 22:58
Ответ дляЦикавенная
Так вони і не ходять ще
В люльках лежать
Цибулька зла• 01 апреля в 22:58
Ответ дляЦикавенная
Сами министры будут подтирать
Да Щас же• 01 апреля в 22:58
Это жесть. Люди будут увольняться как когда-то моя мама уволилась. ТК Салов в селе не было, а работа в городе. А сейчас у большинства не такие зп чтоб можно позволить няню
Давно без алко• 01 апреля в 22:59
Який сенс? Хто мав, той вийшов з декретної відпустки вже через місяць.
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 22:59
Ответ дляТа легко!
Ні, але ж дешевше няні на кожного додому
Цикавенная• 01 апреля в 22:59
Ответ дляБабка_в_кедах
Так вони і не ходять ще
В люльках лежать
А в 6 месяцев прикорм и дальше прочие прелести. А ещё их нужно в подвалы таскать при тревогах.
Та легко!• 01 апреля в 23:00
Ответ дляБабка_в_кедах
Кто вам сказал?))))
Трейдер кріпти• 01 апреля в 23:01
Ответ дляБабка_в_кедах
так вони і так є. Хіба ні? І хто хоче, той і не сидить в декреті. Що значить ’хотіли б’?
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 23:02
Ответ дляТа легко!
Кто вам сказал?))))
В деяких країнах ЄС є такі садочки, і в ОАЭ є
Вони дешевші, ніж наймати няню додому
Та легко!• 01 апреля в 23:03
Ответ дляБабка_в_кедах
Вони дешевші, ніж наймати няню додому
Это вы сами придумали?))))))
Djacmin• 01 апреля в 23:03
Насколько слышала в США и Европе примерно все так и обстоит. При этом ясли и садики только частные и стоят дорого. Делается это для того, чтобы не платить декретные.
Котомафия• 01 апреля в 23:03
Ответ дляТа легко!
Кто это будет финансировать?😅
Насправді для держави це значно дешевше, ніж утримувати жінку вдома. Бо платять вам малу частину від заробленого.
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 23:03
Ответ дляТрейдер кріпти
Я не знаю жодного садочку від 3 місяців, можливо, я помиляюсь
Цикавенная• 01 апреля в 23:03
Ответ дляТрейдер кріпти
Так это наши умы государства придумали сегодня, чтоб декрет был только 3 месяца. Только пока ничего не ясно.
Инста_Богиня• 01 апреля в 23:03
Ответ дляДавно без алко
Це точно. Всі, кому потрібні були гроші/кар´єра дуже швидко виходили на роботу. Одна знайома вийшла на роботу майже відразу після пологового - няня була на підхваті вже в пологовому.
Котомафия• 01 апреля в 23:04
Ответ дляТа легко!
Не так дорого, як ви думаєте.
Мэри Попкинс• 01 апреля в 23:04
Ответ дляDjacmin
4 месяца в основном в западной европе, месяц до родов и 3 после рождения ребёнка
Бутербродница• 01 апреля в 23:04
Він і є на 3 міс,далі не оплачується
Та легко!• 01 апреля в 23:05
Ответ дляКотомафия
Мне платит не держава))))
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 23:05
Так і було колись в союзі.
Також окремі були групи карантинні, де всі хворі і їх лікували персонал з медсестрою. І лікар при кожному садочку.
Мамам не було необхідності брати лікарняні. А як ми знаємо лікарняних треба багато з дитиною віку садочка.
Наездница• 01 апреля в 23:05
Ні, не хотіла б такого. Дурня якась. Це знущання над дитиною, які б там золоті вихователі в садках не були б, а мама є мама.
Борода• 01 апреля в 23:05
Та пусть хоть с 3 лет нормально сады откроют, какие там 3 месяца
Давно без алко• 01 апреля в 23:06
Ответ дляИнста_Богиня
В мене теж знайома з роботи сходила в пологовий і через тиждень вже була на місці.