Бабка_в_кедах• 01 апреля в 22:55

Хотіли б декрет тільки на 3 місяці?

Ось така пропозиція
В Україні пропонують декрет тривалістю 3 місяці, — заступник міністра з питань дошкільної освіти

Щоб мами виходили на роботу якомога швидше, пропонується створити дитячі садки для малюків від трьох місяців.
Тема просто поговорити

ㅤ
Непереможна• 01 апреля в 23:25
Ответ дляВишня на торті
Даже, если и сделает, кто пойдет? По сути ничего не поменяется, как сидели за свой счет, так и будут дальше сидеть
Разве что помогут тем, кто хочет выйти на работу, но некуда ребенка деть
Возможно введут обязательную трудовую повинность.
Ждушечка• 01 апреля в 23:25
Ответ дляКотомафия
За рахунок арабів, які ніколи не працювали) у білих по 1-2 дитини максимум.
И 3.
В то время как во многих других странах у многих пар и одного нет)
Аристократка-тунеядка• 01 апреля в 23:25
В мене є питання - а куди діти дітей після 3 місяців? У нас є яслі в Україні? Скільки буде віддати дитину туди?
Чи може мама може дозволити собі найняти няню для грудної дитини? Це ж треба платити за 10 годин щодня? Це дофіга грошей буде!
Та легко!• 01 апреля в 23:25
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Гугл мне только сказал что декретный отпуск в Германии 6 недель до родов и 8 после. Это как раз 3 года получается
Это не декретный отпуск, а отпуск по родам. Научитесь гуглить))))
Ждушечка• 01 апреля в 23:26
Ответ дляЛасунка
Подивіться на ціни приватних дитсадків і порівняйте з середньою ЗП
Частный садик дешевле няни домой и сейчас
Кава з адреналіном• 01 апреля в 23:26
Ответ дляБабка_в_кедах
Не заводьтеся. Я вас не чіпала і тим більше ваше гівно залиште собі
О, так тут діагноз
сладкий_ноябрь• 01 апреля в 23:26
В Польщі з 6 місяців садки.
Перший рік декрету оплачують щомісяця повну зп до декрету. Після року ні.
Для них це норм. Вони в шоці були, що в нас декрет аж до 3 років :))
графиняВишенка• 01 апреля в 23:27
Ответ дляКотомафия
Насправді для держави це значно дешевше, ніж утримувати жінку вдома. Бо платять вам малу частину від заробленого.
А у нас государство содержит женщину дома?)
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 23:27
Ответ длясладкий_ноябрь
В Польщі з 6 місяців садки.
Так це хороші умови
Перший рік повна з/п і в садок далі
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 23:27
Ответ дляКава з адреналіном
О, так тут діагноз
Головне, щоб ваш не передався
Полтавська галушка• 01 апреля в 23:28
Ответ дляКотомафия
Востаннє всі так масово сміялися у 2019...
Ну не сравнивайте

Никто не будет делать ясли с 3х
«Не на часі» як то кажуть
Та й немає на це коштів. В взагалі новина аби матусі у декреті, які працюють посміялись в голосінку
сладкий_ноябрь• 01 апреля в 23:28
Ответ дляТа легко!
Вы себе представляете стоимость такого садика?))))))
Дешевше ніж няня буде :)
Але хто буде контролювати якість і яким чином будуть збільшувати штат і де візьмуть приміщення на це….
Ласунка• 01 апреля в 23:28
Ответ дляМэри Попкинс
В европейских странах это обычная практика, группы не маленькие и дети разного возраста, детки постарше играют с теми кто младше
Пʼятирічки граються з немовлятами? А де в цей час відповідальний дорослий?
ЯяяКакаджамбо• 01 апреля в 23:28
Ответ дляТа легко!
Нагуглите мне другое. Можно прямо на немецком.
сладкий_ноябрь• 01 апреля в 23:28
Ответ дляНепереможна
В совке такое было, но ничего хорошего в этом не было.
Може тому, що то був совок і там було мало якого хорошого?
Непереможна• 01 апреля в 23:29
Ответ дляМушля з Криму
Давайте даже так. Какие нах ясли вы собрались запустить, если в Днепре садики работают до 15.00?
Как выйти на работу когда садик до 15.00?
До трёх это ещё не плохо, в Харькове садики закрыты с первого дня войны и до сих пор.
Та легко!• 01 апреля в 23:29
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну гуглите на немецком Dauer der Elternzeit
Котомафия• 01 апреля в 23:29
Ответ дляТа легко!
У грудничков? Вода из крана и +17?)
Давайте без этих страшилок и сочинений)))))
Вода з-під крана, уявляєте? Ніхто нічого не кип´ятить. А ще вони руки перед їжею ніколи не миють...
І +17 це ще тепло, у багатьох вдома +14 взагалі)
графиняВишенка• 01 апреля в 23:29
Ответ дляИнста_Богиня
Це точно. Всі, кому потрібні були гроші/кар´єра дуже швидко виходили на роботу. Одна знайома вийшла на роботу майже відразу після пологового - няня була на підхваті вже в пологовому.
А зачем рожать в таком случае? Смысл родить и отдать чужому ребенка?
сладкий_ноябрь• 01 апреля в 23:30
Ответ дляБабка_в_кедах
Так це хороші умови
Перший рік повна з/п і в садок далі
Хтось виходить раніше
В моєму оточенні всі діти з 8-10 міс в садочку, от навчився сидіти і віддають.
Але там маленькі групи.
Називаються жлобки, за часту вони приватні. Там на 2-3 діток один вихователь.
Гарачий Чокалад• 01 апреля в 23:30
Ответ дляЦикавенная
А в 6 месяцев прикорм и дальше прочие прелести. А ещё их нужно в подвалы таскать при тревогах.
підвали?-фігня питання. взяти тазік і скидати скопом. ще можна колеса до тазіка приробити.
а прикорми та розвиток- то і переб’ються. бо чим дурніший майбутній виборець- то краще!
Та легко!• 01 апреля в 23:30
Ответ дляКотомафия
Мой ребенок в немецком садике и прикиньте, руки таки они там моют)))))
И в садике тепло))))))
сладкий_ноябрь• 01 апреля в 23:30
Ответ дляМэри Попкинс
Зазвичай це Монтессорі садочки.
Котомафия• 01 апреля в 23:31
Ответ дляКава з адреналіном
А шо там вже за новими нормами грудне вигодовування шкідливе і його відмінили?))
Розкажу як у нас на роботі. Жінка кілька разів на день ходить в туалет сціджувати молоко, зберігає його в холодильнику загальному в разовому пакеті. Молоко віддає няні, яка годує дитину.
Ласунка• 01 апреля в 23:31
Ответ дляКава з адреналіном
Будуть наймати няньок-годувальниць, як в середні віки😅
автор Бабка_в_кедах • 01 апреля в 23:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Хтось виходить раніше
Але там маленькі групи.
Скільки коштують ?
Гарачий Чокалад• 01 апреля в 23:32
Ответ дляDjacmin
Насколько слышала в США и Европе примерно все так и обстоит. При этом ясли и садики только частные и стоят дорого. Делается это для того, чтобы не платить декретные.
ви наші державні будинки престарілих бачили? от такого плану і садики будуть.
з чудовим персоналом.
Та легко!• 01 апреля в 23:32
Ответ дляГарачий Чокалад
з чудовим персоналом.
Сто проц
Ждушечка• 01 апреля в 23:32
Ответ дляграфиняВишенка
Рожают чтобы сидеть дома?
Мафиозная• 01 апреля в 23:32
Ответ дляКотомафия
Не так дорого, як ви думаєте.
В США 1500-3000 в месяц