Пульт от линолеума• 01 апреля в 23:44
Розлучення, як наважитись
З чоловіком , як сусіди . Мене це не влаштовує , я емоційному стані , схоже на депресію . Йому все ок . Змінювати видно нічого не хоче . Каже дитині потрібна повна сімʼя . Ну я вже не можу так . Поцілунків нема , ніжності нема , сексу майже нема , комплементів нема . Так прожила і живе моя мама з татом , тільки може почути в свою адресу якусь какашку 😭 тепер і я так живу , останні пару років . Добре , що поки що без образ в мою сторону. Думали їхати на відпочинок , у мене в думках , що може відпочиномо і проведемо разом час , зможе поговорити , він хоче з собою пригласити друзів , каже , що за тиждень зі мною йому буде важко . Я сказала , що тоді не потрібний мені цей відпочинок . Останній час ми і побалакати не можемо , йому все не так , все що я кажу і роблю . Я тепер роблю , як він , розмовляю мовою його …. От сьогодні він хотів обсудити тему , я йому кажу , як він . Мені не цікаво і розмовляти я про це не буде . Так він робить останній час , каже мені , що лишня болтовня у мене .

Пульт от линолеума
• 01 апреля в 23:47
Я дивлюсь на подруг , які наважились і розлучились. Вони молодці , вже знайшли інших чоловіків . Теж були проблеми . А я ні, мені страшно , щось змінити . Навіть не можу нікому розповісти , що у нас відбувається , все тримаю в собі 😭 тому пишу тут .

интайм_не_предлагать• 01 апреля в 23:48
Если, чисто в теории, его завтра не станет и вам станет легче во всех смыслах, то тогда нужно разводиться.

Вот Она Я• 01 апреля в 23:49
Вам есть куда уходить? Есть финансовая подушка, накопления свои? С этого надо начинать
Пульт от линолеума
• 01 апреля в 23:50
Ответ дляДверной_Проем
Так а він шо на це
Я не сказала йому , що хочу розлучитись . Я так відчуваю , але не знаю . Є донька з певними проблемами , я залишусь сама , мені нема на кого її залишити , щоб просто піти на роботу . Є підробіток в інтернеті , але цього мало , щоб забезпечити себе і дитину .

Дверной_Проем• 01 апреля в 23:52
Ответ дляПульт от линолеума
Та нє, я питаю шо він на то, що ви його віддзеркалюєте? Обідно йому? Чи пофіг і він нічого не відповідає, а просто язика в дупу собі сує та мовчить як йолоп?
Пульт от линолеума
• 01 апреля в 23:52
Ответ дляВот Она Я
Знаю , я працювала над цим пару років і накопичення свої є . Тільки їх вистачить на пів року .

Пульт от линолеума
• 01 апреля в 23:54
Ответ дляДверной_Проем
Він каже , що у мене нема настрою . Я кажу ні . Я просто відповідаю твоїми словами . Він розвернувся і пішов спати .
НеВРотик• 01 апреля в 23:55
Порахуйте аліменти, свій підробіток.
Чи потягнете?
Якщо ні-йдіть вчитись,як правильно маніпулювати чоловіком
Чи потягнете?

ХикориДикори• 01 апреля в 23:55
Ответ дляПульт от линолеума
коли це почалося і як? Є якісь здогадки чому, які причини?
Дверной_Проем• 01 апреля в 23:58
Ответ дляПульт от линолеума
То ви теж так робіть, коли він вам щось відмочує
Love_Love_Love_• 02 апреля в 00:02
Все що ви описали виглядає так що ви вийшли заміж по зальоту і думали що життя і стосунки складуться як в гарному серіалі, але так само собою не сталось, над цим потрібно працювати.
Ваш чоловік от поговорити з вами хоче, а ви в якісь маніпуляції дитячі бавитесь, а ля : він перший почав.
Ну що таммнаважуватись? Звбратись і переїхати, подати заяву, жити своє. Життя.
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:02
психологи кажуть, що чоловікам треба казати все прямо. Те що ви йому його ж словами відповідаєте, нічого не дасть. Чоловіки не розуміють натяків! Їм треба прямо в лоб казати все що на думці.
Я по молодості теж психувала, коли чоловік начебто на прості і зрозумілі речі реагує не так як, мені здавалося, мав би реагувати.
А потім дійшло- кажи те, що конкретно ти хочеш і буде щастя ))

Пульт от линолеума
• 02 апреля в 00:03
Ответ дляХикориДикори
Як почалась війна , десь через рік . Думаю , що він багато працює , але я теж працюю дома і з дитиною майже сама постійно . Теж стомлююсь і так себе не веду , холодно , наче я не його дружина , а так ….
ХикориДикори• 02 апреля в 00:05
Ответ дляПульт от линолеума
що цьому сприяло? Чому ви прив´язуєтк цю поведінку до війни, якщо це почалось аже через рік? Може ще щось змінилося? Ок, багато працює, а до того не працював? Це нова робота чи що сталося?
Пульт от линолеума
• 02 апреля в 00:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Дитина запланована, через 2 роки після одруження. Те що ми зіткнемось з труднощами такими , так ми не очікували . Які писати не буду , їх багато . Може оце все віддалило нас один від одного . Плюс війна , постійно прилітає . Ночі погано спимо із-за тривог .

Лагшмивара• 02 апреля в 00:07
Ответ дляПульт от линолеума
Ну так про яке розлучення ви думаєте, якщо ви не зможете жити сама з дитиною?
Чи думаєте, черга чоловіків буде, тим більше з дитиною, та й ще проблемною?
Я не відмовляю. Просто дивіться тверезо, а не що там у подружок, щоб потім не ридати.

Love_Love_Love_• 02 апреля в 00:07
Ответ дляПульт от линолеума
З. Руднощами стикаються всі, тому над стосунками треба працюввти і окремо над собою теж
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:07
Поцілунки і ніжність від чоловіка є тоді, коли ти даєш йому щось надихаюче. В нас це можуть бути якісь втілення сексуальних фантазій один одного. Чи якийсь приємний сюрприз, неочікуваний для нього. Іноді це просто відправити його побухати вечір з друзями чи на сутки на рибалку.
Це так влаштовано в парі. Жінка надихає, а чоловік її на руках носить. Тоді вони кажуть, що ради жінок звернуть гори.
Це також труд. Іноді це жіноча хитрість і мудрість. Все таки ми маємо бути шиєю. А він нехай думає, що він голова.

ХикориДикори• 02 апреля в 00:08
Ответ дляШаманю второпях
що казати прямо?конкретно у автора випадку? Йому з нею не хочеться спілкуватись і займатись сексом, що вона має казати прямо, просити звернути на неї увагу ? Тут треба причину взнати чому він її не хоче. При чому тут ваше казати прямо
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:11
Ответ дляПульт от линолеума
А що ви робите разом? Є спільні інтереси?
Типу сходити в кіно і обсудити фільм. Обсудити новини, подискутувати на тему політики. Обмити кісточки спільним знайомим.

Лагшмивара• 02 апреля в 00:12
Ответ дляШаманю второпях
Ви ще порекомендуйте маткою дихати.Надихати можна, коли він закоханий. Тоді і робити нічого не треба.
А коли кохання пройшло, то хоч по стелі бігай голою - йому або пофіг, або буде біситись.

Шаманю второпях• 02 апреля в 00:13
Ответ дляХикориДикори
Прямо сказати - я хочу сексу. Такого -то і такого. З подробицями. Може він цього і чекає від неї. Ми ж не знаємо.
Бо судячи з того, що писала автор- вона дзеркалить його, а він не розуміє, що вона хоче донести цим. Тому розвернувся і пішов.

Шаманю второпях• 02 апреля в 00:15
Ответ дляЛагшмивара
Не згодна. Він буде закоханий, поки ти надихаєш. А якщо ти одягнула корону і просто чекаєш, щоб він кружляв навколо тебе, то він може скиснути швидко. Пара- це про взаємну віддачу.
Пульт от линолеума
• 02 апреля в 00:16
Ответ дляШаманю второпях
Напевно я не можу цього дати , бо сама як стомлена дуже 🥺 у малої сдвг . Тут чоловік вимотує холодним ставленням до мене , а тут дитина активна і тд . Помічників нема . Коли війна почалась я теж стала якась нервова , через рік . Бо на нас постійно почало прилітати . Може все в купі дало таку трищіну. Я там знаю , може у нього хтось є , тільки нема сил з цим розбиратись .
ХикориДикори• 02 апреля в 00:19
Ответ дляШаманю второпях
не згодна. Тобто в цілому ви абсолютно праві про кащати прямо чоловікам, але це загальне твердження ніяким боком не стосується даної конкретної ситуації, бо ми ж не новостворену пару обговорюємо, коли тільки почали спілкуватися і є непорозуміння. Вони вже кілька років разом, і ранвше чоловіка не треба було просити про секс і увагу. Тобто він і так це давав бо сам хотів. Тут питання чому він не хоче, а не як випросити.

Лагшмивара• 02 апреля в 00:20
Ответ дляШаманю второпях
Так може говорити лише людина, яка ні разу в житті не відчувала на собі нав´язливу любов некоханого партнера.
А якщо він ще й щось вимагає (як ви пропонуєте вимагати секс), то взагалі хочеться послати назавжди.
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:22
Ответ дляПульт от линолеума
Питати и не пробували у чоловіка,чи є хтось?
ви від нього чекаєте ніжності,а самі їх даєте?
Ну ок. Обоє стомлені, нервові. Буває
З того, що ви написали- роблю висновок такий, що ви від нього чекаєте рухів, а щ вашого боку їх нема.
Тут напевно варто розібратись зі своїми ролями в парі.
Ну ок. Обоє стомлені, нервові. Буває
Пульт от линолеума
• 02 апреля в 00:25
Ответ дляШаманю второпях
Ну ок. Обоє стомлені, нервові. Буває
Я даю , але так як мене останній час відштовхують так сказати . Я вже не хочу теж нічого . Хочу поцілувати , він не хоче , хочу сексу йому пофіг , тільки тоді , коли йому захочеться .