Пульт от линолеума• 01 апреля в 23:44

Розлучення, як наважитись

З чоловіком , як сусіди . Мене це не влаштовує , я емоційному стані , схоже на депресію . Йому все ок . Змінювати видно нічого не хоче . Каже дитині потрібна повна сімʼя . Ну я вже не можу так . Поцілунків нема , ніжності нема , сексу майже нема , комплементів нема . Так прожила і живе моя мама з татом , тільки може почути в свою адресу якусь какашку 😭 тепер і я так живу , останні пару років . Добре , що поки що без образ в мою сторону. Думали їхати на відпочинок , у мене в думках , що може відпочиномо і проведемо разом час , зможе поговорити , він хоче з собою пригласити друзів , каже , що за тиждень зі мною йому буде важко . Я сказала , що тоді не потрібний мені цей відпочинок . Останній час ми і побалакати не можемо , йому все не так , все що я кажу і роблю . Я тепер роблю , як він , розмовляю мовою його …. От сьогодні він хотів обсудити тему , я йому кажу , як він . Мені не цікаво і розмовляти я про це не буде . Так він робить останній час , каже мені , що лишня болтовня у мене .
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:25
Ответ дляХикориДикори
не згодна. Тобто в цілому ви абсолютно праві про кащати прямо чоловікам, але це загальне твердження ніяким боком не стосується даної конкретної ситуації, бо ми ж не новостворену пару обговорюємо, коли тільки почали спілкуватися і є непорозуміння. Вони вже кілька років разом, і ранвше чоловіка не треба було просити про секс і увагу. Тобто він і так це давав бо сам хотів. Тут питання чому він не хоче, а не як випросити.
Згодна з цим твердженням. Тільки де ви прочитали, що раніше він сам давав? З описаного автором бачу, що вона в депресії, яку він не розуміє. Тут питання вже в типу чи донесено до нього суть депресії?
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:27
Ответ дляЛагшмивара
Так може говорити лише людина, яка ні разу в житті не відчувала на собі нав´язливу любов некоханого партнера.
А якщо він ще й щось вимагає (як ви пропонуєте вимагати секс), то взагалі хочеться послати назавжди.
Давайте не вішати ярликів. Автор не написала, що не кохає. І не написала, що він не кохає. Є криза в стосунках. Яку варто обсудити партнерам. І не натяками. А прямими бажано ’я повідомленнями’
Лагшмивара• 02 апреля в 00:38
Ответ дляШаманю второпях
Перед тим як вдавати з себе психолога, треба хоча б прочитати, що пише автор.
Він її відштовхує, але звісно дуже любить. І тому коли відштовхує, треба йому ще виїдати мозок ’я повідомленнями’, щоб більше ще покохав.

З вами все ясно - і про ваш досвід в стосунках і про інстапсихологію.
Успіхів в житті
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:41
Ответ дляЛагшмивара

Успіхів в житті
І вам всього найкращого.
Дивно ви реагуєте, ситуація в парі залежить від обох. А ви зайняли сторону автора.
Цідило правди• 02 апреля в 00:47
Ответ дляПульт от линолеума
Я даю , але так як мене останній час відштовхують так сказати . Я вже не хочу теж нічого . Хочу поцілувати , він не хоче , хочу сексу йому пофіг , тільки тоді , коли йому захочеться .
Як часто у вас близькість, хто частіше відмовляє і з яких причин?
Не робіть трагедії, коли ви взагалі востаннє були між собою щасливі?
Ну, можливо, помилились з вибором, все можна цивілізовано вирішити, обов´язково опіку над дитиною порівну поділіть
автор Пульт от линолеума • 02 апреля в 00:49
Ответ дляЦідило правди
Місяць назад , чоловік відмовляє каже стомився .
Катастрофа• 02 апреля в 00:52
Ответ дляПульт от линолеума
Я не сказала йому , що хочу розлучитись . Я так відчуваю , але не знаю . Є донька з певними проблемами , я залишусь сама , мені нема на кого її залишити , щоб просто піти на роботу . Є підробіток в інтернеті , але цього мало , щоб забезпечити себе і дитину .
Авторе, ніколи не підтримувала цю думку, яку тут часто пишуть, але подумайте про виїзд за кордон, поки є можливість. Якщо у дитини є певні проблеми, тут ви просто вдома, без виходу в люди, впадете в депресію
Катастрофа• 02 апреля в 00:53
Ответ дляПульт от линолеума
Може фея бути десь на стороні
Цідило правди• 02 апреля в 00:56
Ответ дляПульт от линолеума
Ой, це все свіже, не відомо куди рухається. Я б їхала на відпочинок, і ще й проговорила б, - супер, що з друзями, бо й він дитину глядітиме наполовину з вами безумовно, а, може, ще й друзі підхоплять))
автор Пульт от линолеума • 02 апреля в 00:57
Ответ дляКатастрофа
Може фея бути десь на стороні
І як це вияснити ? Щоб я щось побачила підозріле ні , окрім проблем , які я писала в наших стосунках . Приходе додому вчасно, телефон я знаю пароль .
Шаманю второпях• 02 апреля в 00:59
Ответ дляЦідило правди
Супер порада! Вона додасть легкості в стосунки! Бо зараз виглядає все ну геть важко і йому і їй.
Шаманю второпях• 02 апреля в 01:02
Ответ дляПульт от линолеума
А нащо вам виясняти це? Щоб легше було повідомити про ваші думки про розлучення?
Ви або приймете рішення розрулити ситуацію з чоловіком і обсудити як вам жити далі разом, щоб було комфортно обом.
Або повідомите про розлучення, якщо наважитесь на нього.
Цідило правди• 02 апреля в 01:34
Ответ дляШаманю второпях
+ додасть йому розуміння, що в разі розлучення він не буде ´батьою вихідного дня´, а повноцінним батьком
Прикуси Язика• 02 апреля в 05:54
Ответ дляПульт от линолеума
Мені здається було б правильно завести тему про розлучення, холод, про те що ви як сусіди. Послухати його думку, влаштовує, не влаштовує, хоче щось міняти в собі, не хоче. Тільки так щоб обоє сіли і поговорили за столом. Бо тут вам всі пишуть пораду «міняйте себе», але якщо він своє ставлення не міняє теж, то в цьому нема сенсу.
Якщо він навідріз піде у відмову, та скаже що все добре йому, то треба починати працювати над розлученням.
Якщо любить дитину, то говорити про те що, обов’язки по догляду і часу будете ділити порівну і він буде залученим.
Василина Семеніч• 02 апреля в 06:58
Ответ дляПульт от линолеума
Напевно я не можу цього дати , бо сама як стомлена дуже 🥺 у малої сдвг . Тут чоловік вимотує холодним ставленням до мене , а тут дитина активна і тд . Помічників нема . Коли війна почалась я теж стала якась нервова , через рік . Бо на нас постійно почало прилітати . Може все в купі дало таку трищіну. Я там знаю , може у нього хтось є , тільки нема сил з цим розбиратись .
Діагноз офіційний? В центри інклюзії ходите? У нього бронь?
Нащо його дзеркалити, якщо це не вирішує проблеми
ЧупакабраЗеБест• 02 апреля в 10:40
Ответ дляПульт от линолеума
Я дивлюсь на подруг , які наважились і розлучились. Вони молодці , вже знайшли інших чоловіків . Теж були проблеми . А я ні, мені страшно , щось змінити . Навіть не можу нікому розповісти , що у нас відбувається , все тримаю в собі 😭 тому пишу тут .
а, так вас еще не допекло.
ЧупакабраЗеБест• 02 апреля в 10:42
Ответ дляПульт от линолеума
Він каже , що у мене нема настрою . Я кажу ні . Я просто відповідаю твоїми словами . Він розвернувся і пішов спати .
я вижу по теме что он хоть чтото там помогает, ребенка присмотреть, зп вижу дает.
карочи, не рубите с плеча.
живите с ним как с соседом по коммуналке. без лишних разговоров и дел. а сама устаривайте там свою личную жизнь.
ВОобще сначала надо официальный развод пережить. это примерно год. если через год мнение не поменялось, то да, надо идти в суд и равзодиться.
r25-1• 02 апреля в 11:17
Ответ дляПульт от линолеума
дети есть? внешность есть? харизма есть?
r25-1• 02 апреля в 11:21
Ответ дляПульт от линолеума
ну у вас будут алименты, может и хватит вам. считайте