Вареничніца• 01 апреля 2025

Те кто живут в Киеве,за что любите этот город?какой ваш любимый район?

Джага-джага• 02 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Ох уж эти киевлянки ВиноградАрь! Вы с ОболонЕ или ПозДняков что ли?
Раз пришлось к слову, похвалю свой микрорайон - Мостицкий, рядом с Виноградарем, тихий, зеленый, с появлением Ретровилля есть куда сходить, докопают метро - вообще супер.
После метро он уже не будет тихим и спокойным. Сейчас ещё советчицы к вам переедут по вашей рекомендации
Танцепесенная• 02 апреля 2025
Люблю свій прицентральний спальник) І дуже люблю центр міста, гуляю пішки по Великій Васильківській до Хрещатика і назад) це мій ’спортивний’ маршрут.
Помидорина• 02 апреля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Ви думаєте, то Кияни обрали? В моєму будинку людей, які народилися в Києві, максимум 10%, впевнена, що по інших жк аналогічна картина. Люди просто не бачили як було ДО, тому, напевно, не взмозі оцінити весь масштаб трагедії при боксері
Може ви і праві, але мені деякі корінні кияни з піною з рота доводять, що він найкращий. Люди буквально сліпі, не знаю як ще це оцінювати.
Кривая спроса• 02 апреля 2025
А как можно любить район?Можно любить свою семью,родителей,подружек,свою квартиру.Можно любить родительский частный дом и двор или бабушкин дом и двор,где собирается вся семья за столом,где ты вырос и тебя там любили.А район я никакой не люблю,люблю квартиры,где я жила с родителями и где прошло мое детство и юность.
Но все же возможно люблю Беличи,там я в детстве с бабушкой часто бывала в гостях у ее родных,поэтому Беличи пожалуй мой любимый район и там я прожила 10 лет в любимой квартире.
Танцепесенная• 02 апреля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
так це ж кияни обирають владу, а не понаїхавші. То як же так сталось, що корінні кияни, які так люблять своє місто допустили все це?
Якщо що, я також киянка.
Я бачила як було ДО, мені також не подобається хаотична забудова міста, без якогось плану проекту і загальної концепції. Хто який будинок захотів, такий і нагородив. Це жахливо, але це і ваша і моя відповідальність. То який сенс тут причитати?
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Ответ дляПомидорина
З моїх знайомих киян таких немає, тільки тут надривалися аноніми, які називають себе киянами;)
Кияни можуть оцінити, чого в них не стало:
- простору
- архітектури міста
- комунальних комунікацій
- місць в школах і садочках
- місць для паркування
- місць в поліклініках і лікарнях
…..
І навряд хтось при здоровому глузді проміняє це все на парк
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Якщо що, я також киянка.
Ну як же понаіхавші не обирають? Купуєш квартиру в потворному чєловєйніку, при будівництві якого не передбачили ніякого розвитку інфраструктури, додавши при цьому місту пару тисяч мешканців і вуаля, ти вже киянин з пропискою, який обирає міську владу.
Танцепесенная• 02 апреля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
ну тоді валимо все на понаїхавших))
а ви не змінювали житло? живете в старому фонді? Бо ми купили квартиру в чєловєйніку на Печерську. Мені він більше подобається, ніж старі будинки на Прорізній, де мені завжди тхнуло нафталіном( хоча гуляти тими вулицями я якраз люблю, але не жила б там.
Кривая спроса• 02 апреля 2025
Люблю Горенчи,аж дух захватывает,когда я раз в год еду по той дороге,когда в детстве ездила часто к бабушке.А Киев для меня как был чужой ,так и остался чужим,хотя я родилась в Киеве и живу.Наверное я больше люблю те места,где была счастлива.Вот счастье для меня- это Гореничи.
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
ну тоді валимо все на понаїхавших))
Я змінювала житло. На моєму поверсі 6 квартир, в двох кияни, ще 4: з Чернігівської обл, з донецької, 2 з запорізької. По інших поверхах така сама +- ситуація, є такі поверхи, де киян немає жодного. В будинку мами киян ще менше. В будь якому офісі Та сама картина, з 10 людей буде 1-2 киянина
anikabusinika• 02 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Якщо що, я також киянка.
Було До… це до чого?
Я без сарказму.
До 1991? До 1941(коли бомбили?) до большевиків?
Як Ви рахуєте До?
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Ответ дляanikabusinika
Було До… це до чого?
Я без сарказму.
Як Ви рахуєте До?
До черновецького, а потім кличко. Це, в принципі, одна і та сама команда, яка навідводила землі під забудову, похеривши весь здоровий глузд і план забудови міста
Танцепесенная• 02 апреля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
в 2008 я працювала після ВУЗу в великій компанії, в нашому департаменті було 4 відділи і тільки в нашому відділі 14 спеціалістів, з них тільки я і ще один хлопець - кияни. Решта - хто звідки, багато з інших обласних центрів.

Така міграція була завжди і буде завжди, люди їдуть туди, де є більше можливостей працевлаштуватись і взагалі більше можливостей для життя.
Якщо в Києві до війни проживало біля 3 млн людей, то звісно, що їм треба десь жити, і є сенс будувати житло.
Було б добре, щоб зберігались якісь норми і одна загальна концепція міської забудови. Про школи і садочки я вже мовчу.
А то у нас школа, а з неї торчать 3 круглі будинки Терьян Тауера. Може для когось це вершина архітектурного смаку, але на мою думку - це якась потвора(
Танцепесенная• 02 апреля 2025
Ответ дляanikabusinika
Було До… це до чого?
Я без сарказму.
Як Ви рахуєте До?
я відповідала на коментар, я народилась в 1985 році, і ось що пам´ятаю з тих часів, те у мене і ДО.
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная

Будувати житло, не вкладаючи нічого в інфраструктуру - це нищити місто і робити його непридатним для життя. Поточна інфраструктура здатна вивезти максимум 2 млн людей, а нею вже користується на 1,6 млн більше і жк продовжують будуватися, завантажуючи кожен вільний клаптик землі.
І, чесно кажучи, не зовсім розумію необхідність жити саме в Києві, двоє знайомих американців живуть в передмісті і їздять на роботу щодня по пару годин і це для них норма. Ніхто не забудовує кожний вільний міліметр прощі, щоб мій знайомий Зак їхав на роботу не 2 години, а 15 хвилин і купив житло по 500$ за квадрат
Танцепесенная• 02 апреля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
я тільки за те, щоб будували менше, принаймі в центрі)
Я б ще заборонила парковку вздовж дорог, де потім неможливо проїхати. І так як в мене вже є квартира в центрі, то я не проти, щоб умовний Зак-Сашко жив в передмісті.
Але ви б чуєте, як це звучить)
І ще б собак заборонила, або величезні штрафи тим, хто не прибирає купи собачі.
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Але ви б чуєте, як це звучить)
Я чую як це звучить, мені нормально звучить: якщо місто з існуючої інфраструктурою не здатне прийняти більше 2 млн людей, то, вибачте, воно не здатне це зробити, треба шукати варіанти розвитку передмість. По великому рахунку, якби офіси і виробництва переносили в область, розвиваючи регіон, всі б від цього тільки виграли. Як і від зносу старого фонду і заміни його будинками більшої поверховості, у Варшаві багато совкових будинків позносили і побудували на їх місці нові. Але ж це зменшить прибуток забудовників, бо треба 1) витрачатися на зніс, 2) розселяти жильців. Простіше дати хабар і влупити будинок впритул до старих, не витрачаючись навіть на паркінг. Нахапати грошей і звалити подалі… так і живемо
anikabusinika• 02 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Я народилась 1980. І з «до» у мене складнощі. Часи Кличко і частково Чернівецького пропали на будівельний бум у всьому світі. Це ж був і економічний розквіт в світі. До кризи 2008. В ті часи багато будували всюди.
До цього будували мало, бюджети були обмежені. Ну крім післявоєнної забудові хрущовками. Їх тоді теж сприймали як «шо попало». Оті шикарні хрущі на Лесі і девʼятиповерхівки на Гончара і саксаганського.. багато де. Памʼятаю як моя бабуся була хронічно обурена тією забудовою.
Ну то таке.
І кияни. Всі хто живуть в Києві то кияни. Корінні кияни то міф. Немає критеріїв щоб визначити корінних. То якщо батьки переїхали з Житомира на Борщагівку, діти вже корінні?
Чи обовʼязково жити наДесятинній і вести свій рід від Святослава Хороброго ?

От за те я і не люблю Київ. В старому центрі самі розумні « корінні» а но околицях «жлобкуватв понаєхавщі».
Вибачте якщо когось образила.
Це тільки моя особиста думка.
Дверной_Проем• 02 апреля 2025
родилась и выросла на Подоле, это моё детство, школа, юность. Сейчас живу уже 20 лет на Оболони. Оболонь моя любовь
Байрактарна• 02 апреля 2025
Ответ дляВилосипедниця
Уже терпеть не могу. Столько сброда понаехало сил нет
Он и без сброда не очень был
Амбасадор щастя• 02 апреля 2025
Поділ ван лав Живу тут, пішки йду з центру
Не подобається на Позняках, кам´яні джунглі
Кондуктор троллейбуса• 02 апреля 2025
Люблю, потому что родилась и живу здесь уже 48 лет.
Но .. хочу пожить у моря.
Выбрала б Черноморск.
Но наверное,все же, временно.
Киев есть Киев.
Танцепесенная• 02 апреля 2025
Ответ дляanikabusinika
Ну то таке.

Вибачте якщо когось образила.
Це тільки моя особиста думка.
я якраз про це і писала, що корінний чи не корінний - це не має значення. А те, що люди весь час мігрують по країні і по світу - так це абсолютно нормально.
І особисто я оцінюю людей по їхнім особистісним якостям і ціннісним орієнтаціям, а не місцем народження.
Є у мене знайома бабка, корінна киянка, от та мабуть ще з часів Святослава Хороброго)), але більш токсичну особу ще треба пошукати. Але воно і не дивно, бо єдина її ’перевага’ і ’досягнення’ - це те, що вона корінна киянка.
Вишнёвая Леди• 02 апреля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Для мене кияни - це ті, хто народився в Києві і до моменту своєї першої участі у виборах бачив місто і як воно змінюється, тому здатен оцінити плюси і мінуси. Той, хто виріс в Києві, може зрозуміти як місто змінилося і хто винен в цій хаотичній забудові без інфраструктури, епопею з метро на Виноградар і тому подібне, ті, хто тільки приїхав бачать тільки «о, молодець Віталій, новий парк збудував»
Любительница• 02 апреля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Я всегда Киев любила, мой родной город. Город моих предков. Но то что с ним начали делать с 2007 года - это треш. Словами это уродование не передать. Пришлось уехать. Скучаю все время, но жизнь там стала невозможной. На место киевлян приехала провинция и чихать она хотела на горы Киева, его зелень, свежесть его воздуха... бабло, конуры со все включено и реснички со спортзалами, чтобы наедать жопы и потом сбрасывать
Да это во всех миллионниках так, наверное. В Харькове то же самое. Распиаренная Барабашка это грязь на теле города. Было бы просто отлично, если бы ее снесли, построили нормальные дома или торговый центр.
Мальчун-задирун• 02 апреля 2025
Ответ дляЛюбительница
Я вообще не понимаю в чем смысл вещевого рынка в современных условиях?
Любительница• 02 апреля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Смысл в чьем-то бизнесе, огромных деньгах, которые крутились там каждый день. Вьетнамцев было оттуда не выгнать. И да, многие люди приезжали, потому что большой выбор и можно потрогать руками, а не через интернет.
Мальчун-задирун• 02 апреля 2025
Ответ дляЛюбительница
А сейчас? Тоже деньги? Вьетнамцы уехали ж уже
Баррикадница• 02 апреля 2025
Ответ дляСтефанія
любимый район и место - это воспоминания которые дарят люди
ну и каждый будет хвалить свой, это понятно
Мой район - это Подол, со стороны кинотеатра Жовтень. Терпеть его не могла, переехала в район Красного хутора, и довольна. Но у меня работа дома, добираться особо никуда не надо , зато лес и парк рядом
Помидорина• 02 апреля 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
о, про метро то взагалі жах. Скільки грошей ця сволота вкрала на протязі 10+ років, і нічого не змінюється