Паратруперсупер• 02 апреля в 11:46
Торговий представник з авто
Який сенс працювати, щоб вбивати своє авто по цим дорогам намотувати км? Зарплата не зрозуміло, яка, бо нереальні плани, і то навіть враховуючи плани суми невеликі, виходить всю зп спускати на ремонт авто, дай Боже нормально оплатять бензин і на тому все, а через пару років уже і треба нове купувати, бо поки катався убив авто, та й зараз усе китайське гуавно одноразове або ціна космічна, який сенс?
Кусман Сиру• 02 апреля в 11:49
Залежить від умов. Зазвичай є ставка+%від продажів+амортизація за км. Ось і порахуйте скільки км у місяць будете наїжджати , скільки км у вас між плановими ТО і врахуйте стан авто. Все не складно
Альфред Шнитке• 02 апреля в 11:49
Ну вообще работа прикольная, зп хорошие, если работать, а не на форуме рассуждать)
Куча знакомых так работают.
Паратруперсупер
• 02 апреля в 11:51
Ответ дляАльфред Шнитке
Куча знакомых так работают.
А що прикольно? Як попрошайка бігаєш купи, ну купи, принижуєшся
Альфред Шнитке• 02 апреля в 11:52
Ответ дляПаратруперсупер
Гг))) с таким подходом не идите))) Если для вас унижение продавать)))
Паратруперсупер
• 02 апреля в 11:53
Ответ дляАльфред Шнитке
При мені продавці чуть матом таких не посилають
Альфред Шнитке• 02 апреля в 11:54
Ответ дляПаратруперсупер
А вы не работайте с быдлом) Бывший муж мог из дома заказы принимать, это тоже им нужно, чтоб товар был!
Тут же надо понимать, что за торговая марка, чем торгуете.
Библиотекарь• 02 апреля в 12:07
Первая моя работа на авто торговым представителем полностью покрыла мне выплаты банку по кредиту на это авто (амортизация+ бензин которого давали больше чем надо было для работы). Через три года машина моя была выплачена ( по факту не мной). За первые три года она естественно не ломалась ( только плановые то). Очень даже удобно вышло
Кусман Сиру• 02 апреля в 12:11
Ответ дляТайТаке
Вы каждый день эту тему создаете, зачем?
Бо нема вакансій, які відповідають надзвичайним здібностям, досвіду та скіллам автора
из желе я• 02 апреля в 12:18
Ответ дляПаратруперсупер
то ваша вчорашня тема теж?
Паратруперсупер
• 02 апреля в 12:21
Ответ дляАльфред Шнитке
тому і колишній
Паратруперсупер
• 02 апреля в 12:22
Ответ дляТайТаке
І шо, я тут по 20 тем строчу кожен день різних, як і інші, і ви всі їх читаєте
Паратруперсупер
• 02 апреля в 12:23
Ответ дляБиблиотекарь
а далі куди пішли?
Альфред Шнитке• 02 апреля в 17:07
Ответ дляПаратруперсупер
тому і колишній
Там другое))) Работа на при чем!