frumoasa17• 02 апреля в 12:07

В якому віці вперше відчули втрату сил?

Що стало більше втоми та менше енергії, більше поспати хочеться.
Раніше в молоді роки могла в 2 ночі лягти і зранку бігти в університет, потім ще вдень і працювати або працювати вночі, а зараз ні...
Дресса• 02 апреля в 12:09
Відчутно? Настільки, що стала помічати, зараз. Мені буде 47
автор frumoasa17 • 02 апреля в 12:10
Ответ дляДресса
Так, відчутно.
Дресса• 02 апреля в 12:11
Ответ дляfrumoasa17
Так, відчутно.
втомлювалася і раніше. Але так, щоб замислювати над цим і помічати це, повязуючи з віком, ось в 47
ЕжеМышь• 02 апреля в 12:14
У меня всю жизнь анемия. Я всегда уставшая)
ПадаюВреверансах• 02 апреля в 12:15
Я по фізичній праці відчувати сталв останні 2 роки, що я дуже втомлююсь, коли приїзджаю помагать батькам. Після тижневого марафону в грядках, на уборках ще тиждннь відходжу потім. А раніше ж робила це не розгинаючись і ще ввечері бігла гуляти до 12 ночі.
Мені зараз тільки 37
Plushaa• 02 апреля в 12:16
Когда родила, не спала полноценно, в 30
Потом начала спать стало норм опять
Потом прошлой весной заметила что после тренировки сижу собираюсь с духом чтобы домой дойти (это в 40 было), сдала анализы, был недостаток ферритина, фолиевой и вит д, стала пить - ожила.
автор frumoasa17 • 02 апреля в 12:19
Ответ дляPlushaa
Когда родила, не спала полноценно, в 30
Потом начала спать стало норм опять
В кінці дня стала відчувати, хоча раніше найбільше активність була саме ввечері. Зараз в 32, якщо не до ліжка доповзти, то прости сидіти і нічого не робити(
Marmu• 02 апреля в 12:35
Ответ дляЕжеМышь
у мене було десь з 30 років, вірус Епштейн-Барра загострювався, потім у 2023 р. після ковіду довго відходила. Пішла аж до психіатра, він порадив кето. Я трохи побула, потім перейшла на низьковукглеводне. Підняла свої аналізи, у 2020 р феритин був 17, у 2023 р. - 21. Зараз - 60. Краще себе почуваю, хоча до тих, хто бодрий від природи, ше далеко
Александра-06e5• 02 апреля в 12:55
Лет в 30, работала годами без отпуска. Потом ушла и упадок сил на 7 лет.
K.Yurchenko• 02 апреля в 16:57
В 37. Але у мене стався посттравматичний стресовий розлад. Без нього, можливо, і не відчула б так рано (
JulliK_• 02 апреля в 20:35
Ответ дляfrumoasa17
Возраст почти как у вас , вышла на 5 дневку и тоже самое, после работы (7 часов), ем и сразу в кровать
автор frumoasa17 • 02 апреля в 21:30
Ответ дляJulliK_
Ви хоч працюєте, а я поки що ні. Сім´я, діти та побут ось таке стало давати(