Тантрический кекс• 02 апреля 2025

Ви ведете домашній бюджет? Вдалось щось суттєве купити або заощадити завдяки йому?

І яким додатком чи програмою користуєтесь?
ФрекенБок• 02 апреля 2025
Я вела когда то давно, я планировала траты, выделяла определенную сумму на неделю и распределяла
Барбітта• 02 апреля 2025
Подружка веде. Так. Квартиру купила при порівняно невеликих доходах
Поторописька• 02 апреля 2025
Просто 30 відсотків відкладаємо
Купляли і авто і нерухомість
Інше витрачаємо
Злюсь до кипіння• 02 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
Смішно
Барбітта• 02 апреля 2025
Хто поставив усміхнену морду до сліз. Подружка бухгалтером працювала, по дві роботи тягнула, треба було власне житло, то контролювала і зараз контролює витрати дуже строго
Грушки-яблочки• 02 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
Якби не вела то не купила б
Про невеликі доходи воеа вам локшину вішила
Барбітта• 02 апреля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Смішно
Кажуть, посмішка подовжує життя
Барбітта• 02 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Якби не вела то не купила б
Чому? Я ж то знаю не один рік за тим всім спостерігала
Злюсь до кипіння• 02 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
Кажуть, посмішка подовжує життя
Якщо доходи невеликі, як не плануй-квартиру не купиш. Респект подрузі-не тріпло
Я на хвилинку• 02 апреля 2025
Ведем много лет. Нам просто так комфортнее, оба не помним ни цен, ни цифр. Без бюджета скорее всего просто все подчистую тратили бы.
Marmu• 02 апреля 2025
я веду третій місяць, бо при немалій зп шалені борги. не розуміла, чому я не можу ніяк виплатити. це жесть, все дуже подорожчало, я ще рік назад могла шмоток на 10 тис купити і не паритися, а зараз в кінці місяця дивлюся, і не розумію, як воно все так складається
Рогнеда Карповна• 02 апреля 2025
Мы всегда записывали расходы по категориям и доходы мои и мужа. Это позволяет понимать, сколько мы в среднем имеем, какие расходы базовые и тд.

Купили до 30 лет 2 машины, гараж, дом, ремонт сделали. Но тут вопрос, это записи помогли или развитие в профессии и способность зарабатывать)
После 18• 02 апреля 2025
веду с первого дня совместной жизни. Если по какой-то причине не веду - спускаем все в ноль. Мы транжиры
Ля-ля-ля• 02 апреля 2025
Я когда жила одна с ребёнком и не работала - вела очень строго.
Это позволило мне прожить 3,5 года на 10 000$.
Я считаю, что это успех)
Грушки-яблочки• 02 апреля 2025
Ответ дляБарбітта
То порахуйте термін складання, її дохід і ціну придбання квартири.
СережкинаЯ• 02 апреля 2025
Я просто відкладаю і все.
Ось отримала зарплату і відкрила депозит на 70 000 на 3 місяці)
+ залишила собі гроші на оренду та заплановані трати.
Ніякого одягу, парфумерії, ресторанів, перукарів. Все, чекаю наступну зп.
Але треба сказати, що в мене є достаньо запасів і по хорошому я можу і рік нічого не купляти, бо є бажання відкласти гроші.
Є в мене квартира під оренду ( так, сама теж знімаю, свою здаю), то на доплату на неї і ремонт я саме так і назбирала за 3 роки
Грушки-яблочки• 02 апреля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Я просто відкладаю і все.
В грн?
Флюорография гуся• 02 апреля 2025
Я займаюсь витратами, все в 0 уходить, ще й борги, все хочеться й одразу, а дохід середній, сподіваюсь в цьому році закрити все і почати з чистого аркуша.
СережкинаЯ• 02 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
В грн?
Так, хочу яйця в різні корзини. Є нал валюта, є валютний депозит. Тепер хочу депозит в грн.до 200 000. Потім поміняю знову на валюту. Тримати все разом в одному місці мені стрьомно. Я взагалі на оренді((
Злюсь до кипіння• 02 апреля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Я просто відкладаю і все.
За яку ціну здаєте квартиру під оренду?
СережкинаЯ• 02 апреля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
За яку ціну здаєте квартиру під оренду?
12 000 грн
Злюсь до кипіння• 02 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
В грн?
І що, що в гривні?
Ля-ля-ля• 02 апреля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
У вас какая-то суета ради суеты...
А кпд по факту 0
Злюсь до кипіння• 02 апреля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
12 000 грн
Дякую
А депозит у вас в якому банку?
Злюсь до кипіння• 02 апреля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
У вас какая-то суета ради суеты...
А кпд по факту 0
А у вас яке КПД і на чому?
Я на хвилинку• 02 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна

Вот и мы так же, только вместо дома - квартира и дача. Мне кажется, что ведение бюджета в какой-то степени стимулирует и зарабатывать больше. Есть более четкое понимание структуры расходов/доходов. Но с другой стороны, может, другие люди умеют все это и без записей в голове держать, не знаю))
СережкинаЯ• 02 апреля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
У вас какая-то суета ради суеты...
А кпд по факту 0
Ну в мене немає супер високого доходу чи навиків на фондовій біржі.
Тому просто відкладаю потроху і все.
З сумами по 15000-30000 євро особливо нічого і зробити неможливо.
Просто тримати на світлий чи чорний день. Або машину змінити)
СережкинаЯ• 02 апреля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дякую
А депозит у вас в якому банку?
Грн в Моно. Валютний закордоном, але заробіток там майже 0. Мені просто треба, щоб було безпечно
Играю_на_кларнете• 02 апреля 2025
Муж ведёт уже 20+ лет.
Грушки-яблочки• 02 апреля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
І що, що в гривні?
І нічого, якщо це лише 70тис
Вона кредитує банк з ризиками для себе. А на виході, (ще знати, б які умови депозиту щодо зняття, пролонгації і поповнення) нічого при такій інфляції.