Синди Кроуфорд• 02 апреля в 12:30

Удальонщики, ви взагалі виходите з дому?

Я сама з себе в шоці.
З гарної офісної панянки, я перетворилась на вічну піжама - паті.
Зачіска бублик, з макіяжу денний крем.
І саме страшніше.
Я з неділі не виходила з дому, і сьогодні не збираюсь.
А у вас як?
О 6 ранку йога, з 7 ранку макіяж і сніданок, після роботи спортзал і курси саморозвитку?
Самоучка• 02 апреля в 12:30
так же как и у вас
Коко Шанель• 02 апреля в 12:31
У нас дощ, куди виходити?
КохайтесьЧорнобровi• 02 апреля в 12:31
Я ще й без денного крема. Мене все що рятує - наявність дуже активної куми, яка час від часу мене кудись витягує. А так би теж тижнями сиділа.
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:31
Ответ дляКоко Шанель
У нас дощ, куди виходити?
Ну як же! У природи немає поганої погоди, весна!
Коко Шанель• 02 апреля в 12:32
Ответ дляСинди Кроуфорд
То у природи, а я перебірлива щодо погоди
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:33
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А у вас теж були сподівання що от тепер то ви будете встигати все, матимете час для хоббі, прогулянок
Ms. Доброта• 02 апреля в 12:33
Це просто триндець. Хочу в офіс. Чим довше сиджу вдома, тим більш бездомний у мене вигляд. В травні почну шукати офісну роботу. До того часу потрібно весь аутсорс підтягнути
ДинамоКит• 02 апреля в 12:33
Выхожу каждый день, гуляю каждый вечер, перед сном иначе плохо сплю.. В магазин хожу раз в два дня, с дочкой (15 лет) ездим в тц и ходим в кафе раз в неделю.
Заздрість то погано• 02 апреля в 12:33
а магазины? неужели все доставкой?
ЛісАпетная• 02 апреля в 12:33
Вдома в мене хороший спортивний костюм і футболки, а от з дому виходжу через день.
Will_Be...• 02 апреля в 12:33
Выхожу, при чем, каждый день - магазины, выгулять собаку, по выходным, ещё и с детьми по городу катаемся.
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:34
Ответ дляMs. Доброта
Ахах! Мене сусідка іноді питає чи не хворію я.
Нарешті побачила мене без мейкапа і в трєніках
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля в 12:34
а какие у вас профессии удаленно? работаете на Украину или заграницу?
Зоркая Зорро• 02 апреля в 12:34
Так, і не просто виходжу , а вилітаю, щоб встигнути все купити/всіх розвести/вигуляти/накачати та інше і добігти до дому, щоб працювати
Танго утрьох• 02 апреля в 12:35
Я с дочкой каждый день гуляю вечером.
Люблю Украину• 02 апреля в 12:36
Я сьогодні помилася, почистила зуби, помила голову і нанесла всі сироватки/креми. Прям відчуваю, яка я молодець.
Тому рази 3-4 на тиждень намагаюся виходити в офіс, хоч на пару годин
КохайтесьЧорнобровi• 02 апреля в 12:35
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ні, я розуміла що так і буде :)) у мене ще біда, що я маю працювати в вечірній час в основному - з 17 до часу ночі, поки потім помитися, завантажити прання, посудомийку, спати лягаю о 2-3. Потім пів дня відсипаюся, в свідомість прихожу не раніше 13-14 дня. Доки щось приготувати - вже знову час працювати. Якесь замкнене коло. :) якби працювати зранку, але нажаль у нас з керівництвом різниця у часі.
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:35
Ответ дляЗаздрість то погано
а магазины? неужели все доставкой?
Раз в неділю закупи роблю.
Я не прихотлива . Аби кава з молоком була
Якщо серед тижня захочу якийсь смаколик типу помело, то я не буду заради нього вдягатися, причесуватись, і виходити з дому
Зажуженная Жужжа• 02 апреля в 12:35
Обо мне 😀
Ms. Доброта• 02 апреля в 12:36
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну я трохи вимушено працюю вдома. Звільнилася з роботи, щоб за місяць довести всі віддалені проекти і планувала шукати роботу. Але потрібно було зробити операцію, тож зараз відновлююсь і паралельно працювати.
Грибной_Дождик• 02 апреля в 12:36
Да, каждый вечер идём гулять с мужем 10 тыс шагов. С ковида начали. Оба из дома работаем.
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Україна. Звичайний бухгалтер
Ms. Доброта• 02 апреля в 12:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Інженер-конструктор. Роботодавці всі в Україні
Marmu• 02 апреля в 12:37
я працюю здому через день, то часом буває, що не виходжу на вулицю. але стараюся виходити, бо теж можу погано спати, якщо не втомлююсь. на спорт ходжу, на прогулянки, на зустріч з друзями
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:38
Ответ дляТанго утрьох
Я с дочкой каждый день гуляю вечером.
Дякувати богу вже відстрілялася і з дітьми і з собаками.
А раніше як згадаю, в холодний піт кидає
О 5.30 підйом, собаку вигуляти, лапи помити, самій помитись, сніданки всім приготувати. Дітей по садкам і школам розпихати і о 8.00 бути на роботі
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:39
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Обо мне 😀
Так! Саме так!
Эта_Шикарна)• 02 апреля в 12:40
Не зрозуміла, у вас що молоко не закінчилось і хліб є?
автор Синди Кроуфорд • 02 апреля в 12:40
Ответ дляГрибной_Дождик
Це дуже гарна звичка! Я минулого тижня теж виходила після роботи 4 км нагуляла.
Можливо погода покращиться буду знову гуляти
Файно Замало• 02 апреля в 12:41
Ответ дляЗаздрість то погано
а магазины? неужели все доставкой?
Думаете это сильно помогает?) У меня был магазин в двух шагах от дома: волосы в пучок, на домашнюю одежду натянуть куртку/натянуть шорты и оверсайз футболку, в зависимости от сезона. и вперед в магазин после 8 вечера)
Заела_пластинка• 02 апреля в 12:41
Макияж зачем с утра? Я если день не выйду то мне уже плохо, на голову давит, тошнота. Как вы можете сидеть сутками в квартире, не понимаю. А потом будетет строчить темы, почему мне плохо, вся больная и хромая.