Ніка Найз• 02 апреля 2025

В ближайшее время могут начаться отключения света за долги населения

Тримайте покращення

💡Вимкнути світло за борги можуть вже через місяць, — Телеграф (https://news.telegraf.com.ua/ukr/ukraina/2025-04-0...), посилаючись на ДТЕК

Клієнт, котрий місяць не сплачував рахунки за спожиту електроенергію і накопичив борг, може бути відключеним від електропостачання.
Svetrise• 02 апреля 2025
Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану
ПКМУ
запрещается:
припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі послуги населенням
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/206-2022-п/pri...
и это только на территориях:
що розташовані на територіях, на яких ведуться бойові дії (територіях можливих бойових дій, активних бойових дій, активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси) або тимчасово окупованих Російською Федерацією, відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (до дати припинення можливості бойових дій, завершення бойових дій, завершення тимчасової окупації), або якщо нерухоме майно споживача було пошкоджено внаслідок воєнних (бойових) дій за умови інформування про такі випадки відповідного виконавця комунальної послуги
на всех остальных действие моратория прекращено.
Відключення здійснюються у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312. Електропостачальник зобов’язаний попередити споживача про відключення не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення. У разі врегулювання споживачем питання погашення заборгованості до дати відключення, зазначеної в попередженні (зокрема оплата заборгованості в повному розмірі або, у разі відсутності коштів, укладення з постачальником договору про реструктуризацію заборгованості та дотримання його умов), припинення постачання електричної енергії такому споживачу не здійснюється.
Якщо споживач не згодний із сумую заборгованості, він має право звернутися до оператора системи розподілу/електропостачальника щодо перевірки даних про обсяги споживання електричної енергії/суми нарахувань за спожиту електричну енергію або до суду. Протягом періоду розгляду спірного питання щодо заборгованості в суді відключення не здійснюється.
https://www.mev.gov.ua/storinka/chy-mozhut-vidklyu...
дата вручения уведомления - это дата получения лично (или заказным письмом) потребителем такого уведомления.
спасибо еще раз государственным деятелям за заботу о народе в период войны. душат со всех сторон. интересно, как все это назовут в истории.
и чья она будет.
автор Ніка Найз • 02 апреля 2025
ерез месяц в Украине могут начать отключать свет из-за задолженности, – ДТЭК

’Клиент, который месяц не платил счета за потребленную электроэнергию и накопил долг, может быть отключен от электроснабжения’
Правильно, хватит миндальничать с ними.
Отдельный кабель провести к телекам, чтобы там Телемарафон шел про короля Зеленского. А без остального они проживут.
Кроме того, ДТЭК потратился на покупку квартир азовцам в Киеве, рекламы с Усиком, и еще потратится на выборы для них для всех.
r25-1• 02 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз

Правильно, хватит миндальничать с ними.
та не, все ок. ВИнен= плати . чому ні.
Не можеш платити- сиди в темряві, це збільшить кругозор і ти швидше знайдеш роботу. Чи ти вважаеш правильніше коли бухають чи просерають грощі, ростуть борги, а потім ти та я, платимо їх через підвищення тарифів?
Svetrise• 02 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз

Правильно, хватит миндальничать с ними.
да ну. это полумеры. надо сразу сажать, а потом сразу выпускать на передовую. там и отработают.
автор Ніка Найз • 02 апреля 2025
Ответ дляSvetrise