ЛижТолько• 31 марта в 19:58
Сплата за комунальні послуги за нерухомість. Сумська обл.
Помер батько, оформлюю спадщину.
Є будинок дідуся та бабусі в Сумській обл.
Я там не була вже багато років.
Останні новини говорять про те, що жителів селища евакуюють через обстріли та руйнування.
Направду, взагалі немає впевненості колись той будинок побачити.
Комуналка капає.
Доставка газу - але все рівно. За роки це може бути неабияка сума.
Можливо, хтось є/був в подібній ситуації.
Що порадите?
Я там не була вже багато років.
Комуналка капає.
Що порадите?
Шкварочка• 31 марта в 20:07
Ответ дляЛижТолько
Яка різниця?
Тобто? Я живу там. А ви прохаєте поради.
ЛижТолько
• 31 марта в 20:09
Ответ дляШкварочка
Як назва населеного пункту впливає на пораду?
10км близкість до кордону з орками
Зубная фея• 31 марта в 20:11
Батьківська квартира в Краматорську. Після смерті мами (жила в війну і померла вона в мене під Києвом) після довгих роздумів таки переоформила на себе( діти відмовились). Документи незалежно від війни мають бути в порядку. Комуналку плачу всю крім опалення,це 300 грн в місяць, за опалення кидаю щось періодично,щоб був рух на рахуункуВи можете вступити в спадок без переоформлення,це десь 1700 грн і хай воно висить роками. Далі буде видно
Шкварочка• 31 марта в 20:12
Не зовсім зрозуміло, що саме ви хочете почути тут. Але я порадила б спробувати продати, на кожен товар є покупець. Якщо це неможливо і точно безперспективно (і їхати туди ви не збираєтеся), телефонуйте на гарячу Нафтогазу і припиняйте угоду на постачання газу. У крайному разі, до кращих часів.
Шкварочка• 31 марта в 20:12
Ответ дляДую на вітер
Так счетчики есть подаете показания, больше ничего
За доставку буде все одно капати
ЛижТолько
• 31 марта в 20:13
Ответ дляДую на вітер
доставка газу щомісяця нараховується
Ищу-брожу• 31 марта в 20:13
Була в подібній ситуації, але до війни
Хотіла розірвати договір за доставку і споживання газу
Написала заяву офіційну ( листом і вхідний номер ) в газову контору
Місцеву
Далі мені назначили день, приїхали газовщики і перерізали трубу саме до будинку
( при бажанні можна відновити послугу і приварити трубу )
З того часу за доставку не плачу і газу в будинку не має
Вже років 6
Місцеву
Вже років 6
Дую на вітер• 31 марта в 20:13
Ответ дляЛижТолько
доставка газу щомісяця нараховується
Еще и ремонт,
Шкварочка• 31 марта в 20:14
Ответ дляЛижТолько
10км близкість до кордону з орками
Я би вам більш конкретно розповіла в особисті, як справи саме там, де ваш будинок (а не те, що ви бачили по ТВ). Ну, ваша справа, як хочете
ЛижТолько
• 31 марта в 20:17
Ответ дляЗубная фея
У мене на разі схожа позиція з Вашою.
Я вступаю у спадщину, тато б в труні перевернувся б, якщо б я на це ’забила’.
Нотаріус сказала, що потрібно звертатись в БТІ.
Думаю, це в Суми.
Але не хочеться навіть туди їхати.
Тим паче для нового техпаспорту потрібно ж їхати туди, робити заміри.
Це взагалі зараз нереально.
Щодо вартості переоформлення.
Сказала, що це буде коштувати орієнтовно 3 тис грн за свідоцтво.
Думаю, це в Суми.
Але не хочеться навіть туди їхати.
Це взагалі зараз нереально.
Щодо вартості переоформлення.
Дюймовочка• 31 марта в 20:26
В мене в батька попали в квартиру і то я ще два роки передавала показники без змін. Така наша реальність, а газову трубу було перебито в перші дні війни, а нарахування капало.
Зубная фея• 31 марта в 20:39
Ответ дляЛижТолько
У мене на разі схожа позиція з Вашою.
Думаю, це в Суми.
Але не хочеться навіть туди їхати.
Це взагалі зараз нереально.
Щодо вартості переоформлення.
Думаю, це в Суми.
Але не хочеться навіть туди їхати.
Це взагалі зараз нереально.
Щодо вартості переоформлення.
Не треба нікуди їхати. Моя держ нотаріус дала телефон, я скинула всі документи онлайн, мені через пару тижнів вислали новою поштою новий паспорт БТІ. В квартирі ніхто не був, тільки спитали,чи не було перепланировок. Взнайте й ви як це зробити
ЛижТолько
• 31 марта в 23:01
Ответ дляЗубная фея
Дуже дякую! Спробую!
Зубная фея• 01 апреля в 12:55
Ответ дляЛижТолько
Дуже дякую! Спробую!
Крім БТІ працюють ФОПи , які цим займаються