ХикориДикори• Изменено 02 апреля 2025

Ви прибираєте в підʼїзді?

Біля своєї квартири? Чи прибиральниця? Чи ви обоє? І скільки у вас квартплата?
заварний look• 02 апреля 2025
Не прибираю. Прибиральниця раз в тиждень миє підʼїзд, може і частіше.
Прибудинкова 900 грн.
Барвіночка• 02 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
без лоха и жизнь плоха
Меня никто не просил. И соседи даже не знают, что я мою . Я сама так хочу, мне так приятнее
Пушап Мі мі• 02 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
один вопрос - зачем? вы за это платите по коммуналке
Розвідка Маші• 02 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
а это мало?
Анекдот
Женский форум:
Люся: Я мою окна раз в год. Я плохая хозяйка.
Маша: А что, окна нужно мыть несколько раз в год?
Света: А что, их нужно мыть раз в год?
Катя: Нужно мыть окна?!..
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 апреля 2025
Как въехали в этот дом, убирала- было грязно. Потом появилась уборщица из жека. В подъезде чисто, поддерживаем чистоту.
Анастасия К.• 02 апреля 2025
Зачем? Для этого есть те, кому за это платят
Love_Love_Love_• 02 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Значит так договорилась начальник осбб.
У нас всю жизнь проблемы с уборкой. Никто не хочет идти на ту зарплату.
Мне не трудно махнуть 2 раза шваброй возле своей квартиры.
Этаж у нас хороший. Нет собачников и курильщиков.
Я не намагаюсь якось знецінити ваші старання. Просто тема така і тут кожен пише свою думку.
Просто, в цілому це не правильно, це частина дибільної системи де прибиральники є лише на папері і того двірника ніхто тижнями не бачить і вся надія на таких як ви, яким не важко.
В мене в одній квартирі двірники це старша пара, вони теж на зп з ОСББ, зп не велика, але люди не реально порядно роблять свою роботу. Окремо собі збирають картон від посилок здають + їм люди доплачують за виніс тих посилок, за додаткове прибирання в них на поверсі, але вони і без цього роблять все на совість, людям хочеться більше то вже доплачують.
А оті хитрожопі на папері - бісять.
Впораюсь зі всим• 02 апреля 2025
Квартплата 4,5. Дуже рідко мию загальний коридор на поверсі. Біля ліфту миє прибиральниця за кошти ОСББ. Поверх прибиральниця не миє, тому що всі поверхи окремо закриті.
Б´ю байдики• 02 апреля 2025
коли брудно дзвоню в ЖЕК і швиденько приходить прибиральниця
Гуляю босоніж• 02 апреля 2025
Убираю, сталинка, всего 4 квартиры в подъезде. Из них две пустые. Уборщицы у нас сроду не было, как и осбб. Мне не сложно раз в пару недель помыть пол. Себе же лучше жить в чистоте, а не в сраче