пу_пугренчик• 02 апреля в 21:08
Донька 8 років 2 клас розказує про випадок на уроці:
Вчителька на дошці написала речення і сказала його переписати. Дитина щось прослухала і перепитала: це писать? і отримала відповідь вчительки: нє, танцювать. Весь клас засміявся.
Думала написати в класну групу, але все ж вирішила завтра до вчительки підійти і уточнити: яка проблема коректно повторити завдання. Разом з тим думаю, чи не вз´їстся вона на доньку після цього.
Як гадаєте?
Жена миллионера• 02 апреля в 21:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Який звичайний?
Дітям по 8, такі речі сприймаються як жарт, бо це звучить смішно,
Потім ті діти, яким по 8, і які сприймають подібну поведінку з подачі вчителя як жарт, починають копіювати фрази вчителя відносно цієї ж дитини. Знову. І знову. І то вже не смішно.
Жена миллионера• 02 апреля в 21:45
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви мабуть не чули, якими фразочками ці діти між собою спілкуються.
Чула
НаливайКа• 02 апреля в 21:47
А замість того, що б нервуватися, не пробували дитині пояснити, що слухати на уроці потрібно?
25 чоловік в класі, хай 10, не почує переспитає, не урок а балаган.
Подобаються зараз батьки. Замість того, що б вчити дітей, нормам поведінки, ростять ’ бусічок’, а тоді вихователі та вчителі вішаються, бо справится такими дітьми ще той треш, а потім з такими батьками.
Трільчиха• 02 апреля в 21:47
Автор, підіть і поговоріть. Хай поводиться як належить учителю, а не хабалці.
Я казала моя сусідка- я не люблю спілкуватися, ані з дорослими людьми, ані з дітьми. Тому працюю на будівництві і маю справу з цеглою.
Ви не туди написали,тут улюблена розвага цькувати когось натовпом, а потім доводити, що то норма спілкування. А кого цькували, той сам і винен.
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 21:48
Ответ дляЖена миллионера
Чому відносно цієї дитини а не всіх інших, якщо жарт смішний?
Я от заводи на стороні дитини. Але в цьому випадку я не бачу нічого кримінального в діях вчителя.
Трільчиха• 02 апреля в 21:48
Ответ дляБутербродница
Гадаю, що важко буде вашій дитині в дорослому житті. Якщо ви не зміните своє ставлення до подібних випадків, і її ставлення відповідно.
А яке в неї повинно ставлення буде до того, що її принижують? Ви сама з тих, дозволяє собі таке ставлення до оточуючих?
Мания-Величия• 02 апреля в 21:49
У нас в группе дома скандал был.
Мама девочки написала, что ее дочка 8 лет села на качелю кататься. А женщина ее толстой обозвала.
Девочка пришла домой, рыдает.
А ситуация - девочка с очень большим индексом лишнего веса, качеля была сломанная, до этого договорились в чате, что ее починят утром. Женщина подошла и сказала - девочка не катайся, качеля сломана. А девочка , что захотела то и услышала.
Девочка пришла домой, рыдает.
Жена миллионера• 02 апреля в 21:50
Ответ длясладкий_ноябрь
Так я теж
Мій би ще й відповів в стилю, то давайте тоді потанцюємо :))
А якби вчитель продовжив? І було б точно ясно, що це вже конкретно дитини вашої стосується, а клас продовжував би сміятись? Теж норм?
ЗновЗдоров• 02 апреля в 21:52
Ответ дляМенее Более
Треба сповістити директора, районо, написати в Міносвіти, зателефонувати на гарячу лінію і фіналочка - уповноважному з прав людини.
ще в совбез
Трільчиха• 02 апреля в 21:54
Ответ дляБутербродница
Це не приниження, це роздратування. Звичайне роздратування і нечемність, з якою людині доводиться в житті стикатись всюди: роздратована провідниця потягу, бо невиспана; роздратований сантехнік, бо дружина не дала; роздратована офіціантка, бо хлопець покинув; роздратована працівниця пенсійного фонду, бо працює в терариумі:) Не потрібно все сприймати на свій рахунок, якщо тільки це не цілеспрямоване знущання і цькування. Як розрізнити -це ваша задача навчити дитину.
Що це за пропагування якого совдепівського хамства, та ще й з боку обслуговуючого персоналу включно?
Роздратована вчителька і провідниця, тримали би своє роздратування при начальству десь глибоко в кишені. Якщо офіціантка буде хамити на неї наскаржаться адміністратору вона отримає неприємну розмову з ним і залишиться без чайових, а буде дозволяти собі таке часто, то лишиться без роботи взагалі. Ну звісно може у забігайлівках - гадюшниках якось по-іншому.
Все те саме стосується і сантехніка і працівниці пенсійного фонду. Скарга вище стоячому керівництву і буде такий працівник пам´ятати, що він на роботі. А не на лавці після роботи.
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 21:54
Ответ дляЖена миллионера
Мої діти взагалі не сприймають такі речі серйозно. Було б сприйняття це як жарт. З таким додому б не прийшов ніхто і не скаржився.
Жена миллионера• 02 апреля в 21:55
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо саме ця дитина спитала і отримала певну конкретну відповідь.
Вчитель не має думати над тим, що говорить дітям?
Я вважаю інакше.
Уявіть, що ви щось протупили в магазині, наприклад. Чи в таксі. Чи на кордоні. Чи ще десь. А вам в подібному тоні відповів касир/консультант/митник/прикордонник/ще хтось? Поржали б, мабуть? Так?)
Я вважаю інакше.
ЗновЗдоров• 02 апреля в 21:56
Ответ дляПерекус беру завжди
Не тільки вони, а й мами однокласників яких вже запрошували до директора з попередженням про заяву в поліцію.
та ясно, всі навколо погані)))) у 2й клас до дочки якось такі прибились, то вже була п’ята школа дитини. І всюди всі були погані, щІмІлі і булЄлі, в т.ч. і наша школа))))
Жена миллионера• 02 апреля в 21:57
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну супер, якщо у вас так. Вітаю)
Але діти різні. Є діти з особливостями сприйняття. Є високочутливі.
І в любому випадку, це не норма спілкування вчителя з дітьми в молодшій школі.
Трільчиха• 02 апреля в 22:00
Ответ дляБутербродница
Я і не кажу, що це норма. Але люди неідеальні. Завжди на життєвому шляху будуть траплятись подібні. Якщо на все так гостро реагувати, то доведеться все життя на заспокійливих бути.
Заспокійливі хай собі купить вчителька. А донька автора буде знати, що за неї кому заступитися, і профнепридатних хамів потрібно ставити на місце.
А ви зараз займаєтесь підміною понять і відвертим віктимблеймінгом
Трільчиха• 02 апреля в 22:02
Ответ дляБутербродница
Це не булінг. Ця фраза могла бути адресована будь-якій іншій дитині так само.
От коли автор з учителькою поговорить, то вона буде поводитись як педагог, а не вертухай. І не буде адресувати більше такі фрази жодній дитині.
КрестьянинДиор• 02 апреля в 22:04
Ответ дляТрільчиха
А дитина не має пам´ятати, що вона в школі і для чого вона там знаходиться?
На місці вчителя особисто я зробила б зауваження в письмовій формі, у щоденнику (якщо вони зараз ще існують). І так, після візиту мами я б ’вз´їлася’ на цю дитину)
ЗновЗдоров• 02 апреля в 22:05
Ответ дляВідповів всім
Негативная реакция родителей на такие ситуации роет ребенку глубокую яму. Адекватной реакцией будет объяснить что такое сарказм и как на него реагировать, что это не нужно принимать на себя. И разобрать эмоции, что ребенок почувствовал в этот момент, объяснить, что класс смеялся не с нее, а класс смеялся с сарказма учителя и это не сделало ее посмешищем. А реакция мамы: ужас, как учитель так могла! Как раз становится подтверждением мыслей ребенка о том, что смеялись с него. Это формирует неуверенность и сложности в коллективе, а главное - сарказм он будет на каждом шагу, как и злые шутки - и ребенок будет все это брать на себя и навешивать на себя негативные ярлыки.
ДваДваВісім• 02 апреля в 22:05
Я бы поговорила с ребенком,что на уроках надо быть более внимательной и тд.
А потом подошла к учителю и сказала,что знаю про ситуацию на уроке,проговорила с ребенком правила поведения,но хотела бы поговорить с вами по поводу вашего ответа
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 22:05
Ответ дляЖена миллионера
Я вважаю інакше.
В подібному це якому?
Звідки ви знаєте про тон вчителя?
Я взагалі на такі речі не реагую і не вступаю в конфлікти. На що скаржитися?
Звідки ви знаєте про тон вчителя?
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 22:06
Ответ дляЖена миллионера
Ну супер, якщо у вас так. Вітаю)
Так потрібно вчити дітей жити і сприймати по іншому.
Нічого такого не сталося, але якщо пвтор почне роздувати з цього проблему, то в майбутньому її чекає дуже багато сюрпризів
Бутербродница• 02 апреля в 22:08
Ответ дляТрільчиха
Це не приниження. Таких випадків в житті дитини буде ще мільон. Треба привчити дитину не реагувати гостро на таке, не брати близько до серця. Хай собі подумки відповість щось типу ’ну і дура’, та й усе. Які розборки? А як її в транспорті, наприклад, хтось матом вкриє взагалі, то що? Вона свідомість втратить?
Трільчиха• 02 апреля в 22:09
Ответ дляКрестьянинДиор
А що не так з поведінкою дитини? Вона що попросила у вчительки піти і купити їй морозива, чи дати ляльку?
Будете на дитину з´їдатися, то мама дійде аж до міністерства освіти. І буде наполягати на тому, щоб вас визнали профнепридатною зовсім. І і щоб перевірили на адекватність у профільного спеціаліста. Там де лікують комплекси Наполеона і подібне.
КрестьянинДиор• 02 апреля в 22:09
Ответ дляСмажена полуничка
Шукайте іншу школу, тут толку не буде
Можна одразу країну змінити)
Жена миллионера• 02 апреля в 22:10
Ответ длясладкий_ноябрь
А якщо автор почне толерувати подібну поведінку вчителя як норму, сюрпризи можуть бути теж
Мозговая пилочка• 02 апреля в 22:10
Ответ дляЖена миллионера
Я вважаю інакше.
Угу, а потім тут теми - таксист нахамив, відчуваю себе ніби облита помиями і т.д.
Жена миллионера• 02 апреля в 22:10
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви не бачите різниці між віком дитини і вчителя? Правда?
Трільчиха• 02 апреля в 22:11
Ответ дляБутербродница
Це приниження. Ваші порівняння з випадками у транспорті зовсім нерівноцінні і недоречні, відверто притягнуті за вуха.
Я вже написала, що дитина буде знати, її якому захистити, і буде знати як у дорослому житті профнепридатних хамів ставити на місце, саме для того щоб таких випадків у житті було якомога менше. Я тепер і не сумніваюсь, з ким веду діалог.
Кидстаффовка• 02 апреля в 22:11
Ответ дляпу_пугренчик
ага, морду ліцо вже втулили...напевно комусь норм, щоб їм так відповідали і смішили весь клас при цьому
Мне это напомнило случай в магазине то ли f&f, то ли в Оstin. Я тогда имела плохое зрение, но очки не носила, поэтому не видела где примерочная.
И вот взяла некоторые вещи, подхожу к продавцам, которые посреди зала болтали втроём, спрашиваю: Где можно поменять?
Мне хамки отвечают: Прямо здесь!