пу_пугренчик• 02 апреля 2025
Донька 8 років 2 клас розказує про випадок на уроці:
Вчителька на дошці написала речення і сказала його переписати. Дитина щось прослухала і перепитала: це писать? і отримала відповідь вчительки: нє, танцювать. Весь клас засміявся.
Думала написати в класну групу, але все ж вирішила завтра до вчительки підійти і уточнити: яка проблема коректно повторити завдання. Разом з тим думаю, чи не вз´їстся вона на доньку після цього.
Як гадаєте?
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Це не приниження, це роздратування. Звичайне роздратування і нечемність, з якою людині доводиться в житті стикатись всюди: роздратована провідниця потягу, бо невиспана; роздратований сантехнік, бо дружина не дала; роздратована офіціантка, бо хлопець покинув; роздратована працівниця пенсійного фонду, бо працює в терариумі:) Не потрібно все сприймати на свій рахунок, якщо тільки це не цілеспрямоване знущання і цькування. Як розрізнити -це ваша задача навчити дитину.
Розрізнити і толерувати, вважати нормою - різні речі
КрестьянинДиор• 02 апреля 2025
Ответ дляПускаю бісики
Реакція класу виникла після реакції вчителя. Мені в дочки повезло. Вчитель до них ставилася поважно, навіть на ви, і повторювала просто в таких випадків, без оцього безглуздя
Першопричина- поведінка дитини на уроці. Чомусь ніхто більше не питав, що робити, крім доньки автора, яка ловила ґав.
І, можливо, така поведінка на постійній основі.
Дую на вітер• 02 апреля 2025
Ответ дляПускаю бісики
я з сім´ї вчителів, тож як працюють вчителі, вміють принижувати, та маніпулювати я прекрасно знаю
Цікава у вас сім´я, мабуть більш сучасна, у мене батьки теж вчителі, нічого подібного не чула , особливо про маніпуляціїї і приниження. Можливо не зовсім правильно розумію ваш коментар.
Бутербродница• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Я і не кажу, що це норма. Але люди неідеальні. Завжди на життєвому шляху будуть траплятись подібні. Якщо на все так гостро реагувати, то доведеться все життя на заспокійливих бути.
Мозговая пилочка• 02 апреля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Можливо, дитина була дійсно не уважна. Але вам, допустимо, на роботі теж так керівник відповідає в хамській манері, якщо ви щось не зрозуміли/пропустили?
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляМаруська Му
От з таких прикладів старших і починається булінг...Раз вчительці можна то чому дітям не можна сміятися над іншими,слабшими...
Чому ви вирішили, що сміялись з дитини, а не з того, що сказав вчитель?
КрестьянинДиор• 02 апреля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
А де ви хамство побачили?
Так точно!• 02 апреля 2025
Совок ідейно продовжує жити в кожному, якщо прочитати коментарі деяких
Я б свою дитину відстояла.
3@йk@• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Можливо, вчитель це сказав в жартівливій формі і діти розсміялися. Нічого такого кримінального не побачила.
Пускаю бісики• 02 апреля 2025
Ответ дляДую на вітер
Моя мама вчитель.. вона таке практикує. Я не вчитель. Навіть психолог сказав що практично всі вчителі вміють маніпулювати і тп. Я закінчила школу в 2000му більшість вчителів так себе вели.... Мені таке ніколи не подобалося. Тому я не бачу тут нічого нормального, це в 9му ще можна так відповісти підлітку і то не варто. А тут молодша школа.
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Це діти. Вони вчаться поступово. Але підміняти норму на ’не норму’ теж не можна. Вважати нормою спілкування вчителя подібні фразочки, серйозно? Тоді давайте вважати нормою булінг в школі (а зазвичай з подібної вчительської провокації він і починається), насилля в сім´ї і тд?
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо так реагує зазвичай дитячий колектив. Плавали (
Мозговая пилочка• 02 апреля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
А де ви хамство побачили?
Вам на роботі теж роботодавець скаже - чим ти слухала?
Відповів всім• 02 апреля 2025
Негативная реакция родителей на такие ситуации роет ребенку глубокую яму. Адекватной реакцией будет объяснить что такое сарказм и как на него реагировать, что это не нужно принимать на себя. И разобрать эмоции, что ребенок почувствовал в этот момент, объяснить, что класс смеялся не с нее, а класс смеялся с сарказма учителя и это не сделало ее посмешищем. А реакция мамы: ужас, как учитель так могла! Как раз становится подтверждением мыслей ребенка о том, что смеялись с него. Это формирует неуверенность и сложности в коллективе, а главное - сарказм он будет на каждом шагу, как и злые шутки - и ребенок будет все это брать на себя и навешивать на себя негативные ярлыки.
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
вам не треба нікуди йти, для вас хамство вчителя (який має бути прикладом - норма)
Так, давайте починайте розборки з нічого, дитина звикне до такої реакції і в школу ви будете ходити частіше ніж на роботу.
Нічого не сталося, щоб аж так реагувати.
Галя із Дарниці• 02 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
ага, морду ліцо вже втулили...напевно комусь норм, щоб їм так відповідали і смішили весь клас при цьому
Автор, ничего такого учитель не сказала, не надо по таким дурным поводам бегать в школу, лучше научите дочь адекватно реагировать и жить в коллективе, у нее ещё и не такие ситуации будут , научите ее правильно выходить из них
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Згодна з вами
КрестьянинДиор• 02 апреля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я сама собі задам це питання, в першу чергу)
Бутербродница• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Це не булінг. Ця фраза могла бути адресована будь-якій іншій дитині так само.
Мозговая пилочка• 02 апреля 2025
Ответ дляВідповів всім
Автор тому й написала, послухати думку, але коментарі інших форумчан як завжди.
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Якщо людина з заниженою самооцінкою і без почуття гумору, то так. Реакція в неї буде така, як в дитини автора і в автора.
А якщо з цим все ок, то повірте, всі б посміялися і дитина б не акцентувала увагу на цьому.
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Так я теж
Мій би ще й відповів в стилю, то давайте тоді потанцюємо :))
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Який звичайний?
Дітям по 8, такі речі сприймаються як жарт, бо це звучить смішно,
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Я написала - так починається. Діти гарно розуміють що до чого. Підхоплюють і далі розвивають. Зазвичай вчитель ’не бачить’.
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляВідповів всім
Так!!!!! Погоджуюся з вами.
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так я теж
Різні діти, різні реакції.
Поведінка вчителя не професійна.
КрестьянинДиор• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Ви мабуть не чули, якими фразочками ці діти між собою спілкуються.
Мозговая пилочка• 02 апреля 2025
Ответ дляПускаю бісики
Зараз просто багато засобів аудіо/відеофіксації. У мене в школі вчителі зверталися на Ви до учнів (на той час одна з найсильніших шкіл в Україні), всіляко підтримувалася повага як до учнів, так і до вчителів, і все-одно були унікуми, які вдало і вичурно принижували учнів, яких не долюблювали. Я сама так попала в немилість до однієї вчительки, і я досі не привітаюсь з нею, коли побачу. І так, це наче б нічого, але на той час мені було дуже-дуже неприємно психологічно і образливо, що вона таке дозволяла. Вчителям непросто з дітьми також