пу_пугренчик• 02 апреля 2025
Донька 8 років 2 клас розказує про випадок на уроці:
Вчителька на дошці написала речення і сказала його переписати. Дитина щось прослухала і перепитала: це писать? і отримала відповідь вчительки: нє, танцювать. Весь клас засміявся.
Думала написати в класну групу, але все ж вирішила завтра до вчительки підійти і уточнити: яка проблема коректно повторити завдання. Разом з тим думаю, чи не вз´їстся вона на доньку після цього.
Як гадаєте?
Бутербродница• 02 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Що це за пропагування якого совдепівського хамства, та ще й з боку обслуговуючого персоналу включно?
Роздратована вчителька і провідниця, тримали би своє роздратування при начальству десь глибоко в кишені. Якщо офіціантка буде хамити на неї наскаржаться адміністратору вона отримає неприємну розмову з ним і залишиться без чайових, а буде дозволяти собі таке часто, то лишиться без роботи взагалі. Ну звісно може у забігайлівках - гадюшниках якось по-іншому.
Все те саме стосується і сантехніка і працівниці пенсійного фонду. Скарга вище стоячому керівництву і буде такий працівник пам´ятати, що він на роботі. А не на лавці після роботи.
Але вчитель - це не обслуговуючий персонал. Це не виправдовує. Але демонструє, що якісь неприємні або різкі речі людині доведеться в житті почути і від тих, на кого не поскаржишся.
Трільчиха• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Ви не розумієте прочитаного? Я написала про обслуговуючі про персонал ВКЛЮЧНО. Бо ви туди притягнули сантехніків і офіціанток.
ЗновЗдоров• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Ну супер, якщо у вас так. Вітаю)
Але діти різні. Є діти з особливостями сприйняття. Є високочутливі.
І в любому випадку, це не норма спілкування вчителя з дітьми в молодшій школі.
діти копіюють своїх батьків. Автор ростить свою копію і прививає дитині свої комплекси
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Це не приниження. Таких випадків в житті дитини буде ще мільон. Треба привчити дитину не реагувати гостро на таке, не брати близько до серця. Хай собі подумки відповість щось типу ’ну і дура’, та й усе. Які розборки? А як її в транспорті, наприклад, хтось матом вкриє взагалі, то що? Вона свідомість втратить?
Так, дитину треба вчити не реагувати гостро.
Але толерувати подібну поведінку вчителя не можна.
Та й вік дитини треба враховувати. Не реально 8-річну дитину навчити реагувати так, як і дорослі не всі вміють. Та ще й не в рівній ’ваговій’ категорії.
Трільчиха• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
А на кого це не можна поскаржитися?))
Хай вчителька піде і нахамить директору, бо в неї поганий настрій.
Мозговая пилочка• 02 апреля 2025
Авторе, особисто моя думка - підійдуть до вчителя, але не з претензіями, просто запитайте, чи дитина уважна на уроці і т.д. Дитині пояснити, що вчителі не завжди ласкаві і ніжні, вчитель тут не права/не в настрої, але нехай вас обов´язково повідомляє якщо таке буде повторюватися, особливо перед всім класом. І вчителька зрозуміє, що,ви так просто не пропустите хамство, і дитина відчує підтримку, якщо це для неї було якось чутливо і знатиме, що до вас завжди можна звернутися
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Угу, а потім тут теми - таксист нахамив, відчуваю себе ніби облита помиями і т.д.
Ви поєднуєте різні речі. Нахамив і відчуваю. Ніхто не говорить про те, що не треба вчити дитину ігнорувати подібні вислови. Але і толерувати подібну поведінку вчителя не можна.
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
А якщо автор почне толерувати подібну поведінку вчителя як норму, сюрпризи можуть бути теж
Відсутність реакції на таку ситуацію це нормально.
Бутербродница• 02 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Заспокійливі хай собі купить вчителька. А донька автора буде знати, що за неї кому заступитися, і профнепридатних хамів потрібно ставити на місце.
А ви зараз займаєтесь підміною понять і відвертим віктимблеймінгом
Якщо ви за таке будете вважати вчителів профнепригодними, через декілька років підете самі дітей вчити. На сьогоднішній день це дуже важка і невдячна робота. І з кожним роком все менше людей бажають її виконувати.
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Ні
КрестьянинДиор• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Ви не бачите різниці між віком дитини і вчителя? Правда?
Я бачу, що і вчитель, і дитина- в школі, на уроці. Вчитель не додому до дитини прийшла й ’нахамила’ їй.
ЗновЗдоров• 02 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
А що не так з поведінкою дитини? Вона що попросила у вчительки піти і купити їй морозива, чи дати ляльку?
Будете на дитину з´їдатися, то мама дійде аж до міністерства освіти. І буде наполягати на тому, щоб вас визнали профнепридатною зовсім. І і щоб перевірили на адекватність у профільного спеціаліста. Там де лікують комплекси Наполеона і подібне.
ото таким ходокам їх комплекси Наполеона життя і лікує
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
А на кого це не можна поскаржитися?))
Ага)
Директору не можна.
А дітям можна. Ще і батьки підтримають(
Директору не можна.
А дітям можна. Ще і батьки підтримають(
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Це приниження. Ваші порівняння з випадками у транспорті зовсім нерівноцінні і недоречні, відверто притягнуті за вуха.
Я вже написала, що дитина буде знати, її якому захистити, і буде знати як у дорослому житті профнепридатних хамів ставити на місце, саме для того щоб таких випадків у житті було якомога менше. Я тепер і не сумніваюсь, з ким веду діалог.
Дитина буде знати, що тепер може робити все, бо мама піде і розбереться. Це лише початок. Якщо автор зробить з цього велику проблему, то буде постійним відвідувачем школи, тому що дитина буде скаржитися постійно і на все,
ЗновЗдоров• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Ні
так, і тема автора - тому підтвердження.
Бутербродница• 02 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
От коли автор з учителькою поговорить, то вона буде поводитись як педагог, а не вертухай. І не буде адресувати більше такі фрази жодній дитині.
Завдання батьків - максимально підготувати дитину до дорослого життя, в тому числі психологічно. А не займатись перевихованням дорослих людей. Всіх людей навколо своєї дитини мама все одно не перевиховає.
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Нормально. Для дорослого, який має зрілу ЦНС, мозок, психіку. І то не завжди виходить.
Для дитини нормально реагувати по іншому.
Для вчителя ненормально реагувати на подібне питання 8-річної дитини подібним чином.
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Вчитель - доросла. З педагогічною освітою.
Дитині 8 років.
На рівних, ага.
Дитині 8 років.
На рівних, ага.
Мозговая пилочка• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Звісно, це був просто приклад. Автор дійсно забагато переживає, вірю що хоче просто підтримати дитину, але вчителі зараз різні, це факт. Чомусь одних обожнюють і вони ніколи не дозволять собі ніяк образити/підколоти дитину в присутності всього класу. Автору, я вважаю, звісно ж не треба роздувати конфлікт
Смажена полуничка• 02 апреля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
А дитина не має пам´ятати, що вона в школі і для чого вона там знаходиться?
На місці вчителя особисто я зробила б зауваження в письмовій формі, у щоденнику (якщо вони зараз ще існують). І так, після візиту мами я б ’вз´їлася’ на цю дитину)
Шановна, ви не в колонії з зеками, ви в молодшій школі, непрофесійним хамовитим вчителям там не місце, не вмієте свої негативні емоції стримувати - змінюйте місце роботи і лікуйте свою агресію
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Але вона хоче спробувати :)))
Трільчиха• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А що дитина зробила не так взагалі? Що вона буде робити далі такого, що можна підвести під поняття ’робити все’? Дитину образили і принизили ні за що. А ви тут перекручуєте і фантазуєте.
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Для мене це жарт, а не проблема вселенського масштабу.
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні. Дитина буде знати, що норма, а що не норма. На що скаржитись, а на що ні.
Принаймі мою дитину навіть директор школи підтримав в одному випадку, присадивши одну таку ’язикату’ вчительку. Хтось вибирає терпіти хамство, а хтось ні. Якби більше було ’не терплячих’, хамства було б менше.
сладкий_ноябрь• 02 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Удалено администрацией...
Трільчиха• 02 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Ця мама чудово справляється зі своєю задачею. У дитини є і буде надалі базове почуття безпеки, розуміння того, що потрібно захищатися, а не сприймати як норму те, що тебе принижують.
Жена миллионера• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Моя дитина не скаржиться постійно і на все, до речі). І я не постійний відвідувач школи. Але і адміністрація, і класний керівник, і шкільний психолог чітко знають мою позицію до спілкування вчителя з дітьми.
пу_пугренчик
• 02 апреля 2025
Ответ дляКидстаффовка
Мне это напомнило случай в магазине то ли f&f, то ли в Оstin. Я тогда имела плохое зрение, но очки не носила, поэтому не видела где примерочная.
И вот взяла некоторые вещи, подхожу к продавцам, которые посреди зала болтали втроём, спрашиваю: Где можно поменять?
Мне хамки отвечают: Прямо здесь!
Ну от і я про те.
Кожна, хто тут написав, що вчитель не повинен повторювати, що дитина не уважна і т.д., теж хоч раз в житті щось уточнював, щось перепитував. Це нормально уточнити, перепитати. Чи краще бути зашуганим і боятись спитати, бо тебе обсміють? І обсміювати буде вчитель, робота якого пояснювати або консультант в магазині, робота якого гарно обслужити клієнта.
Бутербродница• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Від самого початку хотіла це написати, але стрималась :))