фан L.O.S.T.• 02 апреля в 23:39

Коли вже закінчиться ця війна і чим?

Тут є люди з гарною інтуїцією?
Репетиторша• 03 апреля в 00:04
Ответ дляМрію про космос
Как я и писала весной 2022, нескоро , очень нескоро. Хоть бы это было при нас
Ага. Сколько ваших предсказаний сбылось уже? Можно где-то почитать ?
Бабо-лебідка• 03 апреля в 00:05
Ответ дляпані Солоха
Если честно, я почти уверена, что в апреле остановят огонь и в мае не будет продолжено ВП. А далее начнут торговаться и готовиться к выборам. Оккупированное сразу отдадут рф, а может и еще чего выторгуют. Выберут такого президента, чтобы или мы стали вскоре рф, или дружественной страной в альянсе рф и сша. Это наиболее вероятное развитие. И против этого только Европа, а ей не тягаться с сша+рф. Другой вариант возможен только если все помрут, трамп, пуйло и венс вместе))
Вогонь не зупиниться
пані Солоха• 03 апреля в 00:05
Ответ дляКнопкотиць
як це - віддадуть? це юридично неможливо
Значит изменят закон, меняли же уже, когда нужно стало. И Зеля три дня ломался, но поехал и все подписал. И снова подпишет.
Репетиторша• 03 апреля в 00:05
Ответ дляАсобеннАя
я сподіваюсь, що роки за 2 ерефія вже не зможе іі фінансувати
Ви особисто витримаєте два роки в окопі?
Копуша• 03 апреля в 00:06
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
По писку дати б вам.Нагадати,що росіяни наробили з Київською областю і скільки волонтерів загинуло намагаючись врятувати людей з передмістя.
Kidstaff Bot• 03 апреля в 00:06
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Реверанс• 03 апреля в 00:07
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
Яка ж мразота.
kvitanka• 03 апреля в 00:10
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
Хотите в рф- вперёд! Как говорится, ’чемодан-вокзал-ростов’. Точнее, фильтрация в шереметьево, а если пройдете ее - получите паспорт с курицей.
df364tye3• 03 апреля в 00:10
в этом году ,,,
завитушка• 03 апреля в 00:14
Ну по перше ніхто не віддасть окуповані території, а тим більше Зеленський, який спить і бачить, як його переобирають на другий строк. Він президент Перемоги, а не зданих територій, шоб ви собі розуміли.
По друге війна буде доти, доки хуйло буде наступати, а враховуючи, що у них весняний призов на 160 000 осіб заплановано, то робіть висновки.
ніякого зупинення вогню ні в квітні, ні в травні не буде, забудьте.
Техноложка• 03 апреля в 00:18
Ответ длязавитушка
Я вас умоляю, что Зе может сам решать. Нагнули его с договором, и с прекращением огня нагнут. И скорее всего, с территориями тоже. Это если без бравурных текстов, а ближе к реальности.
завитушка• 03 апреля в 00:19
Ответ дляТехноложка
Удалено администрацией...
nata tima• 03 апреля в 00:24
Ответ дляНе пью, не курю
Не лякайте. Це дійсно ще на роки?
Та звідки вона знає.
Еленнн• 03 апреля в 00:28
Ответ дляЗамороженная селедка
А как она может закончится, если причина всех войн за последние 20 лет, это хуйло . Закончится хуйло, закончится война .
якщо глянути історію за століття ,то у них це основна ідеологія...
Life-game• 03 апреля в 00:33
Ответ дляGaleTTa
Моя интуиция ничего хорошего нам не предвещает.
Всему миру...я бы сказала
HelterSkelter29• 03 апреля в 00:43
Ответ дляДобра, коли сита!
Ощущение что никогда. Сил уже никаких…
А мне кажется,что этим летом или осенью
Svetrise• 03 апреля в 00:44
у меня плохое предчувствие.
Life-game• 03 апреля в 00:45
Ответ дляExpert Shop
Війна яку ніхто так і не назвав війною, закінчиться так швидко і раптово, так само як корановірус в лютому 2022 році.
Чем? Третьей мировой?
Alesssea• 03 апреля в 00:49
Ответ дляБабо-лебідка
Можливо і буде, бо у багатьох є родичі військові. Репресивна машина запрацює повним ходом
О чем был комментарий, который удалили, подскажите, пожалуйста?
Life-game• 03 апреля в 00:50
Ответ дляпані Солоха
Это хороший вариант развития событий, я примерно на него в марте рассчитывала.
Но могут выбрать плохой
Alesssea• 03 апреля в 00:51
Ответ дляExpert Shop
Подскажите, пожалуйста, от кого эта информация?
Alesssea• 03 апреля в 00:52
Ответ дляШкала Радощів
Скоро, раптово.
Цена ваше бачення чи чиє, підкажіть, будь ласка?
КатенькаГ• 03 апреля в 00:52
Ответ дляLife-game
Чем? Третьей мировой?
Так
Life-game• 03 апреля в 01:04
Ответ дляКатенькаГ
Так
Меня очень напрягает, что и она будет на нашей территории ((((
Mary_MMS• 03 апреля в 01:04
Ответ дляExpert Shop
Не потрібно нам такого закінчення. Бо в нас коронавірус не встиг закінчитись, як почалась війна...
Що може ще прийти страшніше війни? Зомбі Апокаліпсис?
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:23
Дуже швидко закінчиться. Винуватці - українська влада і чиновники, які ігнорували біду, яка насувається, ставилися легковажно або просто бездіяльність, халатність, некомпетентність, недосвідченість якась була ну і звичайно ж рф!!!!. Народ ще довго буде оплакувати наслідки. Зрадники будуть в повному об´ємі задоволені, їх в Україні дуже-дуже багато і будуть вони собі жити довго і щасливо, поки патріоти будуть за кордом бродити.
Наслідки війни залишать м’ягко кажучи слід, який ніодин президент грошима не окупить в українців. Моральні знущання над народом, садизм ТЦК, корупція, безгрошівся, в той час коли чиновники пухли від жиру)), скитання як бомжі по інших країнах в пошуку спокою мільйонів українців, де м’ягко кажучи не усі їм раді і не все так просто, і нерви, різні менталітети, ти не знаєш хто і де на шляху тобі зустрінеться, іноді чужі кращі ніж ’свої’!!!
Справжню причину (корупцію) буде розкрито рано чи пізно. Думаю, що для цього не потрібно буде десятки чи сотні років, це буде при житті цього покоління. Тоді в українців буде самосуд від якого ніхто не сховає винуватців.
Ще після війни будуть якісь глибокі трансформації в релігійній сфері) Дуже глибокі. Вони побачать себе в дзеркалі. І чого варте їхнє слово, чи просто так падають хрести з систематичною періодичністю, чаша з причастям, чорніють хрести на Лаврі і тд. і це відносться і до ПЦУ і до УПЦ. Туди ж і гадалки і вся та магічна свора, яка побачить, що вони накуралєсіли, до чого підвели народ, до якого морального апогею на пару із церковниками - купа покалічених життів, поламаних доль, калік, сиріт, вдів, немічних стареньких одиноких батьків і із-за кого??? із-за якоїсь к’рви, яка ахалася на роботі з одруженим чоловіком, у якого двоє дітей і всім казала, що божа роса, зробила із себе діву марію,мученицю за весь народ, друга така сама у рясі продовжила і третя аналогічна першій закінчила. Зробили таке місиво, що хай бог милує, уже живі мертвим заздрять як сказав один монах, це неадекватні, хворі люди і всі їм аплодують і кричать давай на біс, давай ще. Хто не зрозумів моєї думки не потрібно писати, що набір слів, пройдіть позв до тих повідомлень, де для вас більш доступною мовою написано.
В кінці скажу, так, Бог є, потрібно вірити в це, тому що у нас фантастичний народ, а життя і здоров’я людини - це найвища цінність, Конституція України не бреше. Треба всім серцем вірити тільки Богові одному, а не якомусь попові, дякові чи гадалці, бо в раю нема ні попів, ні гадалок, вони усі в пеклі будуть горіти.

Це так, якщо коротко.
_Злата Ibra_• 03 апреля в 01:29
Когда вы уже поумнеете
Svetrise• 03 апреля в 01:32
Ответ дляKapitoshka7

Це так, якщо коротко.
напишите промежутки времени когда все это сбудется:
война закончится и кто и когда получит по заслугам.
Kapitoshka7• 03 апреля в 01:33
Ответ дляSvetrise
кінець 2025-2026 рік війна закінчиться.
15-20 років буде все зрозуміло що і як в житті.
sh.alena• 03 апреля в 01:33
Ответ дляKapitoshka7

Це так, якщо коротко.
Все цікаво, не поняла тільки про к..рву, це хто?