Тюрюнь_Тюнь• 03 апреля 2025
Куда бы вы лучше поехали Луцк или Одесса?
Мы выехали от войны 3 года назад. Уехали на Волынь, ну и так сказать уже 3 года тут. Муж мой отсюда местный военный, его постоянно дергают переводами по области. Я уже немного устала чесно говоря такой жизни. Сейчас заехали в село , а раньше жили в Луцке. Луцк нам очень нравится дети хотят туда. А я все таки хочу ближе к дому, мне хочется уехать жить в Одессу . В Луцке хорошо знакомых очень много и школа у малых была хорошая , но хочется ближе к своему менталитету, в Одессе не жила не знаю , но мне хочется туда , что скажите по этому поводу?!
Ласковая_львица• 03 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Я минулого літа була в серпні, плавала і щагоряла на пляжах в Аркадії. Ось Вам трошуки нашої красуні
Особенно первое фото) Ибица скоро топчаны в море поставит, ну а водоросли - это просто жуть, такие бабки дерут, могли бы и убрать
Скромняшка• 03 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Погане в вас дитинство. А мене скрізь возили . Київ , Харків, Херсон , Дніпро, Одеса І зараз вся західна Україна і дітей я своїх скрізь везу , поки на заході кажу дивіться діти як тут люди живуть , дивіться своїми оченятами , порівнюйте живіть , малий у Львові буває старший. Донбас все люблю❤️
Слухайте, ви про себе хвилюйтеся.
В мене таке дитинство і життя, що вам в вашому селі тільки мріяти
ПрипоРошенная• 03 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Просто отдохнуть это одно , а пожить другое .Старший ребенок давит на Луцк меньший поехали в другое место , муж кричит мне 7 лет до пенсии будем кататься по стране . Я хочу осесть спокойно и жить .
В попередніх постах Ви писали, що чоловік сам хоче переїзду 🤭
Тюрюнь_Тюнь
• 03 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Слухайте, ви про себе хвилюйтеся.
Так я зараз в вашому селі 🤣доречі перший раз живимо в селі, думаю якщо скажу де я була за межами країни і малі, то вам і не снилось…
Тюрюнь_Тюнь
• 03 апреля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Його вже рік морочать голову .
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляДама с заначкой
Що означає ближче до свого менталітету?
Чий Крим?
То и значит.
Скромняшка• 03 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Співчуваю
ПрипоРошенная• 03 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Луцк очень хороший город моя любовь после родного дома , могу точно сказать моя душа там, но есть моменты которые я хочу с себя убрать , может в моей голове , а может вокруг. Есть рамки , так сказать заморочки которых не должно быта совсем . Не буду писать да бы не было срача. Я это вижу , дети еще маленькие то не видят …
А які рамки Ви маєте на увазі? Просто цікаво, що в Луцьку не можна того, що можна в Одесі?
Тюрюнь_Тюнь
• 03 апреля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
По конституції можна все однаково 😁
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Девочки вот из всего придумайте фигню. Нет плохих и хороших у каждого свое, просто разные да и все . Дети очень хотят в Луцк им очень там понравилось. В Одессе я не жила , но отдыхали . Мне в Луцке тоже нравится. Сейчас смотрела цены , так хочется остаться и уже хоть жить нормально, хочется купить квартиру и не бегать с детьми больше. Моя в оккупации.
В Одессе конечно. Какой луцк. ?
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляРожайтретьего
Не треба нам тут в Луцьку людей, які ділять країну по менталітету…. Нам тут тихо та спокійно. Навіщо ці приколи. Дайте спокійно дожити
Удалено администрацией...
Скромняшка• 03 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Удалено администрацией...
А ви в своїй расеє. Але скоро ваш цірь батюшка све виправить. Він завжди говорить, що Одеса рускій город.
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Не вірю , що муж з Волині ! Спілкувалася колись з волинякою , він за мову топив , ну к@…у він точно б не взяв з менталітетом і челюстю
У меня сосед с Волыни. Когда туда приезжает говорит на русском.
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Не. Я в своей Украине. 😄👍
Скромняшка• 03 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Не. Я в своей Украине. 😄👍
Ось
Президент Росії Володимир Путін вкотре озвучив свої історичні вигадки та назвав українську Одесу ’російським містом’.
І свіже.
Нещодавно кремлівський диктатор Володимир Путін знову заговорив про ’вихід’ армії РФ на Одесу.
І свіже.
Дайте вподобайок• 03 апреля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Откуда єти частьіе темьі про Одессу?
Уже не первая тема...
А другие города вас так не волнуют, только Одесса? В каждой теме про нее такой комментарий.
Тюрюнь_Тюнь
• 03 апреля 2025
Мені не подобається звичка тут у людей на заході ( без образ) це чесно . Вони лізуть туди куди їх не просять, живуть собі люди ну вона вам треба, ні треба лізти щось дізнаватися, потім до придумувати, плітки плести , якщо переселенці треба обдивитися як виглядають діти як ти виглядаєш, а за що живеш ? А хто , а що? Вона вам треба? Живіть своїм життям в нас простіше все більше вільно , ми не ліземо до інших . Стоїмо з дівчатами каву пʼєм розмовляємо між собою їде чоловік повз, то іди собі ні він підійшов, а ви хто ? А що тут робите😁це не одинокі випадки. Скрізь винні ВПО вже незнаю в яку дірку засунути 😉без образ. І якщо ти не місцевий ти під таким прицілом в тебе немає права на помилку бо ти ж поиїхав .І ще не подобається, що в очі так гарно лʼють але насправді це не так… Перепрошую без образ . Я себе оточила людьми мені близькими за поглядом. Мені навіть одна ляпнула , це ми тобі дозволяємо жити в Луцьку, я так подивилася на наї, ну що тут сказати?
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Ось
І свіже.
Удалено администрацией...
Эт вернячОк• 03 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Смотрела новости знаю что в Одессе
А муж не розказує?
Небоброїдка• 03 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Рада что вам понравилось у нас
. Кстати, Аркадия это не самый наш лучший пляж, а самый дорогой и забитый людьми. Советую в следующий раз присмотреться к пляжам в районе портофино и возле ланжерона (просто пройти по трассе здоровья и посмотреть что понравиться). Там есть маленькие симпатичные пляжики (с топчанами и прочим) и без эффекта чужих пяток на голове)
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Да, там везде так. Гнилые людишки.
Скромняшка• 03 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Удалено администрацией...
Эт вернячОк• 03 апреля 2025
Ответ дляА поговорить?
І що такого жахливого в одеському менталітеті?
А чому відразу жахливий? Різний просто
Эт вернячОк• 03 апреля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Який брєд ви пишите((((. Я живу 45 роківв Луцьку.
П´яна вишня• 03 апреля 2025
Ответ дляСкромняшка
Удалено администрацией...
Я за вами так бежала, чтоб озвучить как мне на вас начхать 😂😂😂👍
Скромняшка• 03 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Мені на вас точно. Голоне, що такі людішкі далеко від мене, дуже далеко