Каяспер• 03 апреля в 10:31
Чи варто купувати ці туфлі
Що скажете про ці туфлі, чи варто купувати таку модель? У мене кістка на нозі и дуже важко підібрати такого плану взуття. Кросівки, чоботи так, а ось туфлі в ботильони це завжди лотерея, бо давлять. Вже стільки наложкою за пересилку втратила. Або прольотів стоїть. А ці начебто хоч і підбори високі, дуже зручні і не давлять при примірці. Але не моду визначитись чи актуальна зараз така модель. Всім зазделегідь дякую!
Скокмоно - стокнуно• 03 апреля в 10:33
Якщо вам зручно і ви про актуальність не турбуєтесь то беріть
Пригаю-цибаю• 03 апреля в 10:34
Ответ дляЕдинорог помог
Вам в них зручно? Да - беріть, ні - не беріть
В магазині може бути суперзручно)) а пройтись 200м на вулиці - як города перекопати))
Единорог помог• 03 апреля в 10:35
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну воно є правда! Тоді, треба ввечері їх міряти, коли ніжки трохи втомлені, якщо ок - вай нот?
Ні - то ні.
Застряла• 03 апреля в 10:36
вы серьезно с косточкой на ноге планируете носить такие дубовые боты? это и для здоровых ног убийство...
Помидорина• 03 апреля в 10:37
Ответ дляМальчижка
Повеяло 2000ми…
Ну сейчас возврат к моделям 2000 (ужас)
.
Эта модель может быть неудобной из-за ремешка, у меня такие были и жутко натирал этот ремешок. Но автору самой решать.
Пригаю-цибаю• 03 апреля в 10:40
Ответ дляЕдинорог помог
Ні - то ні.
Та я недавно чоботи купила. І ввечері міряла, і ніде не тиснуть, і підбори не такі вже й високі 6-7см. В магазині нормально ходила, по квартирі дефілювала - клас! Вийшла на вулицю - ледве йшла))) ну як так?! І чоботи ж - просто моя мрія. Будуть тепер лише на вихід дім-ресторан-дім...
Майор Медуза• 03 апреля в 10:41
Ви ж розумієте, якщо взуття буде не зручне, то яке б модне не було, то викинуті гроші. Беріть, ящо зручно і подобаються, нікого не слухайте, носити вам
Помидорина• 03 апреля в 10:41
Ответ дляСонячний день
А куди ви в них, така ’красіва’,
будете ходити?
Можно под клеша, они отлично смотрелись с таким носком и платформой. Как раз для них такая обувь и шла, если уж возвращаться в прошлое.
Пригаю-цибаю• 03 апреля в 10:42
Ответ дляПомидорина
Нє, під кльоші треба гострий носок!
Хитрый Лис• 03 апреля в 10:43
Ответ дляПригаю-цибаю
Я так себе кеды купила. В магазине ничего не давит, все просто отлично, а на деле - ходить в них долго не могу и к вечеру особенно
Мій не такий• 03 апреля в 10:44
мені здається вам навіть не зручно в них, будуть більше лежати в шкафу марно витрачені гроші...купуйте речі так як ви одразу будете їх носити
Единорог помог• 03 апреля в 10:44
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну це типова, жіноча історія! Теж маю таку пару взуття.
Я в них - багіня/хіппі королева! Підбори, колір, шкіра якась страшенно моднява, на фото - бомбяо. Але, можу в них : сидіти красіво, стояти, їхати в ліфті, їхати в таксі і пройтись від дому до таксі, від таксі до закладу. Все! Отака от пара...але ж гарні шо капєц
Бойова• 03 апреля в 10:44
они не актуальны на сегодняшний день, если говорить об этом, но если вы не слидите за трендами и ваш гардероб +- 10 летней даности, то без разницы...
Помидорина• 03 апреля в 10:47
Ответ дляПригаю-цибаю
Нє, під кльоші треба гострий носок!
Ага, тонкий и узкий. Только после 10 лет в кроссовках вряд ли кто-то пойдет на такие жертвы.
Ангел-предохранитель• 03 апреля в 10:49
Брать надо те, куда влазит ваша ортопедическая стелька. Если вы их еще не сделали, то скоро не сможете и в валянки обуться. Косточка не просто так растет.
Дама-мадама• 03 апреля в 10:53
За туфлі не скажу, але стосовно кісточки, в мене теж кісточка, раніше носила взуття і каблуки, і танкетку кісточка кожного вечора боліла, перейшла на пласку підошву, або максимум платфома і забула за кісточку. Каблуки протипоказані при вальгусних змінах
Я шалунья• 03 апреля в 10:53
Вони не будуть зручні. В них підбор неправильно виставлений - сильно зсунений на край п´яти.