ДА да да• 03 апреля 2025
Що допомагає вам не зірватися під час дієти?
Поради, ритуали, самодисципліна?
Вірю, я повірив• 03 апреля 2025
не сиджу на дієтах. це все дурня. не жеріть вуглеводи ,особливо на вечір, не змішуйте білки з віуглеводами( або м₴ясо з салатом,або каша з салатом),виключте усіляки торти і цукор,жирну смажену свинину. і не треба дієт
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Заміна звичного солодкого менш калорійним і більш корисним солодким.
Солодке я дуже люблю.
Коли шоколадки, булки, печиво заміняю на банани і апельсини, потихеньку знижується апетит і теж потихеньку знижується вага.
Їм лише смачну їжу, інакше зразу захочу заполіруватися солодким.
Більше нічого не допомагає.
Солодке я дуже люблю.
Більше нічого не допомагає.
Кицюююня• 03 апреля 2025
Готую смачну їжу по пп рецептам. Кожен день різну, меню як у школі на два тижні кожен день різне,потім можна повторювати)
ротцвеники• 03 апреля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Згодна з вами, я на роздільному харчуванні схудла на 10кг і без жертв і дієт
Столічна штучка• 03 апреля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Так це і є дієта те що ви перерахували.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Ответ дляКицюююня
Оце терпіння!
Я не люблю готувати і мені дуже важко знайти щось смачне, але легке і просте, і щоб діти теж це їли.
Тому моє меню дуже скромне :(
Столічна штучка• 03 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Солодке я дуже люблю.
Більше нічого не допомагає.
Солодке я дуже люблю.
Більше нічого не допомагає.
Молодець,заміняйте.
Столічна штучка• 03 апреля 2025
Ответ дляКицюююня
До речі,у школі дієтична їжа.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Молодець,заміняйте.
Поки що третій тиждень тримаюся.
Перші два рука тягнулася до шоколадок, зараз не купую навіть дітям і трохи легше.
Але звичка - страшна штука.
Не зайти у Рошен по дорозі, не повернути у відділ солодощів у Форі і т.д.
Але звичка - страшна штука.
Кицюююня• 03 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Оце терпіння!
Тому моє меню дуже скромне :(
Мені теж лінь, тому шукаю найшвидші рецепти і заготовки. Суфле, сирники, котлети, запечені страви, такого плану.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Роблю собі вільні вихідні, їм все що хочу
Мабуть, вага невелика ще, і організм дозволяє.
Я 10 днів тому з´їла дві ложки рибної пасти. Солоної.
Зразу + 1 кг зранку, і тільки сьогодні він щез. :(
Кицюююня• 03 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Поки що третій тиждень тримаюся.
Але звичка - страшна штука.
Мені перший час допомагало пхати какао всюди. Зараз їм шоколад, але дольку-дві за раз, а не плитку-дві)
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Ответ дляКицюююня
Це для мене надто складно.
Варені яйця, омлет, запечене шматком або варене м´ясо.
Суп собі наливаю без картоплі.
Творог.
Овочі сирі з магазину.
Котлети вже не сильно дієтичні будуть.
Суп собі наливаю без картоплі.
Творог.
Овочі сирі з магазину.
Котлети вже не сильно дієтичні будуть.
Столічна штучка• 03 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Поки що третій тиждень тримаюся.
Але звичка - страшна штука.
Не знущайтесь над собою тому що будуть постійні зриви.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Ответ дляКицюююня
Я не можу зупинитися на одному шматочку. Це як алкоголік не зможе випити лише 100 г з пляшки.
Страшенна залежність.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Треба трохи познущатися, щоб аналізи покращити.
У мене вже є інсулінорезистентність, і щоб не пити пожиттєво глюкофаж, треба знизити вагу, поки ще не пізно.
Столічна штучка• 03 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Можна купити солодощі без цукру.Так,вони такі ж самі калорійні,як і звичайні солодощі,але без цукру.
Кицюююня• 03 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Страшенна залежність.
Я вас розумію. Я могла їсти по 2 шоколадки за день, плюс якесь морозиво, плюс вафлі.
Зайвої ваги у мене як такої ніколи не було, імт в нормі. А ось організм на таку кількість солодкого відповідав прищами, розладом шлунку, постійною спрагою і головним болем.
В якийсь момент я зрозуміла, що я зруйную собі здоров´я, як наркоман, і пообіцяла змінити харчування. Але перший час я раз на 1-2 тижні влаштовувала абсолютний зажор (співпадало зі святами), а взвичайні дні я обов´язково їла щось солодке пп (сирники, суфле, фрукти), враховувала в калорійність. Якщо в якийсь день хотіла більше, дозволяла собі більше.
Не ставте собі обмежень по часу. Ви ж не плануєте завтра вмерти? Значить, якщо ви раз, два, п´ять, десять вчините неправильно, у вас потім буде купа днів врівноважити це.
Пацаааааааан• 03 апреля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
То не від пасти, набряки . Води скільки п´єте?
Пацаааааааан• 03 апреля 2025
Ось моє меню за два дні. Вчора погода не дуже була, тому солодкого хотілось. А так стараюсь цукерок не їсти. Якщо щось хочеться, то їм, і потім повертаюсь в режим.
Вірю, я повірив• 03 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Так це і є дієта те що ви перерахували.
це не дієта,це норм.харчування.схудла на 12 кг і вага тримається вже 2 роки.
Бубль Гум)• 03 апреля 2025
свое фото с близкого расстояния.
и у меня нет диеты. уменьшила порции и добавила физ упражнения.
Столічна штучка• 03 апреля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Замєчатєльно.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Знаю, раніше купувала. Теж дуже важко не з´їсти всю шоколадку зразу.
Хіба що варення зі стевією більш-менш. Їм по дві чайні ложки з творогом, і не щодня.