ДА да да• 03 апреля в 10:44

Що допомагає вам не зірватися під час дієти?

Поради, ритуали, самодисципліна?
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 14:25
Ответ дляКицюююня
Я вас розумію. Я могла їсти по 2 шоколадки за день, плюс якесь морозиво, плюс вафлі.
Зайвої ваги у мене як такої ніколи не було, імт в нормі. А ось організм на таку кількість солодкого відповідав прищами, розладом шлунку, постійною спрагою і головним болем.
В якийсь момент я зрозуміла, що я зруйную собі здоров´я, як наркоман, і пообіцяла змінити харчування. Але перший час я раз на 1-2 тижні влаштовувала абсолютний зажор (співпадало зі святами), а взвичайні дні я обов´язково їла щось солодке пп (сирники, суфле, фрукти), враховувала в калорійність. Якщо в якийсь день хотіла більше, дозволяла собі більше.
Не ставте собі обмежень по часу. Ви ж не плануєте завтра вмерти? Значить, якщо ви раз, два, п´ять, десять вчините неправильно, у вас потім буде купа днів врівноважити це.
У моєму випадку вже так не працює.
5 років тому я без проблем скинула 13 кг за декілька місяців. І коли у лютому 2022 на нервах почала знову жерти солодке, думала, що не страшно, скину ж, вже ж був такий досвід.
А зараз вже не той організм, вага сходить дуже тяжко і повільно. Їм те саме, що і тоді, коли скидала вагу, плаваю так само. Мені 45, це теж впливає.
Зараз я важу 93 кг і це небезпечно для здоров´я.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 14:26
Ответ дляПацаааааааан
То не від пасти, набряки . Води скільки п´єте?
Набряки від солоного.
П´ю 1,5-2 л на добу. Більше поки що не влазить.
Для моєї ваги це замало.
Братья Капли• 03 апреля в 15:49
То, что увижу завтра людей, которые облизываются на меня - стройную и красивую. А я люблю их дразнить
Столічна штучка• 03 апреля в 16:54
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Знаю, раніше купувала. Теж дуже важко не з´їсти всю шоколадку зразу.
Хіба що варення зі стевією більш-менш. Їм по дві чайні ложки з творогом, і не щодня.
Може ваш організм води хотів насправді,а ви рийняли це за почуття голоду?
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 16:58
Ответ дляСтолічна штучка
Воду я теж п´ю.
Основна проблема у звичці ще з дитинства заїдати солодким після їжі, солодке як нагорода, солодке як заспокійливе після неприємностей.
Столічна штучка• 03 апреля в 18:25
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Воду я теж п´ю.
У мене теж.А ще мене заспокоює також музика в навушниках під час прогулянок по вулиці.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 18:33
Ответ дляСтолічна штучка
Мене заспокоює ще плавання у басейні.
Але ж не походиш туди щодня...
Столічна штучка• 03 апреля в 20:44
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мене заспокоює ще плавання у басейні.
Але ж не походиш туди щодня...
Я до речі вас згадала.