ДА да да• 03 апреля в 10:44

Що допомагає вам не зірватися під час дієти?

Поради, ритуали, самодисципліна?
Единорог помог• 03 апреля в 10:45
Мотивация (пляж, загар, спорт тело, кайф)
Вірю, я повірив• 03 апреля в 10:45
не сиджу на дієтах. це все дурня. не жеріть вуглеводи ,особливо на вечір, не змішуйте білки з віуглеводами( або м₴ясо з салатом,або каша з салатом),виключте усіляки торти і цукор,жирну смажену свинину. і не треба дієт
dulenok• 03 апреля в 10:47
Нічого
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 10:49
Заміна звичного солодкого менш калорійним і більш корисним солодким.
Солодке я дуже люблю.
Коли шоколадки, булки, печиво заміняю на банани і апельсини, потихеньку знижується апетит і теж потихеньку знижується вага.
Їм лише смачну їжу, інакше зразу захочу заполіруватися солодким.
Більше нічого не допомагає.
Кицюююня• 03 апреля в 10:50
Готую смачну їжу по пп рецептам. Кожен день різну, меню як у школі на два тижні кожен день різне,потім можна повторювати)
Столічна штучка• 03 апреля в 10:51
Їсти те,що хочеться.
ротцвеники• 03 апреля в 10:54
Ответ дляВірю, я повірив
Згодна з вами, я на роздільному харчуванні схудла на 10кг і без жертв і дієт
Столічна штучка• 03 апреля в 10:55
Ответ дляВірю, я повірив
Так це і є дієта те що ви перерахували.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 10:56
Ответ дляКицюююня
Оце терпіння!
Я не люблю готувати і мені дуже важко знайти щось смачне, але легке і просте, і щоб діти теж це їли.
Тому моє меню дуже скромне :(
Столічна штучка• 03 апреля в 10:56
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Солодке я дуже люблю.
Більше нічого не допомагає.
Молодець,заміняйте.
Швендяю містами• 03 апреля в 10:56
Роблю собі вільні вихідні, їм все що хочу
Столічна штучка• 03 апреля в 10:57
Ответ дляКицюююня
До речі,у школі дієтична їжа.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 11:01
Ответ дляСтолічна штучка
Молодець,заміняйте.
Поки що третій тиждень тримаюся.
Перші два рука тягнулася до шоколадок, зараз не купую навіть дітям і трохи легше.
Але звичка - страшна штука.
Не зайти у Рошен по дорозі, не повернути у відділ солодощів у Форі і т.д.
Кицюююня• 03 апреля в 11:02
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Оце терпіння!
Тому моє меню дуже скромне :(
Мені теж лінь, тому шукаю найшвидші рецепти і заготовки. Суфле, сирники, котлети, запечені страви, такого плану.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 11:04
Ответ дляШвендяю містами
Мабуть, вага невелика ще, і організм дозволяє.
Я 10 днів тому з´їла дві ложки рибної пасти. Солоної.
Зразу + 1 кг зранку, і тільки сьогодні він щез. :(
Кицюююня• 03 апреля в 11:04
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Поки що третій тиждень тримаюся.
Але звичка - страшна штука.
Мені перший час допомагало пхати какао всюди. Зараз їм шоколад, але дольку-дві за раз, а не плитку-дві)
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 11:06
Ответ дляКицюююня
Це для мене надто складно.
Варені яйця, омлет, запечене шматком або варене м´ясо.
Суп собі наливаю без картоплі.
Творог.
Овочі сирі з магазину.
Котлети вже не сильно дієтичні будуть.
Столічна штучка• 03 апреля в 11:14
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Поки що третій тиждень тримаюся.
Але звичка - страшна штука.
Не знущайтесь над собою тому що будуть постійні зриви.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 11:15
Ответ дляКицюююня
Я не можу зупинитися на одному шматочку. Це як алкоголік не зможе випити лише 100 г з пляшки.
Страшенна залежність.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 11:17
Ответ дляСтолічна штучка
Треба трохи познущатися, щоб аналізи покращити.
У мене вже є інсулінорезистентність, і щоб не пити пожиттєво глюкофаж, треба знизити вагу, поки ще не пізно.
Столічна штучка• 03 апреля в 11:21
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Можна купити солодощі без цукру.Так,вони такі ж самі калорійні,як і звичайні солодощі,але без цукру.
Кицюююня• 03 апреля в 11:28
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Страшенна залежність.
Я вас розумію. Я могла їсти по 2 шоколадки за день, плюс якесь морозиво, плюс вафлі.
Зайвої ваги у мене як такої ніколи не було, імт в нормі. А ось організм на таку кількість солодкого відповідав прищами, розладом шлунку, постійною спрагою і головним болем.
В якийсь момент я зрозуміла, що я зруйную собі здоров´я, як наркоман, і пообіцяла змінити харчування. Але перший час я раз на 1-2 тижні влаштовувала абсолютний зажор (співпадало зі святами), а взвичайні дні я обов´язково їла щось солодке пп (сирники, суфле, фрукти), враховувала в калорійність. Якщо в якийсь день хотіла більше, дозволяла собі більше.
Не ставте собі обмежень по часу. Ви ж не плануєте завтра вмерти? Значить, якщо ви раз, два, п´ять, десять вчините неправильно, у вас потім буде купа днів врівноважити це.
Пацаааааааан• 03 апреля в 11:28
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
То не від пасти, набряки . Води скільки п´єте?
Пацаааааааан• 03 апреля в 11:30
Ось моє меню за два дні. Вчора погода не дуже була, тому солодкого хотілось. А так стараюсь цукерок не їсти. Якщо щось хочеться, то їм, і потім повертаюсь в режим.
Добродійка• 03 апреля в 11:34
Я Ем все ,до 18, после этого только вода до утра,
Эффект есть
parele• 03 апреля в 11:54
Конечная цель.
Я ее поставила, я к ней иду и дойду)
Но у меня не диета. Просто подсчет калорий и активность.
Набрала за осень-зиму 6 кг, считать начала в начале марта, минус 2,5 уже есть. Остальные потихоньку за пару-тройку месяцев скину.
Ем все. Но в пределах своего КБЖУ.
Вірю, я повірив• 03 апреля в 12:05
Ответ дляСтолічна штучка
Так це і є дієта те що ви перерахували.
це не дієта,це норм.харчування.схудла на 12 кг і вага тримається вже 2 роки.
Бубль Гум)• 03 апреля в 12:32
свое фото с близкого расстояния.
и у меня нет диеты. уменьшила порции и добавила физ упражнения.
Столічна штучка• 03 апреля в 12:48
Ответ дляВірю, я повірив
Замєчатєльно.
КАПСЛОЧНИЦА• 03 апреля в 14:19
Ответ дляСтолічна штучка
Знаю, раніше купувала. Теж дуже важко не з´їсти всю шоколадку зразу.
Хіба що варення зі стевією більш-менш. Їм по дві чайні ложки з творогом, і не щодня.