Белоснежко• 03 апреля 2025
Планують декрет 3 місяці замість 3 років
У Міносвіти запропонували декрет тривалістю 3 місяці замість 3 років
Джерело
Питання до дівчат, що у Європі. Який термін декрету у вас та як ви обходитеся?
Джерело
Результат:
вже голосів:
117 (67.24%)
Ні, не припустимо
39 (22.41%)
Так. це адекватно
18 (10.34%)
Свій варіант
Бідося• 03 апреля 2025
Ответ дляОдні думки
Це неправда. Читайте закон та не ведіться на клікбейтні заголовки. Новий закон про дошкільну дозволив віддавати дітей до ясел з 3 місяців, але це не загальна норма, а лише можливість для тих батьків, кому це дійсно потрібно. І не всюди будуть працювати такі ясла.
Интересно какой идиот пойдет работать в эти ясли, это ж с утра до вечера переодевать чужие дерьмовые памперсы. Разве что родители в карман будут доплачивать
Законна дружина• 03 апреля 2025
Ответ дляIshoy
Я считаю, что у женщины должна быть возможность оставаться в декрете не меньше года. 3 года как раз оптимально. Повторяю - возможность. Сидеть 3 года или выйти на работу через 3 дня должна решать женщина. Сократить декрет до 3-х месяцев это плевок в лицо всем женщинам
Добре кажете.Як це-народив таку манюню і спихнув на садочок у три місяці.А грудне вигодовування?!Це ти зранку збираєш крихітку,везеш у садок,женеш на роботу,з роботи женеш по свою дитинку,ніч не спиш бо дитинка ще маденька і треба вночі до неї вставати а зранку невиспана і зла знову на роботу.Краса просто!А болячки дитячі-зубки-животики...Це ж треба часто лікарняний брати...Боже,що за єресь придумують наші чиновники...Слів нема
Н@Диете• 03 апреля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Весь цивилизованный мир так живёт
Ясамаякрасивая)• 03 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Весь цивилизованный мир так живёт
Нет, так живут только нищие.
В тех семьях, где мамы могут не работать - они не работают
Законна дружина• 03 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Весь цивилизованный мир так живёт
Як на мене-це якийсь трешовий дітдом при живих батьках.Я мама трьох маленьких дітей і більше восьми років пропрацювала у дитячому садочку,тож знаю цю ’кухню’добре.Не віддала би чужим людям своє найрідніше,беззахисне .
Н@Диете• 03 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Нет, так живут только нищие.
Сильно заблуждаетесь, именно так живут в развитых европейских странах. Женщина не для того училась, чтобы сидеть дома, но и всю домашнюю работу, как и уход за ребенком/детьми делают вместе с мужем
Н@Диете• 03 апреля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Так речь не о вас, я написала как в развитых европейских странах и в частности в конкретной стране
Законна дружина• 03 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Знайома розповідала що такі садочки є уСША(вона там живе),а я думала що вона вигадує...А то виявляється правда...
Ясамаякрасивая)• 03 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Ахаха).
Где учились? В ПТУ? Большинство в Европе не имеет во, работает на простых работах и не может позволить себе декрет)
Н@Диете• 03 апреля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Живу почти 30 лет в Нидерландах, поэтому знаю о чём пишу
Моя улюблена страшко• 03 апреля 2025
Ответ дляАноним_1857
И шо? Все как в Европах, или мы не туда движемся? А декрет 3 года - это пережиток тоталитарного совка, давно пора отменять.
В совку був чотири місяці, потім рік зробили
Комусь дуже смішно, а моя тітка ледь не померла в чотири місяці від запалення легень в таких ясельках, вікна відчиняли взимку і лежали вони там нікому не потрібні
Зам. зав. Анонима• 03 апреля 2025
Ответ дляН@Диете
Нидерланды, на больничном можно находиться до 2-х лет, потом врач принимает решение или полная нетрудоспособность или частичная
не вижу вообще проблем расчитайся и сиди до 18
Топтунша• 03 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Зараз міносвіти планують, щоб НЕ зберігалося робоче місце за вами 3 роки, а тільки 3 місяці
А яким боком до цього міносвіти? Це в їх компетенції? Ну нехай вже хоча б мінекономіки чи мінсоцполітики, а то таке...
ПешитеБесАшипок• 03 апреля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Ну ви авжеж порівняли наші садки, та садки за кордоном. Там, де жінки виходять з декрету в 3 місяці, садки мають достатньо кваліфікованого персоналу та ресурсів, аби доглядати та піклуватися про малечу.
Ну що ви, мамо!• 03 апреля 2025
Как хорошо мы плохо жили...
Нащо було тих майданів та движу до Европи? Доскакалися
Xвостокрутелка• 03 апреля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Взагалі, є батьки які і 3 річну дитину на чужу людину не залишають. А є,ті які 9 місячну віддають у ясла. У мене троє дітей. Я була проти садків, першу дитину віддали майже в 3 роки у садок. А ось наступні діти вже з 10 місяців були у яслах. Нічого поганого в цьому не бачу
а як ці ясла були організовані, поділіться, будь ласка? скільки там було дітей на одного дорослого, чи плакали діти, як там була організована прогулянка, якщо діти не ходять і т.д.?
А Я Самая Самая• 03 апреля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я в Англии, декрет 1 год с момента выхода в декрет. То есть я вышла в декрет в январе, ребенок родился в марте, и в январе следующего года я должна выйти на работу. Если честно, ничего смертельного в этом не вижу.
А как это, выйти позже в декрет,? С кем был ребенок, пока вы на работе?
А Я Самая Самая• 03 апреля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ага)) Я знаю их изнутри. Полно больных детей. Полно в памперсах, которые меняют раза 2 за день. Едят черти что. Грязно.
Дюйм оф о4ка• 03 апреля 2025
Прекрасно!!! Ура!
Нарешті жінка не випадає з життя на три роки і не втрачає робочі навички, самооцінку і повагу власного чоловіка. Не перетворюється з людини в додаток до дитини.
Садова гойдалка• 03 апреля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
в Україні декрет 126 днів.
потім йде неоплачувана відпустка по догляду за дитиною до 3-х або до 6-ти років
Так і місце робоче зберігається до 3х років- це саме головне.
Брюнетка в Мармеладе• 03 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Няню или бабушка смотрели за ребенком?
тут на советчице все за то, что бы рожать рано, т.е. бабушка не вариант в присмотре за ребенком ибо сама еще должна работать, остается няня, но (как раньше одна советчица написала), что кто будет смотреть детей няни
Белоснежко
• 03 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ну у няни по логике либо еще нет детей, либо уже большие дети. В США подростки часто нянями подрабатывают
Я не вижу в этом ничего ужасного. Может и правда нет смысла держать 3 года место для человека, который не факт, что выйдет. Но я фоп, работала понемногу с 4 месяцев ребенка, нанимала няню на несколько часов. Понимаю, что далеко не каждая сфера деятельности даёт такие возможности.
175см55кг19лет (она)• 03 апреля 2025
Для мене це шось жахливе. Але так, в Європі саме такі декрети. У нас дівчата на складі намагалися подовше вагітними походити на роботу, щоб потім трохи більше з дитиною вже побути. Але з 3-4 місяців у ясла - то для них норма.
Налогообложу• 03 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А я вижу. Ребенок даже рассказать не может, что его обидели, ему плохо, холодно или голодно... отдали как в тюрьму.
Хз зачем вы их рожали, чтоб в 10 месяцев в ясли отдавать...
А как иначе? Себя и ребенка нужно как-то содержать, еда, аренда, медицина.
Понятное дело вы скажете, что нужно просто иметь свое жилье перед уходом в декрет и накопления на эти годы и мужа с зп, который может прокормить всю семью. Но сколько в реальности таких семей?
Я не вижу другого выхода для женщины во всем мире, кроме как как отдавать ребенка в ясли и идти работать как можно скорее.
маска Ілона• 03 апреля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Я думаю, що в цьому законі швидше йдеться про те, щоб не тримати за жінкою робоче місце 3 роки. У сьогоденні резон в цьому є. Толкова людина і після 3 років знайде собі роботу.
маска Ілона• 03 апреля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Та ж ніхто не заставляє, хоч по 10 років можна з дітьми вдома бути, просто робоче місце не зберігатиметься
Ищу-брожу• 03 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
У меня уже климакс, мне пох на декретчиц))
так может уже внуки скоро появятся)