Папобус• 03 апреля в 14:16
Аеропорт Краків з Перемишлю
Підкажіть, будь ласка, хто має великий досвід в подорожах)
Інтерсіті Київ-Перемишль прибуває о 4 ранку.
Літак о 12:50 з аеропорту Кракова.
Єдиний варіант, що бачу, потяг з Перемишлю о 7:10. З пересадкою у Кракові до Kraków Lotnisko - це ж аеропорт? У Kraków Lotnisko приїжджає о 10:24, залишається 2 години 20 хвилин до вильоту.
Можна цей варіант розглядати чи зовсім ненадійний?
Скільки взагалі краще мати запасу? Я розумію про добу))) але якщо по мінімуму. Від прибуття потягу до Перемишлю до вильоту.
Літак о 12:50 з аеропорту Кракова.
Кава з адреналіном• 03 апреля в 14:24
В 10-24 это на вокзал Кракова, как я понимаю, приезжает электричка. Электричка из Кракова до аэропорта идет 20 минут, ходит раз в полчаса - час в зависимости от времени, надо смотреть расписание. Если не успели на запланированную, придется ждать. Ваш вариант возможен, но очень рискованный, учитывая возможные задержки электричек.
Залізна тьотя• 03 апреля в 14:34
Встигнете. Беріть квитки на Інтерсіті в 1 або 2 вагон.
Kraków Lotnisko це аеропорт. Відправляется чартер до аеропорту з того ж вокзалу, на який ви прибуваєте з Перемишлю. Просто на іншій платформі. Квитки на нього можна купити у провідника прямо всередині під час руху.
Папобус
• 03 апреля в 14:36
Ні, на вокзал в Кракові потяг (чи електричка, не знаю) прибуває о 9:38
О 10:24 вже електричка до аеропорту приїжджає
мистерЛяпсус• 03 апреля в 15:50
Автор а из Перемішля в 5:08 и в 5:43 чем не устраивают поезда до Кракова?
Чучало яблуні• 03 апреля в 21:32
Вы шо
А если долго контроль?
Поезда в Польше легко могут опаздывать
Это только поезд в аэропорт не опаздывает и оплата внутри
Я б не рисковала
А если долго контроль?
Поезда в Польше легко могут опаздывать
Я б не рисковала