Всіх підсаджую• 03 апреля 2025
Що вас найбільше бісить на ОЛХ?
Я почну:коли продаєш щось недороге за чисто символічну ціну,то бісить коли просять зустрітися або відправити Укрпоштою (хоча чітко вказую,що Укрпоштою не відправляю)
Паспортний стіл• 03 апреля 2025
Бесит сам сайт и его политика! Было много аккаунтов на разных номерах телефона и почты. Заблокировали большую половину, даже там где были оплачены объявления. Написали выбрать один.
Солоденька цукОрка• 04 апреля 2025
Ще бісять продавці яким все дозволено. У однієї продавчині хотіла купити пальто, а там в оголошенні 5 ріних речей, і в описі чітко вказано що таке то пальто коштує стільки то. Думаю ок, ціна підходить, запитую заміри, ніби все гуд, і тут дійшло до оформлення замовлення і виявляється що те пальто не 2500 коштує а 4000, а такої вартості ніде не зазначено, це я сама повинна була здогадатись що таке пальто не може коштувати 2500 грн, а ціна взагалі за кардиган такого ж кольору, але для неї то пальто. Ну не брєд?? Поскаржилась, і тиша. Ніхто не блокує такі оголошення, все норм. Зате мені підчищають оголошення через будь яку дрібницю.