Принцепесочка• 03 апреля 2025
Посоветуйте салаты
Штуки три , на праздничный стол
На циголках• 03 апреля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Вкусный, красивый и полезный)))
Или тюля, или змейка
Шиворот Навыворот• 03 апреля 2025
броколі, синя цибуля, бекон підсмажений, сир (можна фета), заправка гірчиця французька + оливкова олія+майонез
Принцепесочка
• 03 апреля 2025
Ответ дляПоторописька
А у Вас які будуть гості? Молодь чи родичі?
Родичі
Принцепесочка
• 03 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Тоді олів´є, шуба і весняний
Та надоели уже
Поторописька• 03 апреля 2025
Ответ дляПринцепесочка
Родичі
У мене родичі люблять з корейської моркви, курячого філе і сулгуні, все смужками. І більш свіжий пекінська капуста, перець болгарський соломкою, кукурудза і курка як на цезар. Обидва майонезом заправляю.
Играю у края• 03 апреля 2025
Грибы жареные +консервированные ананасы+ отварная курица+ яйцо+ майонез
Горошек консервированный + шпроты + картофель фри + отварная морковь + отварная свекла + майонез
Сухарики + натертая отварная морковь + сосиски + чеснок выдавленный + майонез
Это если не ппшные
Шиворот Навыворот• 03 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
Это если не ппшные
боже, я подумала це все в один салат😂😂
НичеНипанимаю• 03 апреля 2025
Весна на вулиці. Зелені різноманітної повно. Молода капуста, редиска, огірки, помідори. Можна грецький зробити. Можна з капусти молодої,огірка, зелені.
Ну або по класиці-шуба, Олівʼє,крабовий)
Я нещодавно спробувала салат( дуже скептично до нього віднеслась),але спробувавши, я була в захваті, ніколи не подумала, що вийде так смачно. Бо інгредієнти здавались абсолютно ті, що не поєднуються. Називається «біла шуба»,там він солями йде. Маринована цибуля напівкільцями, крабові натираються на терку, яблуко почищене від шкірки на терку( грені-сміт),яйця і плавлений сирок. Все зміщується майонезом. Це капець як смачно. Єдине, його треба готувати безпосередньо перед подачею. Він дуже смачний відразу або через годинку. На наступний день мені так смачно не було
from Ukraine• 03 апреля 2025
Ответ дляНа циголках
Или тюля, или змейка
А касаточка?
А крабовые кавэлыки?
А тут вчера женщина на полном серьёзе рассказывала, как она делает салат из отварного буряка, маринованного лука, кукурузки, фасоли, перца сладкого, салатной смеси и помидоров.
А крабовые кавэлыки?
from Ukraine• 03 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
Это если не ппшные
Горошек консервированный + шпроты + картофель фри + отварная морковь + отварная свекла + майонез - я бы назвала этот салат Фейерверк!
Вообще, все приведенные вами примеры по-своему потрясающие!
НетЕщеНаверное• 03 апреля 2025
Ответ дляПринцепесочка
Родичі
Олів´є, мімоза(тут можливі варіанти салату з морепродуктам ), весняний з редькою
НетЕщеНаверное• 03 апреля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
А касаточка?
А крабовые кавэлыки?
До речі сьогодні робили подібний з буряка для гостей що постують. Чудово вийшло
Реанимация• 03 апреля 2025
Была в Сильпо, искала чего бы взять на ужин и мне посоветовали салат из печени и перца попробовать из нового. Мне оч понравился, хотя из печенки люблю только печеночный торт и то не часто. Вот ингредиенты его, может и вам понравится. А то ананасовые, крабовые, цезари, теплые с мясом уже надоели.
А для салатов с овощами гриль не сезон.
А еще кстате по сезону можно сделать из молодой капусты/редиски и сметаны.
Итак с печенкой этот :
А для салатов с овощами гриль не сезон.
Итак с печенкой этот :
Первоклашка Я• 03 апреля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
боже, я подумала це все в один салат😂😂
Так тоже можна)
Шиворот Навыворот• 03 апреля 2025
Ответ дляhrystia
Цікавий) Я б такий зробила.
спробуйте, ще можна печериці смажені туди, дуже смачно)
Первоклашка Я• 03 апреля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
То ви голодна були у перший день)
Попадалочка• 03 апреля 2025
Лучше классики нет ничего). Уже куча свежих овощей, проблем с салатами никах.
Мейк-ап форева• 03 апреля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Да, мне тоже такой салат очень понравился, вкусно. Мама как-то приготовила.
НичеНипанимаю• 03 апреля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
То ви голодна були у перший день)
Та ні) готувала двічі, обидва рази він смачніший в перший день)це факт)хоча ту ж шубу більше люблю на другий)
Кукусик• 03 апреля 2025
Рукола, кубиками буряк варений, кубиками фета.
Заправка оливкова олія+часник+гірчиця+мед.
Просто, легко і дуже смачно.
Шиворот Навыворот• 03 апреля 2025
Ответ дляhrystia
А фото, часом, немає? Хотілося б глянути, як він виглядає) Бекон якими кусочками має бути?
ні, на жаль, бекон нарізаю кубиками, все інше теж, окрім броколі