Нетутешня• 03 апреля 2025
Плаття на випускний
Дівчата, хелп, де пошукати плаття на шкільний випускний? Київ, Черкаси, онлайн?
Слобожаночка• 04 апреля 2025
Наші вальс танцювали на святі ’останнього дзвоника’, шили спідниці дівчатам, верх- білі футболки, на ногах- білі кеди.
А випускний, вручення атестатів вже при параді, ніхто не танцював, було фотографування, святковий концерт.
Нетутешня
• 04 апреля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Наші ніяк не домовляться( Я вже й пошити згодна
Тётя Хрюша• 04 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
давно там не була, гарна ідея, дякую!
Може, якщо будете днями, то відпишетеся, чи варто туди їхати?
Нетутешня
• 04 апреля 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Збираюся, якщо буде щось варте уваги, напишу
Тётя Хрюша• 04 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Дякую
Нетутешня
• 06 апреля 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Вчора були на Даринку, вибір суконь від 1900 і вище. Можна їхати, ми собі купили.
Тётя Хрюша• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Дякую
Яку купили, довгу і чорну?
Нетутешня
• 07 апреля 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Дякую
Яку купили, довгу і чорну?
Довгу, з дрібними блискітками, колір марсала)