Нетутешня• 03 апреля 2025
Плаття на випускний
Дівчата, хелп, де пошукати плаття на шкільний випускний? Київ, Черкаси, онлайн?
Акуна_Матата• 03 апреля 2025
Мы в Киеве искали салон по прокату платьев и там бронировали. Цена зависит от выбранного платья. Срок аренды 3 дня.
Тётя Хрюша• 03 апреля 2025
Ой теж голову ломаю. Просить довге чорне або червоне. Хочеться таке, яке можна було б і після випускного носити. Пройшлася по магазинам, там повний нуль(
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
В запитанні написано, шкільний. Дівчині футболка і презервативи? Не смішно.
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Мне нравились платья ЧичиЛондон, покупала себе.
А вы себе или дочке ?
Доньці, якби просто атестат, то не було б проблеми, але буде вальс і плаття має бути гарним. Дякую, подивлюся.
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Дякую)
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Те ж саме, довге, чорне або червоне, але все таке бабське
Соседка Маши• 03 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Вы лучше у дочки спросите, ей наверняка что то нравится и хочется.
Я сегодня Зару смотрела там есть красивые платья атласные длинные как раз на вальс.
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Дивилися вчора, всю Республіку обійшли і нічого...
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
рразмер хс-С, на рост180. наше.
цікаве, де Ви купували?
Лінива, не каюсь• 03 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
цікаве, де Ви купували?
шили. продаю 3 тыс-просто отдаю. Стоит немеряно дорого). Но девочка высокая или под каблуки.
младокошкина• 03 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Какая разница сколько стоит, если выглядит в целом не оч, хоть бесплатно
Лінива, не каюсь• 03 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
конеШно)
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Нам треба міряти і дивитися як сидить, трохи нестандарт
Начальник Анонимов• 03 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Как я выпускалась, лет надцать назад...
Мы ездили на Дарынок. И там было просто офигеннле платье бордо в пол, с шелка и по фигуре....
Жаль, что я ростом не удалась)
Может, там посмотрите?
Жаль, что я ростом не удалась)
Может, там посмотрите?
Виниловая пластинка• 03 апреля 2025
На сайті next є різні вечірні сукні, як дешеві, так і дорожчі. В минулому році брала там на випускний в 4-й клас Лору Ешлі дитині, за одно й собі дивилася, то варіантів гарних було багато
Не знаю, який у вас бюджет, але мені особисто, якщо в Києві, то подобається салон Оксани Муха - дуже достойні сукні
Ще Ізабель Гарсіа є непогані варіанти
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Как я выпускалась, лет надцать назад...
Жаль, что я ростом не удалась)
Может, там посмотрите?
Жаль, что я ростом не удалась)
Может, там посмотрите?
давно там не була, гарна ідея, дякую!
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Ще Ізабель Гарсіа є непогані варіанти
Дякую, подивлюся)
Чу Ча• 03 апреля 2025
Автор я в Одессе на 7 км беру в том году за 7000 фатиновое черное брала, а в этом году на рядах черное за 2000 купила, мне на концерты нужно, есть светлые с открытой спиной не пышные длинные и разным цветом
Начальник Анонимов• 03 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
давно там не була, гарна ідея, дякую!
Будь ласка!
Подивіться, там колись був дуже гарний вибір суконь
Нетутешня
• 03 апреля 2025
Ответ дляЧу Ча
Дякую, то далеко
Я Вас не боюся• 04 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Не треба чорне , вальс же не ввечері будуть танцювати. Щось дівоче,ніжне.
Нетутешня
• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Можливо марсала)
Вбигудях• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Уже другий рік мода на чорні випускні. І воно, до речі ок на фото. У колеги донька минулого року випускалися
Слобожаночка• 04 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
цікаве, де Ви купували?
І головне, після випускного можна носити))