рукиЖимолости• 03 апреля в 22:54
За цей тиждень які дивні теми вам запамʼяталися?
Що вас вразило чи насмішило із останніх тем?)
База_птеродактилей• 03 апреля в 22:55
Что то Тани давно нет… одну тему только видела за последнее время
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:55
От читаю про брата з квартирою і реально в шоці, як розумним людям така фігня в голову приходить
Області пітьми• 03 апреля в 22:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Камерунців мають депортувати з Америки, я в шоці.
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:59
Ответ дляОбласті пітьми
А вам шо до того?
Області пітьми• 03 апреля в 22:59
Ответ дляLove_Love_Love_
А вам шо до того?
А вам шо до квартири і брата?
Дружная семейка• 03 апреля в 23:00
роль тцк в Украине, 34 тысячи.., много интересного писала ника и беговелик
Love_Love_Love_• 03 апреля в 23:02
Ответ дляОбласті пітьми
А вам шо до квартири і брата?
Ви читати вмієте чи просто забігаєте в теми рандомниц набір слів написати?
Області пітьми• 03 апреля в 23:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Отаке запитання завжди спадає на думку, коли бачу ваші дописи.
Куда_бежать• 03 апреля в 23:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам автор того коменту відповіла щодо тем, які її здивували.
Пишу вірші, дорого• 03 апреля в 23:04
«Дивных» нет. Одно и то же, тупых много, им не удивляюсь. Интересные и за год по пальцам пересчитать можно.
Баба Йога• 03 апреля в 23:08
Была тема сегодня предупреждение о подготовке к возможному голодомору. На автора грязи налили... А она же предупредить хотела, позаботилась... Эх, вы тут все...
Баба Йога• 03 апреля в 23:11
Ответ дляАnnеt
шо там? в связи с чем голод?
Некто не верит, тапками закидали буквально.