Piligrini• 03 апреля в 23:37

Народ допоможіть

Гуляли 3 години тому з дитиною по нашій вулиці, наш пес джек расел виліз з двору за нами по нашій вуличці(собака якщо на самовигулі то в дворі тільки, не живе на прив´язі, хатній) побіг дурний за автівкою, цокнула його, скавчання стояло на всю вулицю. Не додивилась, не закрила ворота як треба коли виходила, кусаю себе зараз за сраку.Машина їхала не дуже швидко, він коли кинувся машина притормозила, це сталось за пару секунд, відбіг наче і машина тільки їхати, а він на неї знову і удар. Ветеренарні клініки вже не працюють нажаль в такий час чекаємо ранку. У собаки видимих травм немає, сильно трусився, ходити ходив, але в основному сидить на одному місці, іноді покашлює, крові ніде не помічено, трошки напухла задня лапа, переймаюсь щоб були цілі ребра і нутрощі. Попив води, з´їв шматок домашнього сиру і все. Ніс вологий. Не скавчить. Може ветеринари є тут, розумію без огляду нічого поставити конкретно не можливо, але може є припущення що може бути? Стрес чи схоже по опису на якусь травму?
Люблю порядок• 03 апреля в 23:39
Ясна не бліді?
Що з диханням ? Температура?
Дівчина заглядєніє• 03 апреля в 23:41
Зачем так тему называть?
Мerida• 03 апреля в 23:42
Я не врач, но может обезбол до утра какой-то хоть дать?
автор Piligrini • 03 апреля в 23:43
Ответ дляЛюблю порядок
Ясна не бліді?
Що з диханням ? Температура?
Температури немає, ясна бліді(зазвичай більш рожеві) дихання в нормі
автор Piligrini • 03 апреля в 23:44
Ответ дляДівчина заглядєніє
Зачем так тему называть?
А як ще я можу назвати, прошу допомоги от і все
автор Piligrini • 03 апреля в 23:46
Ответ дляМerida
Дала вже суспензію, чекаю, все ж болить, може поспить хоч
Дівчина заглядєніє• 03 апреля в 23:49
Ответ дляPiligrini
Заголовок теми має бути максимально інформативним і коротко відображати зміст усього повідомлення.
автор Piligrini • 03 апреля в 23:51
Ответ дляДівчина заглядєніє
Пардон, але мені зараз не до цього, мені плювати на це, у мене з собакою тут трошки біда(не трошки)
jabka ya• 03 апреля в 23:54
Ответ дляДівчина заглядєніє
Удалено администрацией...
Ms. Откровенность• 03 апреля в 23:55
автор, есть клиники со стационаром, может там есть дежурный и вас примут?
Леди Репях• 03 апреля в 23:58
Есть круглосуточная ветеринарная помощь, звоните, они подскажут хотя бы по телефону. Я когда-то искала, набирайте в поисковик.
Люблю порядок• 04 апреля в 00:15
Ответ дляPiligrini
Погано, що бліді. Може свідчити про внутрішню кровотечу. Спостерігайте вночі. Все не читала, можливо вже писали чи є в вашому місті цілодобова ветеринарка?
Чумацький Шлях• 04 апреля в 01:07
В моєї теж таке було. Укололи седативне щось і обезбол. І відправили додому.
Пройшло все
Була в стресі
JulJul07• 04 апреля в 12:07
Ответ дляPiligrini
Яку суспензію?
JulJul07• 04 апреля в 12:11
Як песик?