Тракторні війська• 04 апреля 2025
Кого обрати з трьох чоловіків у 24 роки?
1. Високий, худий, гарне обличчя. Працює в 40 менеджером. Зарплата 60. Є квартира в області. Характер - ʼкраще плюньте, ніж побийте ʼ: завжди в усьому робить мене винною, стає на бік інших людей. Жадібний. Запальний. Любить жіночу увагу. Жорсткий до людей. Обіцяє і не робить дій. З хорошого: Робить хороші компліменти і смішно жартує
2. Маленький, худенький, 34 роки, керівник відділу. Зарплата 60.
Завжди за мене горою, допомагає . Ніжний, мʼякий зі мною. Оберігає і жаліє від всього. Зрозуміла, що подобаюсь, коли відповів у вихідний по не дуже терміновому робочому питанню. Не жадібний. Але впертий. І жорсткий, якщо він щось задумав - то так і буде.
3. Керівник відділу, 26 років. Престижний вуз, своя квартира в Києві, розумний, освічений. Але несерйозний: сьогодні проявляє увагу, завтра ні. Сьогодні пише 24/7 , завтра ні. Дуже легкий на підйом, аж занадто. Звертає увагу на інших дівчат.
Ацетилсалициловая кислота• 04 апреля 2025
Ответ дляСоседушка
Це дуже індивідуально . Моєму чоловікові 50 а мені 40. Він виглядає на 35 . А я на 40 🤣.
Так це логічно. Він від вас бере молоду енергію.
Я тут Живу• 04 апреля 2025
Я вообще не поняла, вы всерьез рассматриваете №1? Это ж неликвид, тем более для молодой девушки. Из всех мне больше нравится №2, но это мне)
Сунуся в чужі справи• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
И что вам в 24 нормально сорокалетний дяденька?
Сунуся в чужі справи• 04 апреля 2025
Ответ дляСоседушка
Высосал вас полностью чему тут радоваться?
Сунуся в чужі справи• 04 апреля 2025
Я вообще не понимаю зачем вам что-то выбирать. Тем более из тех кто на работе.
Сунуся в чужі справи• 04 апреля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Мені той що 40 років до вподоби. Бо його тарагани швидко потоваришують з моїми.
Мій перший був як варіант 26 років. Тільки ще й модельної зовішності. Бабій страшенний.
Той що 34 роки то як мій свекор. На людях усі пусі, а в житті тиран.
Серьёзно жадный мужик который не выполняет своих обещаний это прямо мечта ваша?
ПлюшкамиБалуюсь• 04 апреля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Мені потрібен рівний партнер з характером, що відкитий. Бо оте усі пусі ніжний і м´який, то людина з двойним дном.
У першого автор бачить тільки негатив. То він не приховує нічого.
Другий намагається допомагати і овіювати увагою, але насправді він впертий і жорсткий, що намагається це приховати. Перший таким і залишиться. Другий змінить поведінку через деякий час, коли досягне того що задумав у відношеннях.
Все буде• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
А що зі мною не так? 🤣
Замала вибірка у вас.
Ще б парочку кандидатів. Ну, хіба з вас убуде?! Зате одразу вибір розшириться
Сунуся в чужі справи• 04 апреля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
вам нравится когда вас унижают я правильно понимаю? Он делает её виноватой во всём никогда не защищает. Это партнёр? Вам почему-то кажется что спокойные люди на самом деле хамы которые боятся проявить своё хамство это не так уверяю вас. Спокойные уравновешенные люди остаются спокойными. если их не выводить конечно
Нульовий сантиметр• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Никого из троих. Ни жестоких, ни упертых баранов, ни ветер в поле выбирать не надо.
ПлюшкамиБалуюсь• 04 апреля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вперті і жорсткі це страшні люди. А автор писала що є у другого.
А перший))) мені потрібен чоловік що не зламається, коли я на нього буду тиснути і виводити з себе. Мене не потрібно захищати. Я сама вмію захищатись. Мені потрібен партнер, а не опікун.
Тут надолго• 04 апреля 2025
Положительный номер 2 что то подозрительный... с таким счастьем и на свободе до сих пор?
40каградусная• 04 апреля 2025
Сорокалетний то вам зачем? 34 куда ни шло, но лучше по возрасту, не сложится, разойдетесь, другого найдете, вы как раз в жизни и на всю жизнь выбираете, вам всего 24.
Викликаю на дебати• 04 апреля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Хренснимитикают
узбагойтесь уже со своими стереотипами: ’никто не возьмёт замуж’, ’нужно поскорее родить,а то будешь старородка’ и т.п.
это не стереотипы, а наблюдения. исключения только поддверждают правила
Pani_Helena• 04 апреля 2025
З Вашего опису я більше за другим, але якщо не складеться, то що далі? Звільнятися? То в Вашій ситуації не заводила б романів на роботі.
Пліткарка• 04 апреля 2025
Ответ дляКвітка папороті
По описанию я за 2 вариант.
Второй для нее страрый
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 апреля 2025
Ну 2 если уж именно с этих, но я бы на вашем месте с 1 замутила, стремных и старых хватает, а вам только 24 получайте удовольствие от жизни, пока не встретите свое)
Это не значит спать со всеми подряд.