Тракторні війська• 04 апреля 2025
Кого обрати з трьох чоловіків у 24 роки?
1. Високий, худий, гарне обличчя. Працює в 40 менеджером. Зарплата 60. Є квартира в області. Характер - ʼкраще плюньте, ніж побийте ʼ: завжди в усьому робить мене винною, стає на бік інших людей. Жадібний. Запальний. Любить жіночу увагу. Жорсткий до людей. Обіцяє і не робить дій. З хорошого: Робить хороші компліменти і смішно жартує
2. Маленький, худенький, 34 роки, керівник відділу. Зарплата 60.
Завжди за мене горою, допомагає . Ніжний, мʼякий зі мною. Оберігає і жаліє від всього. Зрозуміла, що подобаюсь, коли відповів у вихідний по не дуже терміновому робочому питанню. Не жадібний. Але впертий. І жорсткий, якщо він щось задумав - то так і буде.
3. Керівник відділу, 26 років. Престижний вуз, своя квартира в Києві, розумний, освічений. Але несерйозний: сьогодні проявляє увагу, завтра ні. Сьогодні пише 24/7 , завтра ні. Дуже легкий на підйом, аж занадто. Звертає увагу на інших дівчат.
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Так вы моложе. С молодым гораздо приятнее в постели.
Мене збуджують інші речі в житті
я люблю мізки
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
И у автора совершенно не ’богатый’. Обычный. Какой смысл в таком ещё и старым?
Я пропоную знайомитися з іншими чоловіками
з грошима і що старші
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Мене збуджують інші речі в житті
я люблю мізки
Они есть и у многих моложе.
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Ответ дляЗ бісиками
Конечно же первого, как здесь можно сомневаться?
Вот и я в шоке.
Конечно первый. Это ж Джек пот.
куркулиха• 04 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Навіщо когось любити, щоб вдало вийти заміж? Розумні дівчата обирають комфорт та заможне життя своїх дітей - любов не купить на народження дитини заміський будинок в подарунок.
Тогда я не понимаю, почему здесь в темах писали негатив о той же Марии Ковальчук, если вы приветствуете узаконенную проституцию в таком её виде? Она тоже хочет и себе и своим детям зажиточную жизнь и продаёт себя, как и розумні дівчата, которых вы хвалите.
Тракторні війська
• 04 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Він дуже мені розширив свідомість. Я багато подорожувала і навчилася розуміти чоловіків, що люблять владу. Зі своїм чоловіком познайомилася в літаку
летіла на шопінг, що мені оплатив інший
Напевно, ви красуня)
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
А що зі мною не так? 🤣
Та не звертайте увагу на тролів. Я теж юрист за освітою
правда ніколи не працювала
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Напевно, ви красуня)
Нет, он ее из за ума ее выбрал, а не потому что молодая и красивая.
Мона Лиза• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
никого ,дыбилов описали для жизни
Мона Лиза• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Звісно
Але я сказала, що поки зайнята
Вони між собою знайомі всі, тому мені треба обрати
Але я сказала, що поки зайнята
кота в мешке с ничего?
Пампушечка• 04 апреля 2025
Первые два стары уже для вас.
Третий ни о чем, ему ещё гулять и гулять.
Зачем вообще выбирать, если ни одного из них вы не любите и рассматриваете как мясо на прилавке пожирнее, да помягче.
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Чому проституція
я поважаю чоловіка, займаюся побутом - організовую помічниць, маю трьох дітей. Мені цікаво з моїм чоловіком подоружувати, я знаю його бізнес і бізнес партнерів, організовую вечірки, займаюся його батьками старенькими. Жінка має пахати на 3х роботах, бо у чоловіка 1000 евро зп? Тоді не проститутка? Не смішіть
куркулиха• 04 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
летіла на шопінг, що мені оплатив інший
Вот реально забавно, когда подобное приветствуется, а Ковальчук здесь захейтили. То, есть, если этой несчастной девочке повезло бы, и она в самолёте нашла мужчину, что женился бы на ней, и она бы стала матроной семейства, то какая разница, с кем она спала и кто её оплачивал до.
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Напевно, ви красуня)
Була колись. Зараз звичайна жінка
не в тому річ - чоловіки люблять впевнених в собі. Бо бути поруч з активним чоловіком - це постійно рости самій до його рівня. Мені довелося вивчити 2 іноземні мови до рівня вільно наприклад
Пампушечка• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
У нас всього 10 років різниці))
Это большая разница в поколение.
Через 10 лет, вам будет всего 34. А ему уже за 40.
Ещё через 10 вы будете ещё ебабистой, а мужику под 60.
куркулиха• 04 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Чому проституція
Вы поняли отлично о чём я
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Ми просто 4 години проговорили в літаку по тіньову економіку в Україні
і все ніяк не могли розпрощатися... тоді він почав про сумочки і довелося його брати з собою на шопінг
бо чоловік має смак
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
з грошима і що старші
В смысле вы считаете, что автору не светит молодой, перспективный и богатый и нечего на это рассчитывать?
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Чому я не могла мати чоловіка до чоловіка? Мій депутат був розведений, але дуже зайнятий - компенсував грошима. В чому проблема?
Кидстаффовна• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Дитино, насолоджуйся життям, обирай себе
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ длякуркулиха
Вы поняли отлично о чём я
Ні, я абсолютно не розумію. Жінка в шлюбі має бути захищена. Я коли завагітніла - чоловік подарував мені заміський будинок. Саме подарував. Мотивуючи, що це тільки моя власність і я можу не переживати за майбутнє. Для вас це проституція - а для мене вдале заміжжя.
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
% серйозних чоловіків з грошима вище з віком.
Сколько_мне_лет?• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Ви серйозно тут не говорите про 2-го?)))
Він же найкраще ставиться до мене
Обрали або бабія із пункту 3 або хамло із 1 🤣
Він же найкраще ставиться до мене
Я б обрала 2. Але не розумію чого ви взагалі інші варіанти дивитеся?
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Но процент свободных при этом с каждым годом снижается.
Перспективных разбирают ещё ’щенятами’
Язвочка• 04 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Перспективных разбирают ещё ’щенятами’
Не знаю, я нудьгувала з ними. Я ж говорю, що люблю мізки... мені чомусь такі не зустрічалися. А серед однолітків мажорів мені завжди більше подобалися їх татечка
бо було про що поговорити. Я вже народилася дуже дорослою і доволі цинічною
Позитивна• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
А причому тут розрахунок?
Мені всі 3 подобаються
Это все прекрасно.
Так а с писюнами как там дела обстоят?