Ласунка• 04 апреля в 09:00
Підліток дівчинка в лікарні з травмою, довгий час. Чим радувати при відвідуванні
Жінку в більшості випадків- періодично квіти, а дівчат?
Чим відволікати і радувати?
Їжа/кросворди то все зрозуміло
Чим відволікати і радувати?
Їжа/кросворди то все зрозуміло
Цікавий писочок• 04 апреля в 09:03
А почему цветы нельзя?
А вообще можно делать маленькие сюрпризы. Может даже какую-то одежду покупать и строить планы по выходу из больницы. Билеты куда-то. Те нужно смотреть по интересам ребенка. Подружек позвать проведать.
Ласунка
• 04 апреля в 09:04
Ответ дляЦікавий писочок
А почему цветы нельзя?
я не мама, подружки ходять
я про себе, хочеться підняти настрій
Ласунка
• 04 апреля в 09:05
Ответ дляНепозбувна Бентега
Можливо розмальовку, гарні олівці.
батьки цим всім забезпечили
Солоденька цукОрка• 04 апреля в 09:06
Ответ дляЛасунка
я не мама, подружки ходять
я про себе, хочеться підняти настрій
В зависимости от состояния - можно духи, браслетик, книги по интересам, какой-то онлайн курс
Цікавий писочок• 04 апреля в 09:06
Ответ дляЛасунка
я не мама, подружки ходять
я про себе, хочеться підняти настрій
Ну тогда все что я написла,исходя из интересов.
Кто-то будет рад билетам в театр а кто-то шоколадным конфетам или воздушным шарикам:)
Дама_с_коготками• 04 апреля в 09:10
Носити всякі рафи-какао маршмеллоу- капуоранжі,що там дівчатка п´ють. Підліткову їжу-мак,крильця кфс,стріпси. Сьогодні таку макарунку,наступний раз іншу,пограти в гру вгадай яка макарунка.Зробити зачіску,легкий макіяжик,новий чохол на телефон прикольний. Нову чашку прикольну,взагалі якусь херничку з аврори купити. Так,щоразу кульку нову приносити.подзвонити давай каву поп´ємо,тобі яку? Принести дві кави,еклерчики і невимушено попити,полялякати
Ласунка
• 04 апреля в 09:25
Ответ дляніколи такого не було
які кросворди
в неї немає телефона з інетом?
24/7 там неможливо сидіти, дитині місяців 2 лежати