наКоблучках• 04 апреля 2025

Анксіомедин чи варто приймати?

Кардіолог призначила Анксіомедин, для зниження тривоги. Цікавить як почувалися під час прийому? Чи не знижує тиск? Маю гіпотонію, переживаю щоб тиск не впав.
Продаю витрішки• 04 апреля 2025
Тиск не знижує. А чи допоможе при тревозі - не підкажу. Від безсоння не допоміг. А вартість.
Стетоскопуло• 04 апреля 2025
Всё это обсуждается с доктором, когда он назначает препарат. И доктор должны знать все ваши проблемы, особенно с давлением. Принимать или не принимать, решать вам, но опыт других вам не подсказка, все мы разные и тревожность разная у всех, как и общее состояние здоровья в целом.
Мона Лиза• 04 апреля 2025
Я якраз приймаю по призначенню невролога після ЗЧМТ. Почуваюсь нормально, але мій високий тиск він не понижує, тому, думаю, що вплив на тиск не має. Зі сном все ок. Але я його нормалізувала ще рік тому, бо жити у війні без сна, працювати і робити вигляд, що все ок ніхто б довго не витримав. Лягаю о 22, о 22:30 приблизно засинаю, прокидаюсь о 6.
Юльсен77• 04 апреля 2025
Призначали доньці (20 років), приймала - стала краще спати, меньш тривожитися. Тиск не знижувався.