ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля в 14:35
Какая зарплата у бухгалтера в бюджетной организации?
Вопрос такой для тех кто работает или знает, бухгалтер в бюджетной организации, веду зарплату 70 работников, часть материалов и часть банка. Зарплата 11 тыс. На руки. И что-то мне как-то кажется что это немного. Или нормально? Интересно сравнить
Мадам Подлинник• 04 апреля в 14:41
Бухгалтер в пту минималка + можно еще пол ставки выбить. Но обязанностей больше
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 апреля в 14:44
Ответ дляЗабобонний фрукт
Залежить від організації
Ну так, згодна
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 апреля в 14:44
Ответ дляМадам Подлинник
Ого, ну это совсем как-то мало
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 апреля в 14:45
Ответ дляСоображалочка
и это главный бухгалтер
Мало как-то. Значит мне сидеть и работать и не дергаться?
Мона_Лиса• 04 апреля в 14:48
тарифный разряд 7-10, (4920грн -5815 грн) + надбавки(если есть конечно)
Organic• 04 апреля в 14:49
автор ищите работу в частной компании, там будет выше з.п., но там будет скорей всего неофициально, и плюшек в виде отпусков, больничных, так себе...либо работайте на своей..
Барбітта• 04 апреля в 14:50
Наукова установа, провідний бухгалтер 8700 грн. за штатним розписом, більше не виходить в межах тарифної сітки. Доплачують преміями.
Organic• 04 апреля в 14:52
Ответ дляБарбітта
до какого уровня премиями?
Барбітта• 04 апреля в 14:53
Ответ дляOrganic
до какого уровня премиями?
Мінімум 3000 на місяць. Буває трохи більше.
Organic• 04 апреля в 14:55
Ответ дляКапуста Маша
Как всё-таки работа бухгалтера не ценится, с такими зп((
да, согласна и это прискорбно...
Малая Налегке• 04 апреля в 14:56
Ответ дляКапуста Маша
Я простим бухгалтером по матеріалам і зап частинам 1кат вна держ.підприємсті/виробництво , з премією і доплатою отримувала на руки максимально 32тис. Але то каторжний труд. Перейшла в інший відділ без доплати , як в рай попала.
Сіґеле-міґеле• 04 апреля в 14:59
Мама бухгалтер ПДВ в колледже. Минималка, но раз в квартал премия.. не густо
Капуста Маша• 04 апреля в 15:03
Ответ дляМалая Налегке
А яке місто?
32 ще більш менш,але що роботи багато і нервів було,це пічалька.
А 8-12 як пишуть, за повноцінний день, мені здається в наш час такі копійки це😢 але такі реалії в нас нажаль…
Вкуси мене• 04 апреля в 15:14
Ответ дляМалая Налегке
Нифіга собі, аналогічна була посада. У вас офігенна була зарплатня. Мені платили на той час 400 долларів.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 апреля в 15:16
Ответ дляКоленная ложечка
Для такого количества сотрудников это еще и много
Ну так не только же зарплату веду. Материалы, банк. Инвентаризация чего стоит
Вкуси мене• 04 апреля в 15:17
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Мало, автор. Але бухгалтерія невдячний труд, я не неї забила вже давно. Навіть не думаю повертатись.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 апреля в 15:19
Ответ дляВкуси мене
Чим займаєтесь? Бо я також хотіла б щось інше, але не знаю куди і ким іти. І страшно кинути і почати щось нове. Хоча дійсно це мабуть потрібно зробити. Але страшно
Вкуси мене• 04 апреля в 15:21
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Зараз нічим, ситуація тяжка в родині. А взагалі диспетчером була, комірником склада, окрім бухгалтерії. Могла бути завідуючою складом але не зараз. На швейному підприємстві працювала в бухгалтерії. Але все не моє. Платять в нас мізер.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 апреля в 15:23
Ответ дляВкуси мене
І все дійсно легше ніж бухгалтер?
Вкуси мене• 04 апреля в 15:26
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
І все дійсно легше ніж бухгалтер?
Не знаю. Воно все не легко, я всюди приходила з нуля. З нульовими знаннями і всюди виходило непогано. Але я іншого складу. Мені від цифер взагалі нудить. Я вірші пишу і мені страшенно подобається психологія як напрямок. Хотіла поступати але старувата вже, та й обставини проти мене. Хочеться щось змінити, міняйте, не втрачайте час
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 04 апреля в 15:30
Ответ дляВкуси мене
Та я також немолода нажаль, 40 років. Тому і цей страх, важко змінювати щось кардинально, але і те що є якось також не подобається