Физрукая• 07 ноября в 18:00

Чи важливо мотивувати працівників?

Привіт)
Не так давно мене призначили старшим менеджером. Особисто коли я працювала просто менеджером, то мене найбільше мотивували гроші. Більше продала-більше заробила. В нас є прайс, за що скільки отримують працівники. Ті хто працює давно, мають до нього доступ, а хто нещодавно, то не в курсі. Я запитала керівника, чи варто підкреслювати скільки зможуть заробити наші працівники, якщо будуть ще більше продавати. Він відповів, що не треба, бо це не відіграє ніякого значення для підвищення продаж.
Зараз відчуваю себе дурепою.
А Ви як думаєте, це нормально мотивувати працівників більшим заробітком?
Аннуитет• 07 ноября в 18:02
Мне было пофиг те копейки.
Хотя были те, кому нравилась игра

Лучше бы давали абонемент или шото такое...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 ноября в 18:05
просто раздайте им грамоты и вымпелы победителя капиталистического труда. эти лохи будут рады.
автор Физрукая • 07 ноября в 18:06
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну я серйозно)
Гроші ж є основною мотивацією для людей.
Коли в мене не було бажання працювати, то я згадувала, в наскільки більше я зароблю продавши на таку суму, і не бажання відразу минало.
Морожена_курка• 07 ноября в 18:07
Ну тут таке діло що є що можна казати, а що краще змовчати.
Ніколи не збрешу• 07 ноября в 18:07
Да, это дает повод стараться больше, если разница не 500 грн
Пополняю_Карму• 07 ноября в 18:07
Зазвичай в продажах ставка + %% від власного виторгу. Ви наче не знаєте, чому він так каже😂😂😂. Чи думаєте і Вам щось перепаде😂. Менеджери завжди в програші, бо вони ні.. я не роблять. Реально заробляє консультант і власник.
автор Физрукая • 07 ноября в 18:08
Ответ дляНіколи не збрешу
Не 500 гр.
Тепер відчуваю себе дурепою((
автор Физрукая • 07 ноября в 18:09
Ответ дляПополняю_Карму
Який консультант?
Менеджер з продажу це і є консультант.
Ставка +%. Але % залежить від того наскільки продав
Аннуитет• 07 ноября в 18:09
Ответ дляФизрукая
Ну я серйозно)
Тогда вопрос в величине?
Какая разница?
Аннуитет• 07 ноября в 18:10
Ответ дляФизрукая
Ну я серйозно)
На СКІЛЬКИ?
автор Физрукая • 07 ноября в 18:11
Ответ дляАннуитет
Тогда вопрос в величине?
Какая разница?
Якщо на 80% - зп 22 тис
На 100% - зп 28 тис
120% - зп 36 тис
140% - зп 42 тис
Пополняю_Карму• 07 ноября в 18:11
Ответ дляФизрукая
Не 500 гр.
Тепер відчуваю себе дурепою((
Ця система є скрізь. Але не всі її оприлюднюють. Бо весь дохід іде власнику, керівникам. А консультантам ставка, наче кісточка. Та Ви не переймайтеся, молодь за копійки не буде сидіти. Буде у вас тякучка😂. Весело ж
Аннуитет• 07 ноября в 18:12
Ответ дляФизрукая
Якщо на 80% - зп 22 тис
На 100% - зп 28 тис
120% - зп 36 тис
140% - зп 42 тис
Вполне норм
автор Физрукая • 07 ноября в 18:12
Ответ дляАннуитет
На СКІЛЬКИ?
Відповіла нижче
автор Физрукая • 07 ноября в 18:12
Ответ дляАннуитет
Вполне норм
Так, а керівник каже, що не суттєво і це не буде мотивувати
Ніколи не збрешу• 07 ноября в 18:15
Ответ дляФизрукая
Якщо на 80% - зп 22 тис
На 100% - зп 28 тис
120% - зп 36 тис
140% - зп 42 тис
Разница почти в 2 раза для людей значительная
Пополняю_Карму• 07 ноября в 18:15
Ответ дляФизрукая
Який консультант?
Менеджер з продажу це і є консультант.
Я думала, якщо Ви старший менеджер, то Ви керівник у цих консультантів. А самі безпосередньо не продаєте
Аннуитет• 07 ноября в 18:16
Ответ дляНіколи не збрешу
Но всегда есть сезонность, когда много, когда мало...
Выше головы не прыгнешь
Ніколи не збрешу• 07 ноября в 18:17
Ответ дляАннуитет
Выше головы не прыгнешь
А вы хотели бы свою зп умножить в 1.5 раза в некоторые месяцы?
Аннуитет• 07 ноября в 18:22
Ответ дляНіколи не збрешу
Это всегда прогнозируемо.
У нас была премия за количество обслуженных клиентов, но она была не большая и по правде определялась полом сотрудника ( к парню шли лучше)
Мудробаба• 07 ноября в 18:22
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
наши придурки грамоты выписывали и на новогоднем корпоративе вручали
Ніколи не збрешу• 07 ноября в 18:23
Ответ дляАннуитет
Это всегда прогнозируемо.
Если так, то премии могут выглядеть как несправедливость, если сотрудники будут обсуждать зарплаты
Послушная• 07 ноября в 18:24
Ответ дляФизрукая
Это для него не важно,но 14 тыс же он не готов подарить
автор Физрукая • 07 ноября в 18:25
Ответ дляПослушная
Так)
Навіть я не знаю достовірну інфу яка за у менеджерів. Керівник каже 11 тис, в договір підписує хтось на 11, а хтось на 12500
Аннуитет• 07 ноября в 18:26
Ответ дляНіколи не збрешу
Там руковрдство не сильно заморачивалось, скорее делали по трендам на то на се
Аннуитет• 07 ноября в 18:27
Ответ дляМудробаба
Хоть бы подарки какие то дарили...
Мудробаба• 07 ноября в 18:28
Ответ дляАннуитет
Хоть бы подарки какие то дарили...
фирменные блокноты, визитницы и ручки с логотипом
автор Физрукая • 07 ноября в 18:30
Ответ дляПополняю_Карму
Я і керівник, ще і продаю. Це все за одну плату. І маю розвивати їхні продажі
Пополняю_Карму• 07 ноября в 18:42
Ответ дляФизрукая
З точки зору управління бізнесом це дивно. Бо Ви ж продаєте, тобто Вам вигідно себе мотивувати, а не інших. Я в торгівлі не працювала. Але є родичі і друзі в цій сфері, наслухалася)). Як бухгалтер, бачу свою картинку. Власник у Вас економний. Вирішив за рахунок менеджера заробити, зекономивши на 1 посаді. Ну що ж тягніть. Може копійку і заробите, але морально та фізично на довго Вас не хватить. Іще, Ви не знаєте хто такий менеджер з продажу)). Я вже уявляю управляючу Єви наприклад, яка вибігає в зал і сідає на касу😂😂😂.
Айпишница• 07 ноября в 18:55
Я когда то просила, что нужно не мотивировать, а не демотивировать. Человек и так заинтересован заработать и для этого ему нужно создать условия