Україна наше все• 04 апреля в 16:26
Постійна затримка заробітної плати!
Суть питання, працюю в Соломʼянському районі, сфера освіти.
Багато знайомих отримали зарплатню ще минулого тижня.
В нашому закладі знову по не зрозумілих причинах немає.
Можливо порадите куди можна звернутися з скаргою?
За ким я буду?• 04 апреля в 16:31
Я так півроку попрацювала в закладі культури. Мені не цікаво розбиратися, в чому там справа. Послала їх
Басноплетка• 04 апреля в 16:31
Теж працюю в сфері освіти, в певному університеті того самого району)) у нас керівництво прописало нові терміни виплати зарплати в трудовому договорі, а потім всі дружно проголосували за нього на зборах. І тепер ми офіційно отримуємо аванс 22, а зарплату 7 наступного місяця
Триндець як незручно, але що вже поробиш. Може й у вас та сама ситуація?
Паспортний стіл• 04 апреля в 16:33
Ответ дляБасноплетка
Взагалі то це норми Закону ’Про оплату праці’.
Таким чином, грaничні строки виплати зарплати – нe пізніше 22 числа за першу половину поточного місяця, не пізніше 7 чиcла наступного місяця за другу половину.
Паспортний стіл• 04 апреля в 16:35
Ответ дляПросто Фіфа
Профсоюз?
Держпраці.
Але я не впевнена, що в даному випадку є затримка виплати ЗП.
Просто Фіфа• 04 апреля в 16:36
Ответ дляПаспортний стіл
Держпраці.
А що є? Начебто авторка жаліється на затримку
Паспортний стіл• 04 апреля в 16:37
Ответ дляПросто Фіфа
Жалітися може кожен.
Але є терміни виплати, які встановлені законодавством.
І якщо автор чекає виплату за березень, то у роботодавця є ще час до 07 квітня включно.
АгатаХристя• 04 апреля в 16:39
Ответ дляПросто Фіфа
Сьогодні тільки 4 число місяця.
Згодна з комментом вище: зазвичай в нормі виплати ЗП до 7 числа.
А у авторки може бути і пізніше.
Просто Фіфа• 04 апреля в 16:41
Ответ дляПаспортний стіл
Жалітися може кожен.
Так, звісно
Значить пост - просто вкид якийсь
Їжак в панчохах• 04 апреля в 17:03
Ответ дляПросто Фіфа
Так, звісно
Значить пост - просто вкид якийсь
Чому вкид, працювала в сфері торгівлі, була зп стабільно аванс 10 числа, залишок 25-27 числа. І так було до війни, зараз перенесли на інші числа. Але і компанія летить стрімко до банкрутства
Просто Фіфа• 04 апреля в 17:05
Ответ дляЇжак в панчохах
В контексте диалога с девушкой я написала про вброс
Читайте внимательно
Паспортний стіл• 04 апреля в 17:15
Ответ дляЇжак в панчохах
Ви хочете сказати, що отримували ЗП раніше, ніж закінчився місяць, за який платять? Наприклад, за березень Вам виплачували 25-27 березня?
А якщо лікарняний/прогул у березні після виплати?
Треба підробіток• 04 апреля в 17:46
Держпраця. в структурное подразделение по своему месту работы, нахождению предприятия.
можете проконсультироваться
Їжак в панчохах• 04 апреля в 18:15
Ответ дляПаспортний стіл
Ні за минулий, в березні я отримувала за лютий
Паспортний стіл• 04 апреля в 18:17
Ответ дляЇжак в панчохах
25-27 березня за лютий - це вже затримка.
Їжак в панчохах• 04 апреля в 18:20
Ответ дляПаспортний стіл
Ну як є
Басноплетка• 04 апреля в 20:25
Ответ дляПаспортний стіл
Це звичайно класно, але якось аванс 15, зарплата 31 - мені більше подобалось)))
Цікавий писочок• 05 апреля в 09:53
а я у частника работаю и зп мне должен начиная с сентября 2024 г. но там и суммы другие. но платит потихоньку.