Я на хвилинку• 04 апреля 2025
Не хочу жити до старості.
Дивлюся на старих безпорадних, мало того що дискомфорт собі створюють та й ще близьким. Добре коли ти ще рухливий і з головою дружиш, а купа деменцій або лежачі жах просто.
Вже думала якщо що, щоб близьким не надоїдати коли мало що,то випити снодійних заснув та й все. Але аби при розумі.
Так жахливо старіти, просто не можу, боюся стану старості🥺
Оце так цабе• 04 апреля 2025
Ответ дляЛепетун
Уныние это грех . По религии
Нестарая здоровая жіночка - а столько пессимизма. Может у вас депрессия?
Это обычная энерго вампира. Пришла тут жалость к ней пособирать. Не напрягайтесь ради неё)
Лепетун• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Релігія придумана щоб залякувати людей.
Вас не треба залякувати - ви сама себе лякаєте так як ніхто не зможе!
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А че морд налепили? Автор с головой того, а я вы людям алекватным лепите! Тролина!
В мене все ок з головою не хвилюйтесь. Просто хотілось поділитися, що не хочу старіти і жити старою
Оце так цабе• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Бедняжка))
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляОце так цабе
Ви вже напряглись написавши, підпітали мене 🤣
Скокмоно - стокнуно• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Та нет, не хорошо
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляЛепетун
Це да, що є то є!
Оце так цабе• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну конечно, а как иначе
Замулена ріка• 04 апреля 2025
тут вопрос не в том чтобы доживать до старости, ее можно прожить по разному, и задорно и богато. вопрос в том как легко умереть и никого не напрягать перед смертью
Плету корзинки• 04 апреля 2025
У меня схожие мысли, автор. Но во многих странах разрешена эвтаназия, и сейчас я видела придуманы такие кабины, человек заходит, закрывает и туда пускают газ и человек просто засыпает. Это круто, когда ты имеешь выбор. Но с другой стороны я верю в Бога и мне кажется что мы должны пройти свой путь до конца, это как игра, если ты не прошел все этапы, то возвращайся на старт. А проходить эту игру сначала я как бы не хочу)
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Це теж з основного я його і написала в темі, на початку.
Але як не крути старість є старість. Вже вилазять хвороби, тіло старе, роботи нп ає чи буде пенсія не ясно. Ну але за це я зараз дбаю відкладаючи кошти. Плюс дім великий можна продати, бо діти розїдутьсч
JenyaFlower• 04 апреля 2025
С чего вы взяли, что у вас будет деменция? Я тоже считаю, это самая страшная вещь, но если в семье маразматиков нет, плюс вы любите умственный труд и кофе, то заболеть ею очень маленькая вероятность
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Надіюсь і в нас таке буде. Я не вірю що є щось після смерті, просто люди це придумали щоб заспокоїти себе.
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляJenyaFlower
Тьху тьху немає. Дід був доцент працював головою в 96 помер при розумі і на ногах. Він був дуже доброю людиною і реально заслужив таку смерть. А я не така добра🥹
Чарівна патика• 04 апреля 2025
автор все в божих руках
нажаль так не працює = зупиніть землю я зійду...
нести свій хрест до кінця
JenyaFlower• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ого. То у вас хорошие шансы. У меня дольше 82 не жил никто
Не придумывайте чуши
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляЧарівна патика
автор все в божих руках
нести свій хрест до кінця
Не вірю в релігію і хрести. Вірю що є якась вища енергія,але не те що втирає релігія .
СкокоМнеДадите• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Багато хто не хоче, але коли вам буде 60-70 і далі будет Хотіти жити, моя свекруха скоілкі її знаю, все помирає, в знаю я її 25 років, так помирає що постійно щось лікування, от кришталика поміняла, прошла в свої 80 курс масажу і фіз процедур і курс уколів, пішла за новими лікуванням до пятого невропатологв, бо 4 попередні нічого не розумють, все соромлюсь спитати, навіщо це людині яка постійно каже хочу померти, завтра точно вмру. Це говорити легко, а в житті люди , ну психічно здорові, зубами за життя тримаються і в сто.
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляJenyaFlower
Не придумывайте чуши
Ну так і тому не хочу жити так довго. Не бачу сенсу в цьому. Завжли хотіла спитати діда чи не надоїло жити, але це було б не коректно.
JenyaFlower• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Так если надоест, можно самоубиться в любое время, прости Господи))
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляJenyaFlower
Не факт що духу вистачить, це ж розсужлати легко. Хто зна як дійде діло.
JenyaFlower• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Как дойдет, тогда и порассуждаеие а сейчас незачем
Чаклунка-ведунка• 04 апреля 2025
Хочется жить качественно, а не количественно. До старости хочу, но смогу ли -это вопрос. Мне 40 и мне кажется здоровья не хватит. Последнее ОРВИ в марте на 2 недели выбила из жизни, а сейчас то одно обострилось, то другое. Вчера герпес вылез. Ну сколько можно?!!!!
Обстановщица• 04 апреля 2025
Ви би просто говорили що не дай Боже стати обузою і безпорадною. Бо від старості це ніяк не залежить, можна в 40 перетворитися на розвалюху, а можна і в 85 город обробляти і померти легко за хвилину від інсульту.
Обстановщица• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Це так не працює. В мене тітка була реально добра, я за все життя таких не зустрічала. А померла в 48 від раку, півроку мучилася.
Ответ дляЯ на хвилинку
Моя бабушка ей 90 она очень ясно мыслит , там память шикарная , и самостоятельно
Но она похоронила 2 детей (2 и было ) мужа, брата , сестру конечно родителей, лучшую подругу
У нее в доме эта выставка фото умерших это ужасно для меня пережить всех кого любишь , особенно детей
Она говорит что постоянно просит бога о смерти и родственников ее забрать , да надоело жить
Хотя она не немощная
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляМиззери
Раз попалось видео как бабуля праздновала 115 лет ей торт дали она как мумия все высохшая еще шевелится
В комментария ликуют мол вот это подарок божий , вот бы тоже 100 прожить а у меня паническая атака реально началась как представила 40 лет глубокой старости
О да точно, коли хтось святкує 80 в бажають до 100 жити. Думаю ну невже мені одній це на треба.
Я на хвилинку
• 04 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
Я не хочу обробляти город навіть зараз. Хоч він в мене є😂