Не боюся осуду• 04 апреля 2025

Жінка з синім бокалом, де вечеря?

Я вже млинці напекла.
Хочу барабульки• 04 апреля 2025
Ответ дляКрапипопка
Красивые какие!
У меня вареники с вишнями, я уже неделю их ем, пока не надоедает))
С замороженной?
Обожаю вареники с ягодами ❤️😋
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
О! Що сьогодні є з іграшок? Вчора були лише скелети та 3 кольорів кубики
Ми в Британії. Тут взагалі обирати не можна, що перепаде. Я якраз скелета хотіла. Але отримали кубік біг мак і стакан якийсь
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
Автор, что за блинчики? Такие бледнюськи .
Железа не хватает
Продавчиня кіз• 04 апреля 2025
Ответ дляMs. Android
Блины разве пекут, а не жарят....
Или блины можно делать в духовке?
Млинці печуть, а борщ насипають. Це виключення
Летчица• 04 апреля 2025
Ответ дляКто крайний?
Я всегда в воскресенье утром пеку блины.
Но их много и это мой релакс.
В будни, я б нисколько не смогла испечь.
На суботу напекла, зараз буду м´ясом і сиром солодким начиняти. Релакснула на 2 години) включила тєлік і понеслась))
Продавчиня кіз• 04 апреля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
В нас в одному Маці вчора були кріпери та бджілки, але їх миттєво розібрали. Моя хоче ламу рожеву але її взагалі ще ніде немає
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Блін, хочу бджілку (тьотя 41р.) завтра ще підемо тоді
Продавчиня кіз• 04 апреля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
В мене син дорослий, програміст. Періодично збирається з друзями, такими ж програмістами та грають в Майнкрафт. Він хоче зеленого кріпера
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Мак збагатиться на цій темі))
Продавчиня кіз• 04 апреля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мак збагатиться на цій темі))
💯 ми вчора в 2 місцях в чергах на макдрайві простояли, майже 2 години. Тому що дітям конче потрібно було саме вчора!!!!!!
Крапипопка• 04 апреля 2025
Ответ дляХочу барабульки
С замороженной?
Обожаю вареники с ягодами ❤️😋
Да) по акции вижу много вишни замороженной и не могу устоять)
Метелик• 04 апреля 2025
Ответ дляКрапипопка
Красивые какие!
Свои или покупные?
Метелик• 04 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
В мене є колега, яка доньці зранку на сніданок легко пече свіжі зі склянки молока чи навіть менше. Каже 6 чи 7 шт виходить. Для мене це подвиг, я не здатна зранку колотити та смажити млинці
Я люблю блинчики или сырники с вечера делать, не вижу проблемы нагреть
Метелик• 04 апреля 2025
Ответ дляАкукарача
Сирнички з ’ американською начинкою’🤭 - арахісова паста з джемом. Але це діти додали, я ’пусті’ поїла
А что значит арахисовая паста с джемом? Вы перемешивайте одно с другим?
Просто у меня паста эта стоит и я не знаю что с ней делать
Метелик• 04 апреля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Там частина, взагалі пекла на 1,5 літра тіста десь.
Они у вас какие-то такие беленькие! Там обычная мука, пшеничная?
Крапипопка• 04 апреля 2025
Ответ дляМетелик
Свои или покупные?
Свои
автор Не боюся осуду • 04 апреля 2025
Ответ дляМетелик
То таке фото, денне світло, без вспишки, взагалі вони жовтіші, 5 яєць, 0,5 молока, 0,5 води, мука пшенична.
Мандолина Бу• 04 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
я так само, з одного яйця 4 штуки роблю (іноді 5 виходить),
Акукарача• 04 апреля 2025
Ответ дляМетелик
У нас купа джемів, мед, шоколадна паста. Ось діти взяли ложку арахісової пасти, і ложку полуничного джему. Тобто, вони так і на тости наносять, або млинці. Кажуть, американський спосіб))
Метелик• 04 апреля 2025
Ответ дляАкукарача
не знала, спасибо!Надо пробовать как-то ее использовать
Метелик• 04 апреля 2025
Ответ дляКрапипопка
Свои
жаль, надеялась что где-то такие классные можно купить) Для меня тесто для вареников с вишней осталось нереализованной мечтой. А по фотке вашей вижу что это именно оно, идеальное тесто
Крапипопка• 04 апреля 2025
Ответ дляМетелик
Это заварное тесто с яйцом, попробуйте, если будет настрой. Оно очень простое и удобное в работе, тонкое, но не рвется и сохраняет сок

https://tsn.ua/ru/food/druhi-stravy/zavarnoe-testo...
ЛЮБА• 04 апреля 2025
У моих блины с мясом были на обед . На ужин приготовила куриный шашлычок с бекон в мульти печки , и салат черемша+ яйцо , ну и напекла заварные ( крем шоколадно - заварной )))
ЗавЛабСнаб• 05 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
А підкажіть пліз в яких саме мілах бджілка? Бо у хіппі міді іграшки не такі як у меню.
Продавчиня кіз• 05 апреля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Коли купуєш Хеппіміл, то до нього обираєш іграшку. Були бджілки, кріпери, скелети та кубики. Але кріпери та бджілки майже миттєво закінчилися
ЗавЛабСнаб• 05 апреля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ага, спасибо) буду теперь хеппи силами питаться))