coloritka• 04 апреля 2025

Кривий Ріг

Падли вдарили по житловому кварталу. Вже 12 загиблих...троє дітей😭
KriskaA• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
усе горить, читайте новини хоч іноді
Ну читайте - що і де горить ?
https://www.pravda.com.ua/
KriskaA• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
ну помітьте, НПЗ горіти перестали
Пока так, перестали. А школи і дітсадки - не НПЗ, от по ним і треба куярити.
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляYuljwa
А пуйтин легитимный?
Хотело бы пуйло переговариваться, оно бы шимпанзе из зоопарка признавало легитимным.
100%

помітили, що як раз пуйло вже заткнулося про вибори, а знаєте чому? бо йому мабуть соціологію зняли або американьску принесли й воно зрозуміло, що в нас якщо провести зараз вибори, то за Зеленського проголосують навіть ті, хто його непереварює, от вони й почали по-тихому відповзати

до речі, готують як мінімум на харківщині наступ, слухала військового звідси, каже як ніколи, нагнали повністю укомплектовані частини, зазвичай не так
Дева Мария• 04 апреля 2025
Ну да , по детям кассетными прилетело , а этот ездит по стране и в это время прям тишина в прифронтовых и какой Искандер не прилетает ..
mari_klim• 04 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ну чому ж закордоном?В Україні.
Сподіваюсь, в Запоріжжі. Щоб потім після капітуляції під рашею відчути все, що відчувають в окупації
Yuljwa• 04 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Нажаль - ми ж, бляха, гуманні.
у нас нет столько орудий поражения, чтобы громить садики и детские площадки.
Западным нельзя, своего мало. Это же корейцы и иранцы без ограничений применения поставляют.
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляPaolla
Я хочу, щоб ми могли відповідати дзеркально по їх будинкам і ігровим площадкам. Але ж там ядерна зброя, їх чіпати не можна, а нас без ядерної зброї можна, як в тирі, розстрілювати, всім насрать.
та ні, ядерка ні до чого, просто в нас обмаль таких ракет, тому нема сенсу їх витрачати на житлові будинки, у рашці дофіга військових цілей, ще працювати й працювати
ТашаНаташа• 04 апреля 2025
Ответ дляПодрысь
ну какой сдал? Пятница, в любых ресторанах любого города полно людей в это время и без празднеств.
Вы же понимаете, что если они использовали недешевую ракету, то у них была какая-то цель.
Или они просто отфонарно бьют по всем подряд ресторанам? Странно. В Запорожье били по тем комплексам, владельцы которых оказывали волонтерскую помощь.
Рандомно они не бьют. Чем-то всегда руководствуются в своих головах.
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляКасабланка8888
Вы откуда? Какой город?
Київ
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Ну читайте - що і де горить ?
https://www.pravda.com.ua/
читаю, горить, не так звісно, але в нас замало зброї дального ураження, на всю кацапію не вистачає
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Касабланка8888• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Київ
Тогда понятно, что дети не захотели уезжать. Мы Кривой Рог. Много уехало. Приехали переселенцы.
nabludatel• 04 апреля 2025
Ответ дляmari_klim
Окупації Запоріжжя не буде.
А Олівія з Миколаєва. Дуже засмутилася, що його рашка не окупувала. М..
Olga Zelenyak• 04 апреля 2025
Ответ дляДева Мария
Потому что чтобы прилетело по детям достаточно в любой день пальнуть по жилому кварталу и отрапортовать что убил 85 командиров в ресторане. 85 в ресторане!!! на совещании. Такое чтобы придумать, надо на чем то очень тяжёлом быть. А чтобы реально кого-то значимого убить, надо очень постараться. Но даже не в этом дело. Никто это не начинает, потому что в эту игру можно играть вдвоем.
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляТашаНаташа
в них наразі одна мета - терор! як раз якщо бити по житлових забудовах, то це найкраща ціль для них! дітей он вже шестеро загинуло, це ж для них вищий пілотаж, ви ж самі бачили що вони пишуть про дітей
Olga Zelenyak• 04 апреля 2025
Ответ дляТашаНаташа
А на сельские похороны зачем недешевую ракету потратили?
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляКасабланка8888
ну в нас на початку війни геть ’весело’ було, ракети над будинком літали кожного дня й не по одному разу, ми близько до виїзду з міста то бій танковий у Броварах у нас прям чутно було, танки на вулицях бачили, коротше не сказала б, що сильно спокійне місце
Клементина• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
ну тут як раз хз, може батько й нормальний, синку-то вже дофіга років, що батько зробить?

мій рідний брат у мацкві, поціновувач пуйла, на початку війни нас усіх до себе звав, ми його запитали, як би себе відчували радянські люди, яких на початку Другої Світової покликав до себе гітлер?

тепер не спілкуємося, я вважаю, що брата в мене більше нема, а мама сильно переживає звичайно( й що вона йому зробить?
В нас і більш яскравий приклад є.
Сирський керує ЗСУ, а його батьки і брат живуть собі на рашці
Касабланка8888• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Я все знаю, мой ребенок жил в Киеве 3 года войны.
Yuljwa• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop

И у меня есть кузены-путинисты в парахе, тоже не общаемся 3 годаю
Я думаю, что у многих такая печаль.
Но вопрос в том, смог ли в принципе этот хрен построить такую карьеру, быть самым приближенным, если бы его родители были совсем иных взглядов?
Я думаю, там мощнейший анализ идеологических воззрений не только самого дмитриева, но и его родителей, семьи и атмосферы, в которой он рос, под какими влияниями находился.
Кроме того, он ещё во времена СССР ездил за границу по обмену учиться. То есть он был несовершеннолетним, но прошел экспертизу КГБ для такой поездки, его родителей под микроскопом бы изучили. И вообще, насколько он там учился (не в коммунистических странах или в варшавском договоре, а реально в западной стране), а не собирал информацию? Там и семья такая с наибольшей вероятностью.
Bosikom• 04 апреля 2025
Ответ дляcoloritka
А хто ж знає...то місцеві можуть знати більше
там рядом типа школы полиции
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляYuljwa
Я думаю, что у многих такая печаль.
може й так

стосовно кузенів то фіг би з ними, в мене брат рідний, шкода було перший час, потім просто викреслила його з життя, мама з ним спілкується якось, але мені навіть не розповідає, бо починаю біситися, щось пару разів сказала, тепер мовчить
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляBosikom
там рядом типа школы полиции
ну враховуючи час, в який вони влупили, вже будь-яка школа поліції зачинена, кінець тижня робочого
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляКлементина
В нас і більш яскравий приклад є.
до речі так, теж приклад
Касабланка8888• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
може й так

Як би там не було, але для неї він назавжди син. Пробачте маму.
ТашаНаташа• 04 апреля 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Так похороны военного вроде ж были. И там военные были. Или мстили кому-то.
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляКасабланка8888
та ні, маму я люблю й ні в чому не звинувачую, навпаки, їй тяжко дуже, просто не хочу на такі теми розмовляти
diamond_shop• 05 апреля 2025
Ответ дляТашаНаташа
там були жителі села, загинуло 59 людей, теж, здається десь 6 дітей, здебільшого були літні люди - дідусі, бабусі, військових пара людей було всього, так це на будь-якому похороні зараз буде бо у нас кожен другий у країні служить
ТашаНаташа• 05 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Не согласна. Обычно всегда есть какая-то цель. Просто меткость сами понимаете, иногда плюс-минус километр. Иногда сотня метров. Иногда довольно чётко, но вокруг жилые дома. И да, им пох, что там рядом находится с целью и в радиусе зоны если промажут - дети, люди, пофиг.
Манула• 05 апреля 2025
Ответ дляВика31
В тому приміщенні ресторан з іншою назвою. Змінилися власники ще років 3-4 назад.
Пишуть, що той ресторан цілий, фото