Падли вдарили по житловому кварталу. Вже 12 загиблих...троє дітей😭
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляSolar
Если общаетесь с иностранцами, то у вас есть прямая инфа, как рашисты врут. Давайте удалим, не хочу, чтобы зетницы всякие поняли логику как они проср... Нажмите, пожалуйста, на удаление. Я даже готова бан получить, но чтобы всякие не забрали инфу.
Они уже пишут в своих медиа, вижу только названия статей в поисковой ленте, что типа Х..ы раскручивают новую Бучу.
Как мне плохо. Вспоминаю рассказы людей из Бучи, Ирпеня, кто выжил, кого лично знаю, те фото и видео от парней, кто зашел буквально три года назад в Бучу, Бородянку, Ирпень и сёла у нас под Киевом, и задыхаешься.
Нелюди. Людоеды.
в мене теж звідти купа знайомих, таке розповідали, волосся дибки
Ответ дляЛисий хвост
Зеркально нужно ответить по любому городу рашки. И плевать на Трампа. Упырь бьет осознанно по мирным и плевать ему на договора. Набрать Герасимова и предупредить единожды, вы по мирным, мы по мирным, вы в жилой дом, мы - также, вы по больнице и мы также. Достали ублюдки!
Только так.
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляdf364tye3
не настаивают они, не на чем ,,,
трампу сильно насрать украину , россию ,,,
ему до пасхи нужно объявить мир , дальше трава не расти , ваши проблемы ,,,
уверен на выборах победит зеленский ,,,
він вже сказав, що до Великодня не встигне, а типу до 30 квітня, до речі, пуйлу на 9 травня конче потрібне припинення вогню, а я прям мрію щоб той мерзенний кремль згорів нарешті
щоправда мій чоловік каже, щоб ту потвору навіть вбити нормально не вийде, бо виставлять двійника якогось та скажуть що справжній
Ответ дляspart-5037
Поэтому Штаты и настаивают на выборах. И проведут их. Пока не проведут, никто с нами ни о чем договариваться не будет
Дорогуша, если ’штаты проведут выборы’ - я лично и мой муж, при всем нашем презрении к зеленому шапито, мы, никогда не голосовавшие за зельку - будем за него голосовать. Именно затем, чтобы показать, что никакое - ни колорадское ни звездно-полосатое хуйло не смеет нам указывать кого выбирать в нашей стране.
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляOL@
это е...перемирие??? эти толстосумы решают, кому жить, кому умирать. Надо штыки в другую сторону разворачивать и у нас, и у них. Может, тогда это закончится?? у меня больше нет вариантов
теж акаунт купили?
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляkrasotalisa
треба писати йому в твітер і маску
та їм пофігу, хоч пишіть хоч ні
Сьогодні дивилася відео і плакала. Ці уйобки убили 7 підлітків які після школи гуляли на площадці. Моя донька їхнього віку. На відео батьки тримали за руки своїх убитих дітей. Бажаю кожному уйобіщу рашискому , зазнати такого горя, бажаю що скоро буде теракт на 100 штук гнилятини, щоб відчули що таке горе.
Ответ дляSolar
Нелюди. Людоеды.
У знакомой сын в ЗСУ. Был в Бородянке. Теперь лечится у психиатра. Заболел серьезно
Виктория Победина• 04 апреля 2025
Это просто ужас. Слов нет. Раша должна исчезнуть с лица Земли!
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Они свои дела будут делать так, как будто войны нет. Путина он не заставит, конституцию Украины тоже не перепишет. В плане окончания войны тупик. А в хоккей играть или бизнес делать ничего не мешает
ну з ними ж не одна команда не схоче грати, згадайте початок 2022, як раз війна почалася, рашка мала грати на вихід до ЧМ здається, у підгрупі були шведи точно, та ще дві команди, не пам´ятаю які, шведи перші відмовилися з ними грати, потім інші теж відмовилися, а коли ФІФА сказала, що дискваліфікує за відмову, усі три команди сказали, пофіг, можете дискваліфікувати, тоді вони вимушені були рашку прибрати
Виктория Победина• 04 апреля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
а як так що тільки вї0башили як на гугл карті вже Ресторан зачинено на завжди позначено... як воно робе ота гугл карта...
Простите, если можно, скажите, пожалуйста, на какой улице это случилось?( Хочу тоже посмотреть в гугл картах...
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляSolar
это один из путинских переговорщиков.
Инфа вся открытая. Я уже больше месяца знаю из вики, кто он и кто его отец. Заходила на сайт института. Спокойно работает и сыну втык не даёт
ну тут як раз хз, може батько й нормальний, синку-то вже дофіга років, що батько зробить?
мій рідний брат у мацкві, поціновувач пуйла, на початку війни нас усіх до себе звав, ми його запитали, як би себе відчували радянські люди, яких на початку Другої Світової покликав до себе гітлер?
тепер не спілкуємося, я вважаю, що брата в мене більше нема, а мама сильно переживає звичайно( й що вона йому зробить?
Ответ дляKriskaA
Назло бабушке уши отморожу? 🤔
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляКасабланка8888
Дай Бог вам никогда не стать беспечной мамой своим детям. Дай Бог.
в мене діти самі категорично відмовилися виїхати, й що я зроблю? сидимо усі тут, я б може на початку й поїхала, але вони вперлися що залишаться
Mrs.Ochmonek• 04 апреля 2025
Ответ дляkuskus
Якби Зеленський запропонував здати Україну, думаю, путін не зважав би на його нелегітимність. Зеленський виявився дуже негнучким, тут хуйло прорахувалось, бо думало, що Україна в нього в кишені
Тільки ’нелегітимність’, бо за нашою Конституцією він легітимний, щоб там пуйло не вважало (яке 20 років ’ виграє’ вибори)
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляЛора-b83f
фото
місцеві ж наче кажуть, що там один ресторан давно зачинено, а на його місці другий працював, я не в курсі, в КР не була жодного разу
Ответ дляЛора-b83f
Назло бабушке уши отморожу? 🤔
Назло хуйлам покажем, что прокацапский кандидат не пройдет. А проукраинских, которые могли бы победить зельку я пока не вижу. Так что если выборы через 5 мес - получается только зелька. А вы за кого голосонете ? За люсеньку курвистовичя ?
Касабланка8888• 04 апреля 2025
Ответ дляdiamond_shop
Вы откуда? Какой город?
Лисий хвост• 04 апреля 2025
Ответ дляЛора-b83f
Назло бабушке уши отморожу? 🤔
Дедушке хуйлу, он то до мавзолея никак не дойдет, а прогулы у него давно
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
У меня только один вопрос к власти: почему брянски-хуянски, курски-хуюрски и прочие кацапские ипеня до сих пор не горят ?????
усе горить, читайте новини хоч іноді
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляOlivia -8871
Цікаво як Ви змогли відповісти на мій коментар? Його ще раніше видалили🤔
як бачите змогла
diamond_shop• 04 апреля 2025
Ответ дляKriskaA
Серьозно ? тому сьогодні українські дрони летіли по кацапам ?
ну помітьте, НПЗ горіти перестали