coloritka• 04 апреля в 20:00

Кривий Ріг

Падли вдарили по житловому кварталу. Вже 12 загиблих...троє дітей😭
Khmelnichanka• 04 апреля в 20:35
Ответ дляHelloKitty18
Це трагедія😔😪.
Але батьки дітей були безпечні, а місто вже давно небезпечне.
Так летить же ж дуже швидко ((((
А діти не можуть зовсім не гуляти..,.
І всі не можуть виїхати, а ті, якіне виїхали, так чи інакше змушені жити в ризику ((((
Nifertity• 04 апреля в 20:36
Ответ дляkuskus
Я не розумію, вони бʼють спеціально по мирним чи це наші збили і воно так впало? Тільки не бийте мене
СПЕЦІАЛЬНО ПО МИРНИМ! ТАК ПОНЯТНО??
Даксо• 04 апреля в 20:36
Ответ дляnenatasha
Удалено администрацией...
opium_black• 04 апреля в 20:36
Ответ дляsunholder
Нарешті знайшли винних
Від ракетного обстрілу допоможе тільки -2 поверх. Треба було всім викопати й три роки не висовувати носа
чаревна• 04 апреля в 20:37
Террор мирного населения, на выдержку. На фронте продвижений раши нет, отдавать плюс две области не оккупированные мы не согласны.
Решили такими методами действовать...
JulliK_• 04 апреля в 20:39
А этим только бы копалини подписали чтоб
Лисий хвост• 04 апреля в 20:39
Тут пишуть нам немає чим відповідати, це не так. Ми не відповідаєм, бо мало тієї зброї і марно витрачати її на мирних, краще заводи, нафтосховища. Але ці суки вбивають дітей просто заради вбивства.
JulliK_• 04 апреля в 20:40
А наши не должны сейчас созывать ООН или кого там чтоб привлечь к этому всему внимание!!!???
Кросівки оригінал• 04 апреля в 20:41
Пишуть що вже 26 загиблих
Моє місто 😭😭😭
HelloKitty18• 04 апреля в 20:41
Ответ дляJulliK_
Так, отака ціна людського життя в 21 столітті.
Одяг та сумки• 04 апреля в 20:41
а як так що тільки вї0башили як на гугл карті вже Ресторан зачинено на завжди позначено... як воно робе ота гугл карта...
kuskus• 04 апреля в 20:41
Ответ дляNifertity
СПЕЦІАЛЬНО ПО МИРНИМ! ТАК ПОНЯТНО??
Знайшли на кого покричати, типу я в чомусь винна
kuskus• 04 апреля в 20:42
Ответ дляКросівки оригінал
Пишуть що вже 26 загиблих
Моє місто 😭😭😭
sunholder• 04 апреля в 20:43
Ответ дляopium_black
Ну на це вона і натякає, що нормальні батьки своїх дітей вивезли
Solar• 04 апреля в 20:43
Ответ дляОдяг та сумки
Я тоже не поняла этого
я была там в 19-44 гуглом и уже было закрыто, что навеки закрыто
sunholder• 04 апреля в 20:43
Ответ дляКросівки оригінал
Пишуть що вже 26 загиблих
Моє місто 😭😭😭
Просто немає слів... І мабуть це ще не остаточна цифра(((
Кросівки оригінал• 04 апреля в 20:44
Ответ дляHelloKitty18
Це трагедія😔😪.
Так не можуть всі виїхати, в Кривому Розі багато з місць ще небезпечніших. І це хоч місто де хоч якось ще можна знайти роботу. Ось це реальна картина. Я наприклад виїхала з КР, але в моєму житлі живуть вже два роки люди з Берислава. І таких багато
Одяг та сумки• 04 апреля в 20:44
Ответ дляSolar
Я тоже не поняла этого
я глянула через 2 минуты после прилета- закрыто навсегда....как так?
Лисий хвост• 04 апреля в 20:45
Ответ дляJulliK_
А что это снова даст?! Беспокойства и соболезнования. Смешная организация не способная ни на что. Лига наций немцев хоть выгнали, а ООН держит страну с правом вето постоянным членом. Я спрашиваю зачем?! Выгнать их нахер оттуда вместе с их представителем Небензей
opium_black• 04 апреля в 20:45
Ответ дляsunholder
Ніби все так проста. Немає тут правильних рішень, ні з приводу виїзду, ні з приводу що робити далі, одна надія в кого на себе, в кого на Бога, в кого на судьбу. Жаль, що ми не будемо вже ментально здорови. Ніколи не будемо. А хтось й фізично здоровим не буде, а інший життя лишиться.
Лисий хвост• 04 апреля в 20:46
Ответ дляКросівки оригінал
Пишуть що вже 26 загиблих
Моє місто 😭😭😭
Ще й спеціально по Кривому бʼє.
Мелитрисса• 04 апреля в 20:47
Мрази, что еще сказать. Выродки.
opium_black• 04 апреля в 20:47
Ответ дляJulliK_
Ми вже читали в чатах телеграм про глибоку занепокоєність
Ворона• 04 апреля в 20:47
Я в это время недалеко с работы ехала.. очень страшно.. безумно жаль людей погибших, пострадавших и их близких 💔
Elmyska• 04 апреля в 20:48
Идёт четвертый год войны, ваши предложения? Может пора объявлять всеобщую мобилизацию? Возвращать всех беженцев мужского пола и воевать? Или тема как и посты в тг, так сопли на кулак намотать/размотать, намотать/размотать. Это не первый и далеко не последний прилет. Какие предложения будут?
Seehund• 04 апреля в 20:49
Ответ дляOlga Zelenyak
Есть такая категория здесь, которую не убедит ничего, даже когда им не мы а сами россияне говорят что будет и как. Там слепая вера непонятно во что.
Людям надо во что-то верить. Вчера моего мариупольского соседа долбанул инсульт, отнялась правая сторона, вызвали скорую, она его не забрала. До этого другой сосед лет 40-ка умер в больнице от пневмонии, нет лекарств и кислорода тоже нет, кислородный цех, который в ковид помогал больницам, вместе с предприятием разбомбилен. Даже руки марать не надо, люди сами умирают от плохой медицины.
LudaSHS• 04 апреля в 20:50
росіяни свідомо прагнули вбити більше людей, завдаючи удару касетною балістичною ракетою

Це така тактика

Вони все роблять щоб ніякого миру і не було.
А опір українців то нормально, всі жертви , навіть слабкі опираються. Але в світі ж були інституції і міжнародне право, цивілізація, демократія, захист слабких.
Особливо тих слабких, яким внушили технологію’ мирні бджілки’ і забрали весь захист. В підручниках писали, навіть, які неперевершені українці, все добровільно розброїлися. І які гаранти у нас є.
LudaSHS• 04 апреля в 20:51
Ответ дляSeehund
Так тут пишуть що в окупації рай...
Лисий хвост• 04 апреля в 20:52
Ответ дляElmyska
Любителям сериала «Мадам госсекретарь» объяснять нечего. Вы ж уже в курсах как там все закончится?! Правда.
Зеркально бить по ублюдкам!
Renesmeе 16• 04 апреля в 20:52
бляді суки ненавиджу, вмиються вони ще українськими сльозами