Клептоманка• 04 апреля в 20:11

Дівчата, хто розуміється на бухгалтеріїї та податках, підкажіть...

Начиталась про нові закони й не зрозуміла,чи це стосується мене, якщо:
Я в декреті, підпрацьовую типу як смм-ник в двох дропшиперів, викладаю сторіс, оброблюю фотки й тд. Й мені два рази на місяць вони на особисту картку скидають по 4 й по 6 тис грн кожен - це теж відстежується? В загальному виходить надходженнями в місяць до 25 тисяч...
Поясніть, будь-ласка, мені треба ФОП теж? Чи це як просто перекази між людьми, а не продажі?
А вот недавно• 04 апреля в 20:14
Якщо хочете спати спокійно, то треба ФОП. Думаю, що рано чи пізно зацікавляться походженням ваших коштів. В мене такий самий прибудок, оформила ФОП і сплачую податки. В мене 3я группа, сплачую приблизно 10 000 в квартал.
автор Клептоманка • 04 апреля в 20:15
Ответ дляА вот недавно
Половину?!!! Боже...Я не витягну так...
А вот недавно• 04 апреля в 20:16
Ответ дляКлептоманка
Половину?!!! Боже...Я не витягну так...
Раз у квартал, не в місяць ))
А вот недавно• 04 апреля в 20:20
Ця сума - це 5% податку +1% військовий збір + ЄСВ 5280.
автор Клептоманка • 04 апреля в 20:28
Ответ дляА вот недавно
Дякую)
Тюрюнь_Тюнь• 04 апреля в 20:37
Ответ дляКлептоманка
Половину?!!! Боже...Я не витягну так...
Если 3 группа Фоп то будете платить 6 процентов от дохода. Ему платить не нужно, пока вы в декрете, за вас и так его платят. Если потом выйдете на работу, то там будут за вас ему платить.
Королева Сарказма• 04 апреля в 20:44
Ответ дляКлептоманка
Дякую)
Мне присылают кеш , перешли с нг
Королева Сарказма• 04 апреля в 20:56
Ответ дляКлептоманка
Дякую)
Автор , поговорите .
Мне присылают пару колгот по почте , там вся моя зп
Не хотим кормить хряков
Цукрові вишні• 04 апреля в 21:51
не відстежують ще поки таке.
автор Клептоманка • 04 апреля в 21:59
Ответ дляЦукрові вишні
не відстежують ще поки таке.
Це чудово, якщо так)
Я не проти платити податок, але дайте дитину хоч в школу відправити, ааааа