Жінка звільняється з роботи(працювала неофіційно місяць , хоча обіцяли влаштували, але так і не влаштували) . Коли має відбутися розрахунок в той самий день при звільненні? Якщо роботодавець не виплатить, куди звертатися? Дякую
Nasonova 13• 05 апреля в 01:52
Офіційного працевлаштування не було, тому вони вам нічого не повинні. Наступного разу думайте чи потрібно хоч день працювати не офіційно. Якщо роботодавець хоче випробування зробити, заключайте трудовій договір на строк оптимальний для нього, неї
Ответ дляNasonova 13
Додати нічого
Девочка с дисперсиками• 05 апреля в 02:25
В мене було так з неофіційним працевлаштуванням, правда в Польщі. Обіцяли оформити, але так того і не зробили. Пішла від них сама. Знайшла адвоката, сказав вислати їй рекомендований лист, що очікую зп до такого-то числа. Там же і посилання на закони, які вона порушила. І що в разі відмови буду звертатися з податкову інспекцію праці, ЗУС, ужонд скарбови
Виплатила все до копійки