Мамкиня доця• Изменено 05 апреля в 08:48

Будапешт - Київ. Хто їздив потягом? Маю запитання)

Їдемо потягом. Не на авто!

Як проходять митницю?
Скільки часу займає?
Угорська перевірка.
Українська перевірка.
Обидві в поїзді перевіряють?
Чи пункт пропуску, типу аеропорту?
Чи є черги? Часу на перевірку скільки потрібно планувати? Щоб встигнути пройти між прибуттям з Будапешту та відправкою Чоп-Київ.

Цікавить саме зворотній шлях на Київ
Nasty_b• 05 апреля в 09:19
їхала потягом Будапешт -Київ 010К три тижні тому, митники зайшли забрали паспорти в кожному купе. через деякий час повернули,(обидві в поїзді) це було мабуть дуже рано, тому що ми всі спали, нічого не досматрювали. По часу не скажу, були сонні...
Бешене сарі• 05 апреля в 09:51
В обидві стороні однаково по часу. Забирали документи, не дивитися речі, просто питали, чи не веземо заборонених речей. На скріні час проходження митниці
автор Мамкиня доця • 06 апреля в 11:23
Ответ дляБешене сарі
Яким чином проходять? Потрібно вийти з поїзда, і пройти пункт пропуску?
Бешене сарі• 08 апреля в 12:07
Ответ дляМамкиня доця
Ні, ви в купе залишаєтеся, а документи забирають на деякий час