Жена сантехника• 05 апреля в 09:58

Хто зараз переживає складний період, тяжку депресію

Як справляєтесь , як проходить ваш день ?
Задираю носа• 05 апреля в 11:15
Зайду к Вам в тему поныть. Не депрессия, но сложный период. Напряг с парнем и кажется, что отношениям хана. 4 месяц принимаю АД.
Зайканалужайке• 05 апреля в 11:21
Ответ дляЗадираю носа
Может кризис отношений
Задираю носа• 05 апреля в 11:29
Ответ дляЗайканалужайке
Может кризис отношений
Х**зис. Хана отношениям. Он только обижается на меня и делает во всем виноватой. Я устала. При этом я к нему привыкла.
Зайканалужайке• 05 апреля в 11:43
Ответ дляЗадираю носа
Ну, с х**зисом вас тогда 🥳
Задираю носа• 05 апреля в 11:54
Ответ дляЗайканалужайке
Ну, с х**зисом вас тогда 🥳
Спасибо
ЧупакабраЗеБест• 05 апреля в 12:34
Ответ дляОтчебучкина
та він прийшов і думає що щось вумне зараз видасть
марно переконувати
люди,що пережили самі,або мали дуже близьку людину з таким станом,знають,що встати одягнутися самостійно-перемога,помитися без ПА- перемога,зварити обід для дітей-перемога,сходити самостійно в магазин-перемога....так багато можна писати
.....3км з палками,рибалка,велосипед...
аби ляпати не знаючи
реально смшено читать.
ЧупакабраЗеБест• 05 апреля в 12:36
Ответ дляЯков Hypnotherapist
Можно и на велике 👍😉
А вот поиграть в мяч, сомневаюсь)
Рыбалка, когда не клюет, тоже под вопросом)
ваш совет из категории ’зачем лежать с аппендицитом в больнице, лучше заняться штангой или пойти с палками в поход. было бы желание выкарабкаться, и не лежать лёжнем в больничной палате и себя жалеть’
автор Жена сантехника • 05 апреля в 12:51
Ответ дляШикаю і викаю
Такі люди навіть ходять на роботу, посміхаються, іноді по них не зрозумієш що щось не так, якщо ви звісно не лікар психіатр.
При тяжкій депресії це неможливо
Яков Hypnotherapist• 05 апреля в 12:56
Ответ дляОтчебучкина
ви далеко від знань,про стан таких людей
дуже мілко плаваєте
в подробиці не вдаватимусь,дівчата знають про що я пишу,а ви лийте воду далі(
Повірте, нажаль стикався з цим дуже близько.
Маючий вуха, та почує.
Я не знецінюю, просто поділився своїми робочими знаннями.
Звичайно краще звернутися до спеціаліста, можливо, лікування пройти, в санаторій поїхати, проработку зробити. Але не у всіх є така можливість.
А ходити можливість є ну майже у всіх.
Яков Hypnotherapist• 05 апреля в 13:04
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я не предлагал заменить лечение, хочешь, идёшь к психиатру, принимаешь лекарства.
Я предложил то, что работает и что в большинстве помогает снять обострение и чувствовать себя гораздо лучше.

Аппендицит тоже не сам по себе появляется и оперативного вмешательства можно избежать, если думать об этом немножко раньше;)
А то, что тут об**рут любое благое дело, я привык)
Яков Hypnotherapist• 05 апреля в 13:18
Ответ дляОтчебучкина
марно переконувати
.....3км з палками,рибалка,велосипед...
аби ляпати не знаючи
*Маю близьку людину.
*Допомагаю людям з таким (не ходьбою).
*Рибалку, велосипед не пропонував. Хоча, якщо людина в такому стані зможе, то чому б і ні.
*Ходьба працює. Тільки не на доріжці.
*Це не я придумав, це доказовий метод. Кому цікаво, знайде дослідження або напише мені, скину посилання.
*Це не єдиний метод, але він простий, доступний, і з САМОпомочі самий ефективний.
Ніхто не каже, що можна забити на все інше. Якщо додати психологічну роботу, добавки прогрес буде швидше.
І ще ні разу не чув, щоб не допомогло, якщо спробував.
Звичайно з урахуванням фізичної підготовки. Якщо зовсім погано, краще починати ходити по схилу вниз, так нагрузка на недоліки в опорно-руховому апараті менша і осанка правильніше.
Всім добра!