Мая твая не панимать• 05 апреля 2025
Вы с мужем ходите держась за руки?
Или считаете это стыдным,глупым ,ещё каким-то?
Крихітка на всі• 05 апреля 2025
Якщо це некваплива прогулянка в парку, біля водойми тощо, то можемо або за руки, або під лікоть його взяти. В магазин ми за ручку не ходимо)
Горлаю зрання• 05 апреля 2025
Мені не зручно тримати його за руку, бо мое плече у нього під підмишкою. То коли він зустрічае мене з роботи (якщо не забирає на машині), то ми йдемо в обіймашках. Така собі романтична прогулянка. Нам 50+.
Кукарачка• 05 апреля 2025
Когда переходим дорогу, автоматически беру мужа за руку. Привычка после детей осталась
Хи хи, ну ну• 05 апреля 2025
Ще ходим),якщо прогулюємся,але я його беру під руку,бо ноги болять,так легше.
27 років шлюбу
Вам телефонограмма• 05 апреля 2025
Він мене за руку завжди через дорогу переводить))
Так рідко дуже, а як дорога він мене автоматично за руку бере і веде))
Вот Она Я• 05 апреля 2025
Ходили в дошлюбний період,і трохи в перший час.
Навіть цілувалися в метро,і отримали спочатку зауваження,а потім вибачення.Але то правильно-сама не люблю коли на людях цілуються.
Неначасі• 05 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Да, всегда, никогда не задумывалась, кто и что думает по этому поводу. И я даже не знаю, автор, почему вас заинтересовало чье-то мнение по этому поводу.
27 лет так ходим.
Люди держатся за руки когда ПРИЯТНо держать друг друга.. вот что ключевое..
Подтяжка• 05 апреля 2025
Мы часто куда-то идём пешком держась за руки. Мне приятна его рука. В молодости, обычно я его брала под руку. Вместе больше 35 лет.
Даю справку• 05 апреля 2025
Ответ дляВ рот не ложи
ну мы не подростки но по сути иногда да
Ніколи не асоціювала це з підлітковістю. У мене батьки ходять за ручку, їм 65 та 67. Все життя їх пам´ятаю за ручку на прогулянках.
Сумка з негодою• 05 апреля 2025
Нам вже під полтос, 18 років разом і ходимо за ручку , до сих пір цьомає в лоб і носик.