Шукаю стакан• 02 апреля в 14:22
У вас с мужем осталась в отношениях нежность, ласка?
После энного количества лет, или тактильности всё меньше?
Соображалочка• 02 апреля в 14:25
Да, живём вместе 17 лет, всё как и вначале, нежность, ласка, чувства.
Дуняша• 02 апреля в 14:28
После 9лет брака, тактильности почти нету, а мне надоело постоянно лезть обниматься и целовать, хотя говорили не один раз синим на эту тему и я говорила что мне не хватает этого. Он не меняется ну и я перестала к нему лезть. Живём как соседи
Меряю линейкой• 02 апреля в 14:31
Ответ дляПерша скрипка
Муж для денег, а для тактильности кот.
Сочувствую
Чупокабра• 02 апреля в 14:36
не знаю
мне уже на многое - все равно
переживаю за него, но того трепета что в начале отношений нет и быть не может
мне уже на многое - все равно
Акукарача• 02 апреля в 14:38
у меня сейчас в основном плохое настроение и я уже забыла когда просыпалась доброй)) а так вообще есть.
Йосип_молодий• 02 апреля в 14:41
Аби ви знали.. як не вистачає прокидатися разом
Приходити ввечері з ванної, гріти об нього ноги і слухати бурчання
Обіймати його і ховати голову йому під руку....
Звезда в шоке• 02 апреля в 14:41
Через месяц 20 лет вместе, все так же как и в день знакомства
Зроблено у 80-х• 02 апреля в 15:23
Как сказать... меньше, чем к котам, но могу ободряюще похлопать по лысине или поцеловать, если чужие смотрят
Простоваля• 02 апреля в 16:42
29 лет в браке
Секса нет почти,раз в год как в анекдоте. Но мне и мужу не надо уже Тут у нас согласие))
Почти не целуемся. Но тоже не надо
Стало больше дружбы,уважения,поддержки. Стали близкими и родными . Нас все устраивает. Заботимся друг о друге,жалеем,смеемся,вместе на рыбалку . Нас все устраивает
Почти не целуемся. Но тоже не надо
Kulturnii_Izvrat• 02 апреля в 21:06
Одружені 5 років
Для мене - так, навіть забагато)) Завжди обіймаю/торкаюся/цілую для прояву ніжності, але чомусь не подобається коли ’лізе на голову’ зі своїми ніжностями(( Для мене достатнім проявом любові/ніжності є просте відчуття що вона поряд. Так би мовити, якщо поряд і не уникає - значить їй комфортно зі мною і ’в нас’ все добре.
Дружина ж постійно натякає що я виказую мало уваги і мало часу їй приділяю... В її розумінні я маю кожні 5 хв. повторювати ’як я її кохаю’, давати себе ’тискати’ (гладити/обіймати/цілувати). І взагалі! Приклейте її на клей до мене - ліпшого і уявити тяжко)))
Ще в перший рік подружнього життя ’виговорилися’ пред´явивши претензії в тому, що кого не влаштовує’ і кому що потрібно/подобається - як результат: я пару разів на тиждень ’терплю’ прилипання, а вона ’прямим тестом’ текстом повідомляє мені про свої бажання/потреби/невдоволення щоб я не ламав голову над питанням ’а що вже не так’. І ну і залишок тижня вона ’просто поряд’ - без всяких ’щенячих/дитячих’ ніжностей.