Столічна штучка• 05 апреля 2025

Тест на вагітність

Всим привітик. Ситуація така. До свого лікаря довго не потрапити вск росписано, але вже записалась слава богу. Але ж на нервах всяя, поможіть, може було таке і когось.
Короче, 2 тижні затримка, тести роблю полоска слаба, робила і в ранці, і вдень. І тести міняла. Коли закінчується строк очікування, хвилин 10, полоска стає яскравішую і такую як має бути при затримці.
Хз шо думать
a_____07• 05 апреля 2025
Тут нема шо думать)
Кудлата хмаринка• 05 апреля 2025
как по мне, вы беременны. Вторая полоска вполне чёткая
Кумася• 05 апреля 2025
Здали б хгч в динаміці. Тести позитивні
бибизяна• 05 апреля 2025
Все добре у Вас.
ВсеЧетко• 05 апреля 2025
Поздравления!
tarveldy• 05 апреля 2025
Ответ дляКумася
Здали б хгч в динаміці. Тести позитивні
Нащо? Тут вже ясно. Робити узд щоб вагітність була там де треба
So_so• 05 апреля 2025
Там уже сердце бьётся, идите на узи.
Раздражевская• 05 апреля 2025
жесть вот это вы заганяетесь. по цвету не определяют насколько успешная беременность идите в частном порядке на узи.уже хгч должно быть достаточно
автор Столічна штучка • 09 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Определяется.
Один из симптомов отклонений. Было яйцо без эмбриона и отслоение.